کدام یک از ساخته های بلیزارد اعتیاد بیشتری را به همراه دارند؟

کدام یک از ساخته های بلیزارد اعتیاد بیشتری را به همراه

• مجموع رای دهنده‌ها
    178

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

تمام ساخته های بلیزاد در هر سبک یا نوعی که باشند در یک ویژگی مشترکند و آن هم اعتیاد بسیار زیاد آن هاست به طوری که ممکن است فرد را از زندگی واقعیش دور کرده و تاثیر زندگی دوم در بازی برای وی بیشتر باشد. از سری بازی های دنیای وارکرفت که دیگر معرف حضور همه هست و تاکنون شاهد چندین فاجعه اجتماعی در اثر اعتیاد به آن بوده ایم تا بازی های دیابلو که با آن سادگی و لذت بخش بودنش به آسانی نمی توان از آن دل کند. شاید هم استارکرفت و استرتژی های پیچیده اش و وارکفت استراتژی که در زمانش خیلی ها رو معتاد به خود کرده بود. در آخر هم ساخته جدید بلیزارد به نام Hearthstone که عنوانیست کارتی و بی نهایت لذت بخش.
شما کدام یک از این عناوین را اعتیادآور تر می دانید؟؟
خیلی وقت می شد از این تاپیک های مقایسه ای نزده بودم!:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مجتبی انصافا این تاپیک بود زدی وقتی جوابش مشخصه؟:d
هر 5تا از بیخ و بن از عوامل بزرگ اعتیاد مردم کل دنیا هستن. هر کدومشون فرمول پیچیده و لذت بخش خودش رو داره که واقعا وقتی وارد هر کدومشون میشیم، لذت خاصی میبریم. توی بازی های آنلاین بلیزارد بی رقیبه میفهمی؟ بی رقیب!:d

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
that sun of beach DIABLO Series :|:d

دیابلو بشدت دهن سرویس ، بشدت اعتیاد اور ، بشدت اورنده درد های مچ دست و ........... یعنی هرچی از این سری بگم کم گفتم حالا DIII کمتر ولی دیگه Diablo II دهن سرویس به تمام معنا بود بی پدر :| یعنی مواقعی که بازی رو میبستم تا موقعی که بازی رو باز میکردم همش داشتم با خودم فکر میکردم با زندگیم میخوام چیکار کنم :|:d همش هم لوت لوت لوت لوت لوت لوت لوت لوت لوت ........... :bighug::d لول اپ که میشدم انگار بهم عیدی دادن :d از باس فایت ها هم که میگذریم سادیسمی بود برای خودش :d

SC هم بیشتر انلاینش دهن سرویس هست نامرد :d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
فکر میکنم با اقتدار وحشتناکی WoW اول باشه !!!! یعنی نه فقط تو بازی های بلیزارد تو کل بازی ها فکر میکنم اوله !!
واقعاً اون ملتی که زیگیل WoW میشن و شبانه روز بازی میکردن رو من لنگه اشون رو ندیده بودم :|

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
فکر میکنم با اقتدار وحشتناکی WoW اول باشه !!!! یعنی نه فقط تو بازی های بلیزارد تو کل بازی ها فکر میکنم اوله !!
واقعاً اون ملتی که زیگیل WoW میشن و شبانه روز بازی میکردن رو من لنگه اشون رو ندیده بودم :|

وجدانا تنها دلیلی که اصلا حرفی در مورد wow نمیزنم همین افراد زیگیل wow که واقعا ادم رو زده میکنند از بازی .

غیر این موارد wow افت شدید و بدی کرده

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
مجتبی انصافا این تاپیک بود زدی وقتی جوابش مشخصه؟:d
هر 5تا از بیخ و بن از عوامل بزرگ اعتیاد مردم کل دنیا هستن. هر کدومشون فرمول پیچیده و لذت بخش خودش رو داره که واقعا وقتی وارد هر کدومشون میشیم، لذت خاصی میبریم. توی بازی های آنلاین بلیزارد بی رقیبه میفهمی؟ بی رقیب!:d

واقعا خسته نباشی که زدی 5تا رو انتخاب کردی!!!:|:d

-----------------------------------------
به نظرم در صدر که خود وارکرفت استراتژی نشسته و پادشاهی می کنه، من هنوز بازی می کنم و نمی تونم ازش دل بکنم!:d
Hearthstone هم بد چیزیه، هر وقت میخوای ازش بری بیرون با خودت می گی یه دست دیگه میزنم بعد دیگه تموم اما همین یه دستها همین جور ادامه پیدا می کنه!:|:d

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
من نصفه بیشتر عمر گیمریم رو داشتم Star Craft II بازی می کردم. ولی خوب فکر کنم 90 درصد PC گیمرها در درد خاطرات نوستالژیک وار Diablo II مشترک هستند.
من هم از این قاعده مستثنی نیستم.

ولی خوب این Star Craft بد چیزی پـِدَسوخته!

MadysoN

کاربر سایت
Mar 10, 2014
185
نام
N.i.M.a
عشقه WoW تو پچ WotLK که اولین بارم بود WoW بازی میکردم چقدر دهنم سرویس شد تا lvl 80 شدم بعد اونم frost جمع کردن و ICC رفتن هم یه عالمی داشت برا خودش ! هیچوقت دفعه اولی که آرتاس رو کوبیدیم زمین یادم نمیره :d

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
کی بود حرف از اعتیاد زد ؟؟:d
من خودم به شخصه فکر می کنم که wow بدترین و اعتیاد آورترین بازی در جهان باشه . خدایی یادم نمیره TBC چه حالی داد ایلیدن رو زدیم بعد او sword های لجندری ایلیدن که نگو>>>> خدایی ختم قران کردم که اون sword ها گیرم بیاد. برا WOLK هم همین آش و کاسه بود صبح تا شب دهن خودمون رو تو wow رو صاف میکردیم :d تا تونستیم دهن آرتاس رو صاف کنیم:d
وقتی می خواستم wow رو بزارم کنار خدایی دعا میکردم یکی پیدا بشه عین این معتاد ها دست و پام و ببنده به تخت:| :d
بعد از اون به نظرم دیابلو هست که بازم دنیایی برای خودش در همین حد بگم که دیابلو 2 رو من جویده بودم ( خدا رو شکر سمت 3 هنوز نرفتم)
دو تای دیگه رو هم خوشبختانه سعادت نداشتم بازی کنم وگرنه فکر کنم زندگیم از هم می پاشید :d

البته لازم به ذکره اینا همه برا جونیام بوده الان خوشبختانه عاقل شدم o:-)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بدون شک WoW توی صدر جدول قرار می گیره، کسایی که علاقه به lore ـه وارکرفت دارن واقعا ارتباط عمیق و عجیبی با این بازی پیدا می کنن که سال های سال به هیچ بازی دیگه ای نیاز پیدا نمی کنن :D
بعد از WoW هم به نظر من دیابلو برای کسایی که بازی رو درک کنن واقعا اعتیاد آوره.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من wow diablo hearthstone تجربه کردم و sc رو افلاین بازی کردم
من معتاد wow شدم اما چون PVE میرفتم زیاد درگیر نشدم یعنی هفته ای 3 بار با 1 هیرو بیشتر Riad نمیرفتم و همین باعث میشد راحت تر دل بکنم اما منکرش نیستم وقتی ایتم گیرت میاد یا یک باس جدید مخصوصا HC ّزنی لذت زیادی داره و میخوای دوباره هفته دیگه همین موفقیت بسدت بیاری و برای هیمین ولش نمیکنی
دیابلو 3 را کمی بازی کردم اما موقع خرید سی دی کی یه چیزی ته دلم میگفت wow شایدم در اینده خریدمش
اما این hearthstone از روز اول که شروع کردم 6 ساعت بازی کردم :| خیلی شدید اعتیاد اور هست
برای همین میگم اول hearthstone بعد wow بعد Diablo بعد SC

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من wow diablo hearthstone تجربه کردم و sc رو افلاین بازی کردم
من معتاد wow شدم اما چون PVE میرفتم زیاد درگیر نشدم یعنی هفته ای 3 بار با 1 هیرو بیشتر Riad نمیرفتم و همین باعث میشد راحت تر دل بکنم اما منکرش نیستم وقتی ایتم گیرت میاد یا یک باس جدید مخصوصا HC ّزنی لذت زیادی داره و میخوای دوباره هفته دیگه همین موفقیت بسدت بیاری و برای هیمین ولش نمیکنی
دیابلو 3 را کمی بازی کردم اما موقع خرید سی دی کی یه چیزی ته دلم میگفت wow شایدم در اینده خریدمش
اما این hearthstone از روز اول که شروع کردم 6 ساعت بازی کردم :| خیلی شدید اعتیاد اور هست
برای همین میگم اول hearthstone بعد wow بعد Diablo بعد SC

البته مشکل Hearthstone اینه که اعتیادش با گذر زمان کمتر میشه، اوایل کار که دهن آدم رسرویس می کنه ولی بعدا کمتر میشه!:d
--------------
هنوز هم میگم اون وارکرفت استراتژی از همه اینا خانمان برانداز تر بود، نامرد امون نمی داد به بازی های دیگه!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر