زمان کنفرانس Ubisoft در E3 2014 مشخص شد

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,705
ubisoft-logo-square.jpg

یوبیسافت زمان برگزاری کنفرانس خود در بزرگترین نمایشگاه سالانه بازی های رایانه ای را اعلام کرد...این شرکت قرار است در روز دوشنبه 9 ژوئن مطابق با 19 خرداد ساعت 3 بعد از ظهر به وقت لس آنجلس کنفرانس خود را برگزار کند.
این شرکت قرار است در این همایش اولین نمایش از بازی تازه معرفی شده خود Assassin’s Creed Unity نشان دهد.هم چنین احتمال معرفی عنوان Assassin’s Creed Comet نیز وجود دارد.هم چنین نمایشی جدید از بازی های The Crew و Tom Clancy’s The Division نیز در برنامه کاری این ششرکت وجود دارد.
یوبیسافت سابقه خوبی در رونمایی از عنوان های خود در E3 دارد.پس باید امسال نیز منتظر رونمایی های جدید از این شرکت بود.برای مثال یکی از این رونمایی ها احتمالا Beyond Good & Evil 2 خواهد بود.

Ubisoft confirms E3 media briefing date | VG247

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
:| اولا خودت داری میگی زمان خودش زمان خودش کی بود؟ 10 سال پیش! ثانیا اولا اگه از گرافیک بازی تعریف کرده باشه من دیگه هیچ حرفی ندارم :| من خودم از طرفدارای این بازی هستم ولی اگه این تریلری که نشون ادن ماله PS4 و X1 و یا PC باشه کلی از لذت بازی کم میشه!شما باید با دقت بیشتری نگاه کنی به تریلر دوباره نگاه کن. این بازی اگر گرافیکش مثل رزیدنت اویل های مدرن میبود شاهکار میشد. الان من فیدبک هارو که میخونم 99% از انتقادات مربوط به گرافیک و کیفیت بافت ها و تکسچر ها هست.

اینجا چقدر شبیه امارت هست!!!!!!!!!!!!!! شینجی میکامی خواسته حال و هوای رزیدنت اویل به بازی بده دمش گرم.

19573736841463858154.jpg
بر اساس این دمو تکسچرها تو محیط های بسته مشکل داشت. ولی به نظر من باید تا e3 صبر کرد. ان دمو قبلی که 11 دقیقه بود واقعا گرافیک بالا بود.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
بر اساس این دمو تکسچرها تو محیط های بسته مشکل داشت. ولی به نظر من باید تا e3 صبر کرد. ان دمو قبلی که 11 دقیقه بود واقعا گرافیک بالا بود.

امیدوارم این تریلر PAX مربوط به نسخه PS3 و X360 بوده باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر