شایعه lineup سونی در E3 دیوانه کننده است!

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
من کاری به عناوین معرفی نشده ندارم چون هیچ چیز دربارشون نمیدونم که بخوام الکی هیجان زده بشم ولی تو E3 امسال از سونی توقع دارم The Last Guardian رو دوباره به نمایش بگذاره و تاریخ عرضشم برای ماه سپتامبر که اوج ماههای بی بازی ای هست اعلام کنه.البته نسخه ای از GTA V هم برای نسل جدید می تونه خبر بسیار خوبی باشه برای خریداران این کنسولها...

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
یه گیم پلی از Uncharted برای کل کنفرانس سونی فکر میکنم کافی باشه :D ولی دوست دارم مدیا مولوکول و گوریلا هم بازی جدید داشته باشن!

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,541
نام
Mehrdad
اکشن ادونچر علمی تخیلی ترجیحا فضایی میخوام.. سانتا یا ناتی داگ گوریلام باید خودی نشون بده... تنها چیزی که امیوارم نباشه tlou 2 و gow iv.. البته در یک صورت از gow استقبال میشه که کاملا از فضای یونان و شایدم کریتوس خارج شه..

آخرین ویرایش:
Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
lineup سونی در E3 دیوانه کننده است!

35632330318388635621.jpg

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
اکشن ادونچر علمی تخیلی ترجیحا فضایی میخوام.. سانتا یا ناتی داگ گوریلام باید خودی نشون بده... تنها چیزی که امیوارم نباشه tlou 2 و gow iv.. البته در یک صورت از gow استقبال میشه که کاملا از فضای یونان و شایدم کریتوس خارج شه..

god of war بدون کریتوس هرگز اصلا این کچل خان به اسم بازی god of war ابهت داده =((:-o

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
پارسال هم خیلی از این حرفا میزدن کنفرانس های همشون خیلی معمولی و بدون هیجان بود و اصلا اونجوری که تعریف میکردند نبود. حالا ببینم امسال چی میشه :) فکر میکنم کنفرانس مایکرو جالتر باشه چون کپکام هست :p

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
lineup چیه ؟ یه نمایش از آنچارتد و order و تاریخ ریلیز tlou بده ملت کف و خون قاطی میکنن:D
کلا e3 خیلی خوبی خواهد بود! اینقدر گیم برای نمایش هست که نمیشه شمرد!
نکته جالبش اینه مایکرو قراره چندتا گیم معرفی کنه که به e3 امیدوار بشه اما سونی همین عناوین رو فقط نمایش بده e3 رو ترکونده

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
در اون صورتی که گفتی اصلا از GOW حمایت نمیشه!
اونجوری اسم بازی رو کلا عوض کنند و یه IP جدید خلق کنند! :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر