برترین های سال 1392 از دیدگاه بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
files_hotTopics_hotlink%5B86c1949fc107e3c08174fa1b1d338fc2%5D.jpg

سال 93 هم از راه رسید و تیم تحریریه بازی‌سنتر مفتخر است که بهترین‌های سال 92 را از دیدگاه خود در اختیار کاربران گرامی این وب سایت قرار دهد. همانطور که متوجه شدید امسال با تاخیر تقریبا یک ماهه این لیست بر روی سایت قرار گرفت. دلیل این کار هم عناوینی بودند که در واپسین لحظات سال قبل منتشر شدند و به این علت که انتخاب‌ها سرسری انجام نشوند به تیم تحریریه فرصت تجربه کامل آن‌ها را دادیم. سال قبل و نسل پیشین را با عناوینی پشت سر گذاشتیم که هر یک به خودی خود نه تنها از نظر نام و سازنده، بلکه از نظر پیشرفت در صنعت گیم لایق ستایش و تقدیر هستند. از این سو انتخاب برای بهترین‌های سال، مشکلات و چند دلی‌های زیادی را برای تیم به وجود آورد. در نهایت با رای‌گیری و زحمات بی دریغ تیم تحریریه، این لیست نیز آماده شد تا شما را با بهترین‌های سال 92 بازی سنتر همراه کنیم. همینجا از تک تک اعضای تحریریه و مدیران سایت که این بستر را برای همگان ایجاد کرده‌اند، متشکر و سپاس‌گزاریم.

در پایان تشکر ویژه‌ای نیز از دبیر تحریریه آقای سینا مظفری داریم که بیشتر سنگینی به ثمر رسیدن این لیست را بر دوش داشتند.

سردبیران تحریریه

فردین باقریان
کیوان کاظمی

برای مشاهده لیست اینجا کلیک کنید.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,557
نام
Mehrdad
دم بازی سنتر گرم کاشکی بهترین بازی سالم بشه این شاهکار من مشکلی با این بازی ندارم حتی ای دی یاهومم نگاه بندازین اسم همین بازی هستش اگه کسی هم از دستم ناراحت شد معذرت میخوام

tlouremastered-header01-600x300.jpg
3 صفحه قبل باید این پست را میدادی دیگه کار از کار گذشته رفیق:-j
-----
ولی خودمونیم بهترین بازی x360 لایق gta v بود... یعنی خیلی جالبه در کنار gta v که انحصار کنسول ها هم هست bio infinite انتخاب بشه... بهترین بازی pc هم دوست داشتم dota 2 میشد که خب نظرتون محترم:d

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
تو این انتخاب ها هیچ چیز برای من لذت بخش تر از این نبود که Infinite چندین بار بالاتر از GTA V قرار گرفت. هنوزم هم فکر میکنم در حق Bioshock در big winner ظلم شد و حقش خیلی بیشتر از اینا بود.

تشکر از تحریریه برای زحماتی که کشیدند.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
مظلوم ترین عنوان تو تحریریه بازیسنتر همین GTA بود یعنی در کل چندجا که حقش بود برنده شه توجهی بهش نشد و چیزی نصیب بازی نشد .
انتخابا یکی -دوجا جالب نبود با این که نظر تحریریه بوده ولی خیلی فاصله داشت .

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
بهترین بازی 360 خدا وکیلی باید GTA میشد
ولی نظر تحریریه نظر تحریریست نمیشه کاریش کردl-)

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
حق بهترین بازی 360 رو فقط تو VGX ادا کردن و بس :-< :D

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
بهترین بازی 360 و بهترین بازی PS3 الحق والانصاف بسیار عادلانه انتخاب شدن. دمتون گرم

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
احتمال زیاد نظر تحریریه برای بازی سال روی بایوشاکه

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
به به چه پست های گهربار و پر محتوائی رو مشاهده میکنم تو چند صفحه آخر !! =))

همه چی آرومه ، من چقد بدبختم !! ( با آواز خوانده شود !) =))

حالا چون اسپم نشه : با اینکه تو بعضی موارد از انتخاب ها راضی نبودم ، اما خب نمیشه که همش همونی که من میخوام باشه ! :d

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
چجوری Gone Home نامزد بهترین بازی سال شده ولی جزو بهترین های pc نیست؟
اون موقع Metro جزو بهترین های pc هست ولی جزور بهترین های سال نیست :d
دوستان چجوری مقایسه میکنند؟:d

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
جی تی ای سلطان همه بازی هاست جایزه و مایزه براخودتون:D

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
طرف نمیدونه IP چیه اصلا، بعد که بهش میگیم IP چیه، میاد میگه نه همه 6 میلیارد آدم کره زمین اشتباه میکنن من راست میگم فقط. به قول معروف:
آن کس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
دوستان تحریریه اینBioShock Infinite

دارید دیگه خیلی خیلی تابلوبزرگش می کنید
الان بهترین بازی سال 360 رادادین بهش اونوقت gta v????
نمی دونم هدف این همه بزرک کردن چی هست !
والله من هم تموم کردن بازی را اینقدر که شما دارید بهش جایزه می دید دیگه حقش نبود به نظرم وقتی عنوان شاهکاری مثل gta vوجود داره این دیگه تمام دنیا هم قبول دارن از جوایزی که هر 2 عنوان گرفته کامل مشخص هست تو سایت های خارجی
البته بازسلیقه هست :|

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
دوستان تحریریه اینBioShock Infinite

دارید دیگه خیلی خیلی تابلوبزرگش می کنید
الان بهترین بازی سال 360 رادادین بهش اونوقت gta v????
نمی دونم هدف این همه بزرک کردن چی هست !
والله من هم تموم کردن بازی را اینقدر که شما دارید بهش جایزه می دید دیگه حقش نبود به نظرم وقتی عنوان شاهکاری مثل gta vوجود داره این دیگه تمام دنیا هم قبول دارن از جوایزی که هر 2 عنوان گرفته کامل مشخص هست تو سایت های خارجی
البته بازسلیقه هست :|
واقعا چرا بایوشاک رو پایین فرض میکنید؟؟
GTA V عنوا خیلی عالییه ولی من بیشتر به عنوان یه اثر تجاری بهش نگاه میکنم
اما اثر کن لوین ، شاهکاره واقعا همه چیش عالیه و حرف نداره
از داستانش بگیر (که از خیلی فیلمای هالیوودی واقعا قوی تره ، قابل توجه استادتون) گرافیک بازی هم واقعا (گرافیک نسخه PC واقعا عالی بود)
حالا این که این بازی بهترین عنوان 360 هم شده انتخاب بدی نیست بالاخره سلیقه ها متفاوته و در سال 2013 شاهد عنوان های بزرگی بودیم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر