دایرکس 12 مشکلات xbox one از قبیل رزولوشن و غیره را بر طرف خواهد کرد

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین

درود

Brad Wardell مدیر شرکت Stardock درTwitterپیامی را ارسال کرد با استفاده از DirectX 12 مشکلات زیادی XBOX ONE مثل رزولوشن حل خواهد شد

Brad Wardell می گوید
اگر به معماری کنسول XBOX ONE درست نگاه کنیم خواهیم دید از 8 هسته اصلی CPU تنها یک هسته در اختیار DirectX 11 است اما در حالت DirectX 12 تمامی 8 هسته می تواند از توانایی های DirectX استفاده کند

بعد از این خبر یکی از کاربران در پاسخ به آقای Wardell گفت در حال حاضر همه هسته های CPU کنسول XBOX ONE همین کار را انجام می دهند اما آقای Wardell گفت شما اشتباه می کنید زیرا مشکل دستگاه در زمینه over headو قسمت های اضافی نیست بلکه در حالت dx11نمی توان از 8 هسته cpuبطور واحد و یکجا استفاده کرد

من فکر می کنم که به وسیله dx12 می توان این مشکل و کمبود را حل کرد و رزولوشن بالاتری و کیفیت بهتری را از طریق این کنسول بنمایش گذاشت
درهفته پیش نیز تعدای از سازندگان اشاره کردن که با استفاده از dx12 قدرت gpuکنسول 50 تا 100درصد افزایش خواهد یافت

به نظر شما dx12می تواند تمامی مشکلات xbox oneرا حل کند ؟

منبع

آخرین ویرایش:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
@Black_Flag
بله قبول دارم که آپدیت های وان کمر شکنه :d ولی به نظرم اگه نت نامحدود داشته باشی مشکلی هم برا تموم شدن حجم نداری
خُب خدارو شکر ! حداقل قبول داری ! :d
اون 100 دلار گرونتر هم برا ما زیاده که وضعیت دلار برامون مشخص نیست و...ولی به نظرم مثلا واسه یکی که خارج از کشور زندگی میکنه یا خودش آمریکایی (یا هر جایِ دیگه) هستش خیلی هم خوبه
دقیقا ! این برمیگرده به همون حرف من که باید همه چیز رو سنجیده و برنامه ریزی شده خرید ! همینطور الکی که ملت چیزی رو نمیخرن ! :d
اگه منظورت از فن بوی با من بود که سخت در اشتباهی من خودم بخاطره آنچارتد و لَست هم که شده میخوام 4 بخرم/:)
/:)
8-|....
انگُشت هام مو در آورد بس که تایپ کردم و گفتم ! :|:d
من خداوکیلی بحث رو کشش ندادم و نظرمُ گفتم!!!
خُب آفرین، ولی مگر اون 7، 8 صفحه دیگر رو من بحث ـش رو کش دادم ؟! :)
ولی خب بقیه دوستان هم که میبینید بحث رو به قول شما از چمن رسوندن به کجا مثل خوده شما رو کنسول و کمپانی مورده علاقه شون تعصب دارن
..............
ولش کن، گفتم که یه بحثی بود، ناقص تکمیل شد و رفت پی کارش ! :d
که به نظرم تعصب به خرج دادن واسه یه کنسول کاره اشتباهیِ!!:|
خُب مگر من حرفی (!) رو (خوب دقت کن) حرفی رو از خودم در آوردم که باز بخوام تعصب نشون بدم ! :-/ اون کسی هم که جواب ـش رو دادم، اصلا معلوم نیست الان داره توی کدوم تاپیک دیگه ترول راه میندازه و میره..... !
من فک نمیکردم شما انقد رو سونی و 4 تعصب داشته باشی!!!:d
حتما یه سر به بیوگرافی من بزن، ببین روی چه چیزی تعصب دارم ! تعصب من برای PlayStation یک رابطه غیر مستقیم هست ! اولویت یه چیز دیگر هست ! :d
پ.ن: راستی این رو همیشه یادت باشه که هیچ شخصی الکی از یک برند یا شرکت طرفدارای و یا دفاع نمی کنه ، حالا خودت حدس بزن که من برای چی انقدر طرفدار PlayStation هستم، دلیل ـش هم مشخصه ! :d
ولی اینم قبول کنید که همیشه فن های سونی یا غیره منطقی رفتار میکنن یا دنبال جر و بحث کردن هستن!
و این رو هم شما قبول کنید که چنین افرادی در دیگر جبهه ها حضوری فعال دارند و خواهند داشت ! :) نمونه ـش در تاپیک آمار فروش بازی ها و رزولیشن اجرایی و ..... ! :d
البته من خودم سونی رو خیلی دوستش دارم و خیلی هم قبولش دارم
خُب پس حتما یک دلیلی داره که چنین حرفی رو میزنی ! من بخاطر همون دلیل (!) این همه بر روی حرف های خودم پافشاری داشتم، همین !

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
ای خدا، اصلا من قلبم گرفت وقتی دیدم اینقدر شما مظلومید:( راستی گفتی فدایی؟ منظورت این پیامبرا هستن که می خوان ملت رو هدایت کنن که پلتفرم اشتباه رو برای بازی انتخاب نکنن هستن دیگه؟ یا اینایی که وسط تاپیک مربوط به PC میان میگن هرکی به TLOU نداشته باشه خره و باید حتما به والپیپر TLOU نگاه کنه؟ یا اینایی که میان گرافیک Beyond رو با Ryse مقایسه کنن؟ یا اینایی که میگن گیم پلی Beyond از Halo 4 بهتره؟ یا اینایی که خودشونو پاره کردن از بس گفتن کسی تفنگ زیر گلوتون نزاشته که برید God Of War Nemidunam Chi Chi Collection رو بخرید ولی چند وقت بعد خودشونو پاره کردن که بگن Skyrim ارزش خرید واسه نسل بعد نداره ولی وقتی TLOU واسه نسل بعد تایید بازم خودشونو پاره کردن که ثابت کنن ارزش خرید داره؟
از نظر من شاید حق با شما باشه، ولی چون خودم در این تاپیک ها حضور ندارم و نخواهم داشت، نظری ندارم ! یعنی دقیقا خبر ندارم ! :d

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
از نظر من شاید حق با شما باشه، ولی چون خودم در این تاپیک ها حضور ندارم و نخواهم داشت، نظری ندارم ! یعنی دقیقا خبر ندارم ! :d
اصلا به روی خودت نیار منظور از "این پیامبرا" خودت بودی ها، اصلا به روی خودت نیار:lol:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
اصلا به روی خودت نیار منظور از "این پیامبرا" خودت بودی ها، اصلا به روی خودت نیار:lol:
این ضرب المثل دقیقا برای این پُست شما صدق میکنه ! :)
"دوباره شهر شلوغ شد، قورباغه هفت تیر کشید."
این برمیگرده به طرز فکر شما ! :d اون تاپیک ها و حرف هایی که زدی رو اصلا نمیدونم چی هست ! ولی خُب الان که اینطوری نوشتی فهمیدم که شایدم حق با تو نباشه ! چون تو حرف من رو درک نکردی ! :d
برو پسر خوب از اول (برو ببین قضیه چی بود.............) همه چیز رو بخون و بعد بیا حرف از Wallpaper بازی TLOU بزن ! :)
بعضی ها این وسط میخوان از آب گل آلود ماهی بگیرن که نهایتا میشه = PC گیمر ها + کنسول فن ها اونهم از نوع مایکروفن ! :d همیشه یه اتحادی بین این دو گروه هستش و خواهد بود ! دلیلش رو هم نمیدونم ! :d
اونی که فکر میکنه من نقش پیامبر و فرستاده رو بازی میکنم، شماها هستید، ولی خُب چون فکر میکنید این حرف رو می زنید ، همه اینطور فکر می کنند ! :d
یه دنیای خیلی کوچیکی بین خودتون ساختید و دقیقا دارید داخل اون زندگی میکنید ! چون فکر می کنید هرکسی یک حرفی بزنه، اون میشه یه الگو برای بقیه شما ! حالا هر چی دوست دارید بگید...
هر چند که دیگه بحث رو هم پیچوندید رفت پی کارش ! Good Job Son, You make Me Proud

آخرین ویرایش:

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None

جمع کن بند و بساط سفسطه بازی رو که به اندازه کافی تایپک رو منحرف کردی، قبلا اعتقادی نداشتم ولی الان به وجود فنهای جهش یافته که با مغلطه کردن حرفاشون رو می زنن ایمان آوردم .
بیشتر خندم از اون تگت می گیره !

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
جمع کن بند و بساط سفسطه بازی رو که به اندازه کافی تایپک رو منحرف کردی، قبلا اعتقادی نداشتم ولی الان به وجود فنهای جهش یافته که با مغلطه کردن حرفاشون رو می زنن ایمان آوردم .
بیشتر خندم از اون تگت می گیره !
تگ اصلا به شما ربطی نداره ! کسی که تگ داره، حق این رو نداره که در مقابل حرف های شما چیزی بگه و ساکت بمونه ؟! :-/
بقیه حرف هاتم As The Same هست ! پس برای من و بقیه نقش آدم گنده ها رو بازی نکن، بجاش به سوالاتم در صفحه قبل جواب بده ! لطفا ! :)

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
تگ اصلا به شما ربطی نداره ! کسی که تگ داره، حق این رو نداره که در مقابل حرف های شما چیزی بگه و ساکت بمونه ؟! :-/
بقیه حرف هاتم As The Same هست ! پس برای من و بقیه نقش آدم گنده ها رو بازی نکن، بجاش به سوالاتم در صفحه قبل جواب بده ! لطفا ! :)

فکر کردی که من بی کارم به سفسطه کردن و مغلطه های تو جواب بدم؟ ، به سخره گرفتنت نشون می ده شخصیت والایی داری . بای

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
WANDΞR جان
آخه این بحثی که داری میکنی اصلا جاش اینجا نیست خیلی راحت میتونی بری یه تاپیک مقایسه ی X1,PS4 (اگه تو سایت نداریم) بزنیو توش هرچقدر میخوای از مشکلات وان جهان خوار و شیطانی بودن مایکروسافت و برتریای پلتفرم خارق العاده و حاوی هاله ی نور شرکت معظم سونی بگیو و از پلتفرم مورد علاقت تعریف کنی باور کن هیچکس بهت چیزی نمیگه و کارتم مسخره نمیشه اما الان این کارت بچه گونست اومدی تو تاپیکی که در مورد یکی از قابلیتای X1 داری تبلیغ کنسول سونیرو میکنی و میخوای ملتو به راه راست هدایت کنی تا کنسول درست رو انتخاب کنن خواهش میکنم ازت دیگه ادامه نده چون واقعا تاپیکو خراب کردی و از جهت خودش کاملا منحرف

KnightX

کاربر سایت
Oct 24, 2008
365
اوه اوه مایکروسافتو عصبی کردن! :d

[h=1]Xbox One Gears of War to Have “Best in Class Visuals,” “Bleeding Edge Rendering Techniques” and More[/h]bleeding edge new rendering techniques to deliver best in class visuals for an AAA Console game
Take on and drive major new features and upgrades from start to completion
Collaborate with the Content team on the design of new features, ensure decisions are well understood and agreed upon

Xbox One Gears of War to Have “Best in Class Visuals,” “Bleeding Edge Rendering Techniques” and More | DualShockers
http://www.microsoft-careers.com/jo...r-Black-Tusk-Studios-(875662)-Job-BC/57139800

دایرکت ایکس 12 آیا؟

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یعنی بازم مثل گیرز 1 تو نسل قبل قراره این نسل با گیرز 4 فکهای همه ریزش کنه ؟:D یه لحظه به اون گرافیک گیرز 1 تو اوایل نسل قبل فکر میکنم الان تصورش با UE4 به علاوه با بروزرسانیهای خودشون تصورش برام سخته .

دایرکت ایکس 12 آیا؟
نه پس چی ؟:D

KnightX

کاربر سایت
Oct 24, 2008
365
یعنی بازم مثل گیرز 1 تو نسل قبل قراره این نسل با گیرز 4 فکهای همه ریزش کنه ؟:D یه لحظه به اون گرافیک گیرز 1 تو اوایل نسل قبل فکر میکنم الان تصورش با UE4 به علاوه با بروزرسانیهای خودشون تصورش برام سخته .

نه پس چی ؟:D

ما که تو این نسل فکمون با رایز بیشتر از گیرز نسل قبل خورده زمین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر