Naughty Dog سی ساله شد .

• Thread starter !_Meshki_!
  • تاریخ آغاز
M

!_Meshki_!

بله ؛ درست حواندید . در سال 1984 Andrew Gavin و Jason Rubin شرکتی تحت عنوان Jam راه اندازی کردند که پنج سال بعد به Naughty Dog تغییر نام داد . و اکنون در سال 2014 ؛ که 70 میلیون نسخه از بازی هایشان به فروش رفته است تولد سی سالگیشان را می گیرند !
13778049115
51441241661137888011.jpg

00966808274272780469.jpg

07147299067352094498.jpg

تولدت مبارک ND !

منبع

Last edited by a moderator:

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
امیدوارم همیشه همینطور تو اوج بمونن:x
واقعا با شاهکارهایی ک تحویلمون دادن ثایت کردن ک لیاقت و استعدادشون بیشتر از اینهاست
امیدوارم الگو خوبی برای همه شرکتهای بزرگ باشه که بهشون ثایت شه گاهی هم باید ریسک کرد تا ب اوج بری تا اینکه سالی ی عنوان تکراری تا وقتی مردم میخرن رو تحویل ملت بدی
ب امید روزی که همه پلتفروم ها بتونن از شاهکار های این استدیو لذت ببرن :x
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
امسال ی اتفاق بد هم تو این استدیو افتاد ک جدا شدن یکی از نفرات برجسته استدیو بود که میتونه زنگ خطری باش برای مدیران استدیو

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
امیدوارم همیشه همینطور تو اوج بمونن:x
واقعا با شاهکارهایی ک تحویلمون دادن ثایت کردن ک لیاقت و استعدادشون بیشتر از اینهاست
امیدوارم الگو خوبی برای همه شرکتهای بزرگ باشه که بهشون ثایت شه گاهی هم باید ریسک کرد تا ب اوج بری تا اینکه سالی ی عنوان تکراری تا وقتی مردم میخرن رو تحویل ملت بدی
ب امید روزی که همه پلتفروم ها بتونن از شاهکار های این استدیو لذت ببرن :x
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
امسال ی اتفاق بد هم تو این استدیو افتاد ک جدا شدن یکی از نفرات برجسته استدیو بود که میتونه زنگ خطری باش برای مدیران استدیو
متاسفانه و یا خوشبختانه این استودیو فرست پارتی شرکت سرگرمی های Sony هست ! به عبارتی دیگر تا آخر بازی هاشون رو فقط بر روی پلتفرم مربوطه عرضه خواهند کرد ! :d
==========

من شخصا شاید هیچ بازی رو تا پایان نرم، ولی بازی های team ICO و ناتی داگ رو نمیشه تجربه نکرد ! جدی میگم اگر واقعا خودتون رو یک گیمر می دونید (علاقه به بازی های خوب و خوش ساخت دارید.) حتما کارهای این دو استودیو رو دُنبال کنید ! از کجا می دونید شاید یه توفیق اجباری و شاید یه چیزی، یه اتفاقی بیفته (!) دیگه مثل من اصلا سمت بازی های دیگه هم نرید ! من شخصا خودم فقط گروه خونی ـیم با بازی های (یا بهتره بگیم شاهکار) های همین استودیو ها سازگار هستش ! :d طوری که بعد از تجربه عناوین و آثار این استودیو دیگه اصلا چند مدت بازی نمی کنم، یعنی لازم نیست که بازی کنم ! کاری که در انتهای همین نسلی که گذشت The Last of Us تونست کاری کنه که من فرسنگ ها از دیگر عناوین عرضه شده توسط دیگر استودیوها فاصله بگیرم و اصلا سمت اونها نرم، یعنی دیگه بعد از تجربه این عناوین نمی تونستم برم ! :d
در کل واقعا مبارک باشه ! البته BC هم فن "ناتی داگ" زیاد داره خوشبختانه ! پس مبارک بچه های بازیسنتر هم باشه ! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر