اخراج Marty O'Donnell توسط Bungie

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
mccartney_bungie.jpg

امروز طرفداران صنعت گیم روز را با خبری شوکه کننده شروع کردند و آن چیزی نبود جزء اخراج Marty O'Donnell آهنگ ساز معروفی سری Halo توسط بانجی.
او این خبر را در تویتر رسمی خود به اشتراک گذاشت:
ناراحتم که این خبر رو اعلام می کنم, در تاریخ 11 آپریل بانجی من رو بدون دلیل از کار برکنار کرد
این خبر از آن جایی تعجب برانگیز است که بازی شرکت Bungie یعنی Destiny پاییز امسال منتشر خواهد شد و آقای O'Donnell در طی همکاریی با آهنگساز معروف Paul McCartney مشغول آماده سازی آهنگ های این بازی بودند.
از طرفی ساعاتی پیش Bungie در یک بیانیه ی رسمی این خبر را تایید و آرزوی بهترین ها را برای ایشان کرد:
به مدت یک دهه Marty O'Donnell دنیای ما را با آهنگ های فراموش نشدنی آراست, و تاثیری عمیق بر روی طرفدارانمان گذاشت.امروز ما به عنوان دوست به او بدرود میگوییم.ما میدانیم هر جا که ماجراجویی او ادامه پیدا کند آینده روشنی در انتظار اوست
منبع

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
بانجی دیوانه شده حتما

لااقل دلیل اخراج رو ذکر میکردی شاید قانع میشدیم ...

من که هر وقت یادی از سری هیلو میکنم همیشه یاد آهنگ های شاهکارش میکنم بخصوص ترک معروف Installation که توی همه ی سری ها اول بازی زده میشه

واقعا حیف بود

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
بانجی دیوانه شده حتما

لااقل دلیل اخراج رو ذکر میکردی شاید قانع میشدیم ...

من که هر وقت یادی از سری هیلو میکنم همیشه یاد آهنگ های شاهکارش میکنم بخصوص ترک معروف Installation که توی همه ی سری ها اول بازی زده میشه

واقعا حیف بود
بهتر بابا بذار بیاد 343 شاید این یکم ریتمشونو بهتر کنه یه چیزی تو مایه های Reach بسازن :d البته خود بانجی هم دیگه نمیتونه چیزی مثل Reach بسازه...

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
کاشکی امروز اول آپریل بود...

خداکنه از صنعت گیم خارج نشه و هرچه زودتر یجایی که در خور نام بزرگش هست مشغول کار بشه تا دوباره شاهکار بنوازه. باور کنید واسه من نصفه هایپ برای destiny از بین رفت.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
معلوم نیست تو این استدیو ها چه خبره :|
همه در حال رفت و امدن !

این چند وقته استدیو ها دارن خودشون دوباره بازسازی میکنن رفتن مارتی هم به نظر من نه چیز بدی میتونه باشه نه خوب به خاطر اینکه به نظرم استدیو ها بعد از چند سالی نیاز به نیروی تازه نفس با ایده های جدید دارن هرچقدر هم مارتی یا هرکس دیگه خدا هم باشه احتمالا احساس کردن که نبودش و جایگزین کردنش میتونه خوب باشه حالا شاید به نظر ما اینجوری نباشه وگرنه دیوانه نیستن یه همچین استعداد های رو استدیو ها به راحتی از دست بدن .

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
بهتر بابا بذار بیاد 343 شاید این یکم ریتمشونو بهتر کنه یه چیزی تو مایه های Reach بسازن :d البته خود بانجی هم دیگه نمیتونه چیزی مثل Reach بسازه...
تایید میشه.اوج اهنگ سازی مارتی هم در ریچ بود.عالی بود.
.........

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
WTF ?
:|
نصف زیبایی سری هیلو به خاطر وجود مارتیین بود . بهترین آهنگ ساز برای من هستش .
امیدوارم 343i تو هوا بزنتش .
اصلا کلمه ی اخراج برا این فرد تو مخ من نمی گنچه :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر