سونی سهام خود در Square Enix را به فروش می رساند

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد

logo-square-enix.jpg

شرکت سونی اعلام کرده است که در چند روز آینده تمامی سهام خود در شرکت Square Enix را خواهد فروخت.

همانطور که Siliconera گزارش می دهد، بخش سرگرمی کامپیوتری سونی با شرکت SMBC Nikko که از بزرگ ترین شرکتهای کارگذاری در ژاپن می باشد در حال توافق در زمین اوراق بهادار این شرکت می باشد تا تمام 9,520,000 سهام خود را از شرکت Square Enix انتقال دهد.

انتظار می رود این انتقال در مجموع حدود 4.8 میلیارد ین (چیزی در حدود 47 میلیون دلار) برای شرکت سونی سود اضافه برای سه ماهه نخست 2014 داشته باشد.

منبع

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اين تحليل ها رو از كجا در ميارين؟؟به خصوص قسمت قرمز شده.

اینها بعضی هاش مطلبیه که زمان خرید سهام در اینترنت در موردش بحث میشد میتونی بگردی مطلب قدیمی پیدا میکنی در موردش بعدشم نوشتم همون اول یه چند جایی گفته بودن منظور سایت های مختلف که راجب این قرارداد صحبت کرده بودن بخش دوم هم یعنی دقیقا از اون 8% هم الان دارن در موردش صحبت میکنن هیچ کجای این مطلب هم گفته نشده من گفتم یا این تحلیل منه .

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
با گندی اسکوئر سره فاینال دراورد همون بهتر که سونی ازش بکشه بیرون.
حیف اون سری با اون عظمت که به بازی نام لایتینگ ریترن تموم شده و عنوان بعدی هم 10 ساله هی قراره ساخته بشه.
اسکوئر خیلی وقت واسه من یکی تموم شده.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سونی میخواد سهامش رو بفروشه بره یه جا دیگه سرمایه گذاری کنه یعنی داره جای دیگه سرمایه گذاری میکنه
بعدا دوستان فن مایکرو دارن ترول میکنن خدایی این کجاش یعنی ضرر؟

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
Square Enix به این خوبی رو برا چی باید بفروشه! خود عنوان Tomb Raider کلی میارزه.
امیدوارم پول این سهامش رو تو گیمینگ سرمایه گذاری کنه نه موبایل و...

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
سونی در مورد فروش سهام Square Enix جزئیات بیشتری رو به اشتراک گذاشته و گفته قیمت این فروش به طور تقریبی 15.3میلیارد ین (150 میلیون دلار) بوده.همچنین این بیانیه مطبوعاتی اشاره به این داره که سونی وجوه نقدی حاصل از این فروش رو در 21 آوریل 2014 وصول میکنه
با این اوضاع بخش سرگرمی های کامپیوتری سونی می تونه این هزینه رو صرف خلق دو آی پی جدید بکنه البته در نسل هفتم اینطور بود اما نمیدونم هزینه ساخت بازیهای نسل هشتم به طور میانگین چقدر از آب در میاد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر