Raymond: با گیمرها مثل احمق ها رفتار نکنید

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
53455ccfe0f00-WEB-jade_raymond_-_I6A3586.jpg

خانم Jade Raymond از شرکت Ubisoft معقتند که نباید با گیمرها مانند یک سری آدم کودن رفتار شود. ایشان در مصاحبه با The Grid گفته اند:
"فکر می کنم بازی های رایانه ای با گیمرها به مانند احمق ها رفتار می کنند. از این فرضیه که همه افرادی که بازی میکنند در بازی ها به دنبال اره برقی و زنان با لباس بیکینی هستند، خوشم نمی آید. یعنی... واقعا؟ تمامی بازیکنان نوجوان نیستند و حتی نوجوانان هم چیزی فراتر از این می خواهند."

خانم Raymond معقتند که بازی ها و مصرف کنندگان آن در حال تغییر هستند و در پاسخ به این صحبت که اکثر بازی ها دارای شخصیت اصلی درشت هیکل بی احساس هستند گفته اند:
"به فیلم های سینمایی نگاهی بیندازید. من فیلم های اکشن سنتی را واقعا دوست دارم. تا زمانی که انفجار های بزرگ وجود داشته باشد تقریبا به محتویات آن اهمیتی نمی دهم اما همان فیلم ها هم جالب تر و پیچیده شده اند. به Iron Man نگاه کنید. بازی های رایانه ای در حال بهبود هستند و تنوعی را شاهد هستیم. Grand Theft Auto در سال های اخیر با انتخاب شخصیت های اصلی جالب بسیار خوب عمل کرده مانند حضور سگ زیر دست. هنوز بازی ساخته نشده است که شما در نقش یک پیرزن بازی کنید. این رویای من است."
نظر شما در رابطه با صحبت های خانم Jade Raymond و محتویات اخیر بازی ها چیست؟
MCV

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر