تریلر نهایی بازی شبگرد عرضه شد

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
علاقمندان به بازی شبگرد امروز تریلر نسخه نهایی این بازی را می توانند در بسایت اختصاصی بازی شبگرد مشاهده نمایند . زمانی بیش از ۲ سال از ساخت این بازی گذشت و استودیوی بازی سازی پردیس گیم با همه محدودیتهایی که داشت با تکیه بر دانش فنی و مالی خود سعی کرده تا یک بازی استاندارد با داستانی قابل قبول را وارد بازار نماید . البته تریلرهای دیگری هم تا قبل از انتشار بازی عرضه خواهد شد تا علامندان بیش از پیش با فضا و داستان این بازی آشنا شوند .
قابل ذکر است این بازی در حجم ۲ دی وی دی تا تیر ماه سال جاری به بازار ایران عرضه خواهد شد .
برای دانلود و مشاهده این تریلر به این لینک مراجعه فرمائید .
شبگرد: طلوع تاریکی

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
اول از همه باید یه خسته نباشید درست حسابی به تیم بازی سازی گفت که کاملا معلومه با همه ی محدودیت تا اونجایی که توان داشتن زحمت کشیدن

تریلر رو الان دیدم...خیلی امیدوار شدم و حتما تهیه اش میکنم...
ممنون

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
من به شخصه همیشه بازی ایرانی که میدیدم فرار می کردم.. اما این رو می خرم، شاید بازی درجه یکی نسبت به بازی های خارجی که می خریم نباشه ولی استارت خوبیه و من دوست دارم حمایتش کنم

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
منم به عنوان یه بازیساز که تقریبا با سختی های کار بازیسازی تو ایران آشنام واقعا بعتون خسته نباشید میگم! اما یه سول ، تاریخ دقیق عرضه کی هست؟ اونوقت قیمت خدودی تو استیم چند دلار در نظر گرفتید؟ اگه اطلاعاتی در ای نباره بدید ممنون میشم! در نظر برای بازی روی استیم سیستم اچیومنت در نظر گرفتید؟

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
یه سوال که من از سازنده های بازی دارم، system requirements بازی چیه؟ چون تجربه تلخی که من از بعضی بازی های ایرانی دارم سنگین بودن بازی در عین داشتن گرافیک متوسطه... که امیدوارم شبگرد این مشکلو نداشته باشه..

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
خسته نباشید میگم به تمام سازنده های این بازی.فقط Voice acting بازی میتونه بازی های ایرانی رو یه پله جلو ببره.
اینم در پاسخ به Rockstar و max payne 3:d

sony 2012

کاربر سایت
Aug 16, 2013
37
میشه بفرمایید چرا و چگونه !؟ :-/
باید همه تریلرها رو ببینی
اینکه شب ظاهر میشه و چهرش پنهانه
یه مامور پلیس هم دنبالشه مثل گوردون که دنبال بتمن بود
یکی از دشمنای اصلی بازی هم سرگذشتش شبیه به پنگوئن یا بین هست
یکی دو تاحرکت هم داشت که خیلی شبیه به فن بتمن بود
اگه تریلر قبلی دیده باشین مثل بتمن روی پشت بومهاست و میپره پایین
کلا سبک بازی شبیه به بتمن و مکس پینه که البته عالی هم شده

آخرین ویرایش:

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
تریلر رو دیدم..!! باکیفیت ترین بازی ایرانی که تابحال ساخته شده احتمال 90 درصد همینه..!! 100درصد میخرمش..به دوستامم میدم بازی کنن..!!موفق باشید

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
قشنگ بود ولی کاش شهرش بیشتر ایرانی بود.با اون کولر آبیه روی پشت بوم حال کردم :d
خدا کنه صداگذاریش از عوامل این گلوری توش نباشن که می**** میره.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
به عنوان یک عضو کوچکی که تو ساخت این بازی نقش داشته،اومدم از همه دوستانی که به ما و بازی لطف داشتن،تشکر و قدردانی بکنم:x
راسیتش یکم سرمون شلوغ بود و خیلی وقت نمیشد که بیام به پرسش بعضی از دوستان جواب بدیم.ایشالا از امروز سوال دوستان رو پاسخ میدیم البته در حد امکان.
صفحه قبل هم اون Meme که یکی از دوستان گذاشته بودن بسیار خوب بود،باید بگم که اون کولر تعمدا گذاشته شده!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر