Tecmo KOEI جویایی علاقه PC گیمرها شده است

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
dead-or-alive-5-ultimate.jpg

آدم گاهی اوقات از عادت های عجیب سازندگان سر در نمی آورد. یعنی واقعا Tecmo KOEI از هواداران PC خود اطلاعی ندارد؟ اگر فرض را بر این مورد بگذاریم، پس دیگر برای چه Yaiba: Ninja Gaiden Z نسخه PC هم داشت؟!
چند روز پیش استدیو Tecmo KOEI در پیج رسمی فیس بوک و توئیتر خود چنین متنی را ارسال کرده است:

59929468364079571895.jpg

چند نفر از شما اینجا PC گیمر هستید؟
با همین پست نمی توان قطعا گفت که سه گانه Ninja Gaiden یا Dynasty Warriors و Dead Or Alive برای PC عرضه خواهد شد اما نمی شود چنین ایده هایی را هم کاملا رد کرد.
نظر شما چیست؟
DSO

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
هممون به شخصیت فرهیختت پی بردیم دیگه بکش بیرون از این موضوع, جواب اشتباهُ با اشتباه میدین طلبکارم هستین؟
یکی از کنسول فن ها این حرف رو تو یه تاپیکی زد، منم بهش این عکس رو بهش به عنوان جواب دادم. این بار اوله که دارم همچین چیزی رو میگم، بعد اون وقت چطور به شخصیت فرهیختم پی بردید؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
شاید با دیدگاه خودت بشه بار اول... ولی به صورت کلی چند بار شده ننه من غریبم بازی تیریپ tlou دراوردی حوصله بوکمارک اینا هم ندارم بهت ثابت کنم کلا بکش بیرون از این که tlou سوژه کنی... یکی یه اشتباهی میکنه شما هم با اشتباه جوابشو بدی میشه قضیه هم زدن فلان چیز...
ببین عزیز، حرف این دوستمون در مورد والپیپر TLOU خیلی تاریخی بود، نمیخوام از یاد ها بره. منم "ننه من غریبم بازی تیریپ tlou" در نیوردم تاحالا، یه بار بود یکی گفت مسخرشو در اوردید همش از بازی های انحصاریتون حرف میزنید همه جا، منم بهش گفتم این همه TLOU TLOU کردید مسخرش در نیومد الان در اومد؟ یه بار هم تو یه تاپیک خیلی بی ربط بود که یکی اومد به صورت انتحاری بمب TLOU منفجر کرد وسط تاپیک منم گفتم 4 بار دیگه از این Kamikaze ها پیدا بشن Bruce Straley و Neil Druckman همون کاری که سازنده Flappy Bird با Flappy Bird کرد رو با TLOU هم میکنن. خلاصه اگه فکر میکنی به بازی مورد علاقت توهین کردم میتونی نخونی؛ توهینی هم درکار نیست آخه! من فقط حرف اون دوست عزیز در مورد بازی های PC و والپیپر TLOU رو مسخره کردم.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
بس کنید خواهشا این موضوع مسخره PC و کنسول و TLOUS و ... :| به این خبر حداقل رحم کنید ده نفر دیگه نقل قول نکنند.

یه بار هم که PS فن ها حرفی از این بازی نزدند خود PC فن ها شروع کردند
پلتفرم PC؟ PC که اصلا جزو پلتفرم های بازی به حساب نمیاد، PC Gamer های بدبختم که همش باید به واپیپر TLOU زُل بزنن:(:lol:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
قراره ما می بازی dynasty warriors 8 xtrame legend برای pc بیاد:bighug:
تازه با تمام dlc ها و گرافیک خفن
کلن این سری هیچ وقت گرافیک خفنی نداشته و نداره.
لذتش به خاطر گیم پلی co op شه که رو درجه سختی بالا لذتش خیلی بالاس ;)
اگه سریال 3 امپراطوری رو دیده باشین لذت بازیش براتون خیلی بیشتر هم میشه.
خصوصن اینکه داستان بازی خیلی گیرا و جذابه.

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
کلن این سری هیچ وقت گرافیک خفنی نداشته و نداره.
لذتش به خاطر گیم پلی co op شه که رو درجه سختی بالا لذتش خیلی بالاس ;)
اگه سریال 3 امپراطوری رو دیده باشین لذت بازیش براتون خیلی بیشتر هم میشه.
خصوصن اینکه داستان بازی خیلی گیرا و جذابه.
فکر کنم این تعریفی ک شما از بازی کردی خود سازنده های بازی از بازیشون نکنن!!!:d:d:d:d:d

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
فکر کنم این تعریفی ک شما از بازی کردی خود سازنده های بازی از بازیشون نکنن!!!:d:d:d:d:d
دیگه اگه شما هم از شماره اول بازی(هر شماره 1 نسخه اکستریم و یه امپراطوری هم داره)تا شماره 8 درگیر بازی بشی کم کم ارتباط خوبی با بازی میگیری.
در کل بازیش میچسبه حالا تست کنید میفهمید.
مرد میخاد رو درجه سختی اخر بازی LUBO رو بزنه #:-s

41b4f7a164a9d8cb1.jpg

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
727
نام
reza
دیگه اگه شما هم از شماره اول بازی(هر شماره 1 نسخه اکستریم و یه امپراطوری هم داره)تا شماره 8 درگیر بازی بشی کم کم ارتباط خوبی با بازی میگیری.
در کل بازیش میچسبه حالا تست کنید میفهمید.
مرد میخاد رو درجه سختی اخر بازی LUBO رو بزنه #:-s

41b4f7a164a9d8cb1.jpg
دوست عزیز کلا نسخه ی xtrame legend چه فرقی با معمولیش میکنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر