بازی آنلاین H1Z1

H1Z1.png

ویروس H1Z1 نوع بشر را در معرض انقراض قرار داده است و هیچ چیز بجز مرگ و ویرانی باقی نزاشته است و در پی آن یک دنیای تقریبا خالی از زندگی انسانی بوجود آمده است.
جایی که بقایای انسان ها در جنگی برابر کسانی هستند که به ویروس مبتلا شده اند.

اکنون 15 سال از شیوع ویروس H1Z1 میگذرد، چه چیزی از دنیا باقی مانده؟
زندگی مجلل انسانی تبدیل شده است به مخفی شدن در سایه ها و جست و جو برای غذا و آب و هر چیزی که می تواند کمک کند تا شاید بتوانند یک روز دیگر زنده بمانند ولی مبتلایان به ویروس تنها خطر دنیای جدید نیستند،هر روز زندگی در این آخرالزمان به معنای دست و پنجه نرم کردن با حیوانات وحشی و خشونت دیگر بازماندگان و همچنین یافتن غذای بعدی شما و مکانی امن برای خواب است.

• نام بازی : H1Z1
  • سازنده : Sony Online Entertainment's
  • پلتفرم : PC - PS4
  • سبک : Zombie Survival MMO
  • وضعیت : در دست ساخت ( قابلیت خرید دسترسی سریع 20$)
  • دسترسی : Free To Play

h1z1.jpg.0_cinema_960.0.jpg

( جان اسمدلی : این یه دنیاست، نه فقط یه سرور کوچک )

سلام دوستان، مروز قصد درم بازی H1Z1 رو بهتون معرفی کنم میدوارم شما هم مثل من از بازی خوشتون بیاد.

بعد از ساخته شدن عناوین کوچک و بزرگ بسیاری در سبک Survival - MMO همچون DayZ,WarZ,Rust توسط تیم هایی کوچک، حالا سازنده بازی Planet Side به خودش جرات داده به این عرصه وارد بشه و عنوانی رو در این سبک بسازه که خود شرکت SOE اون رو " قدم بعدی در سبک Survival " نامیده است. چیزی که همه دوستداران سبک Survival رو خوشحال خواهد کرد و شاید بتوان گفت بهترین قسمت این اتفاق، عرضه بازیی هم سطح یا شاید هم بهتر نسبت به عناوین بزرگ این سبک به صورت Free To Play هست.

این بازی از نسخه ویرایش شده و انجین قدرتمند Planetside2 بهره میبره که اسم اون رو Forgelight گذاشتن. دنیایی تلفیق شده از DayZ و Rust طبق گفته سازندگان نسل جدید تمامی قابلیت های این بازی ها هست. بازی در جایی در Middle America رخ میده و شامل یک نقشه بسیار بزرگ میشه و اسمدلی ( سرپرست سازندگان بازی ) گفته که : "نقشه بازی طی آپدیت ها بزرگ و بزرگتر میشه تا وقتی که ما نسخه خودمون رو از قاره آمریکا پس از مرگ و ویرانی داشته باشیم" و این به ما نوید یک نقشه بسیار بزرگ در پایان کار رو میده اما یکی از چیزی که این بازی رو با دیگر بازی ها متفاوت میکنه سرور هایی با تعداد بساری بالای بازیکن هست. به لطف Engine بازی ما میتونیم انتظار 2000 نفر در یک سرور رو داشته باشیم که تعداد قابل توجهی هست، طبق گفته اسمدلی: " چیزی که در داشتن تعداد بالای بازیکن ها خوبه، اینه که ما یک اقتصاد پر رونق خواهیم داشت (بله، در بازی Trading وجود خواهد داشت) "

17.jpg

بازی یک استایل Sand-box خواهد داشت به این معنی که بازیکن ها میتوانن منابع جمع کنند و ساختمان های مختلفی بسازند و از خودشون دربرابر زامبی ها و بازیکن های دیگه دفاع کنند و همچنین یک سیستم عمیق Crafting رو شاهد خواهیم بود که به بازیکن قابلیت ساخت وسایل و اسلحه های مختلفی مثل Molotov Cocktail و سلاح های گرم و انفجاری و " دیگر سورپرایز ها" رو خواهد داد.

14.jpg

طبق گفته های اسمدلی چیزی که بازی رو نسبت به دیگر بازی ها در این سبک بهتر میکنه تاییدی هست که اون ها روی مالکیت بازیکن و ساختمان ها دارند.
" ما میخواهیم به شما قابلیت ساخت گروه هایی رو بدهیم که میتونن مقر فرماندهیشون رو در یک انباری که اون رو تصاحب کردن و یا یک خونه که با کندن و بریدن چوب ها و جمع کردن منابع لازم ساختن خونه برپا کنن. ما به بازیکن ها این ابزار رو میدیم که شهر ها، کمپ ها و مناطق دفاعی خودشون رو بسازند و اونطوری که دلشون میخواد Base خودشون رو برپا کنند. هدف اصلی ما اجازه دادن به بازیکن هاست تا هرچقدر که دوست دارن با دنیای اطرافشون ارتباط برقرار کنن. میتونن تبدیل به کشاورزی که محصولاتش رو پرورش میده بشن و یا یک دستگاه آدم کشی. یک مثال ساده این است که ما میخواهیم این اجازه رو به بازیکن بدیم تا اگر میخواهند شهر Woodbury رو از سریال The Walking Dead بسازند. یا یک زندان رو تسخیر کنند و یا یک ماشین قدیمی رو تعمیر کنند تا با دوستانشان بازیکن ها و زامبی ها رو زیر کنند یا از شنیدن فریاد یک زامبی وقتی که اون رو به آتیش میکشن لذت کامل ببرند و یا یک اسلحه بسازن تا دشمنانشون رو از بین ببرند "

11.jpg

" ولی یک قابلیت در بازی هست که توی بازی های دیگه نیست، شما میتونید هر چیز رو بخواهید آتش بزنید. شما میتونید یک درخت رو آتیش بزنید، وسایل مختلف رو آتیش بزنید و این یک سرگرمی بزرگ خواهد شد. ایده اینکه بتوانید Base دشمن رو آتیش بزنید و در نور آتیش منتظر برگشتن دشمنانتون از جاهای دیگه باشید .... شگفت انگیزه "

قابلیت های اجتماعی بازی نیز مثل دیگر بازی های SOE خواهد بود و شما میتوانید با دوستانتون گروه تشکیل بدین و از ارتباط صوتی استفاده کنید.

بازی همانطور که از سازندش انتظار میره ، قرار یک بازی بزرگ بشه که ویژگی های زیادی رو برای ارائه خواهد داشت ولی در هر صورت یک بازی Free To Play هست و باید انتظار Micro Transaction رو داشته باشید. اما سازندگان قول دادند که به هیچ وجه روی PvP بازی تاثیر نزاره.

موارد زیر در مورد بازی و وضعیت پول در آورد و Micro Transaction خواهد بود :

1. بازی بعد از دوره Early Access رایگان خواهد شد. قیمت استفاده از این دوره 20$ دلار خواهد بود.
  2. فروش تفنگ وجود نخواهد داشت.
  3. بازی Survival هست و ما هیچ چیز که به این مورد کمک کند رو نخوهیم فروخت.
  4. وسایل پوشیدنی (احتمال تزئینی) بفروش میرسند. همچنین تعداد زیادی از اون ها رو میشه پیدا یا Craft کرد.

دوستان، فعلا همین مقدار از اطلاعات وجود داره و همچنین یک ویدیو از گیم پلی بازی که در یو-تیوب میتونید پیدا کنید. به نظر من بازی عالیه و ارزش بازی کردن رو داره. فعلا بازی در نسخه Alpha هست و موقع بازی کردن هم در Alpha خواهد بود تا درمورد چه چیزایی تو بازی باشه و چه چیز هایی نباشه تصمیم بگیرند و بعد از اون در فاز بتا تمام باگ ها رو رفع میکنند و سپس نسخه اصلی.

لیست بازیکنان ایرانی این بازی (همه اینا Steam Name هست)
Wolfy
[A.A]3amet
FPS eager
i love heavy metal more
airyaman2 (این یکی استیم ID هست)
qozmyox

BLACKWIDOW

آخرین ویرایش:

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
دوست عزیز بازی هنوز استیبل و کامل نیست و هر چیزی و مورد مسخره ای پیش میاد ...خوبه به سرعت مورد زامبی رو حلش کردن...در ضمن اومدم تو بازی با ماشین بیا دنبالم یک چماقی چیزی بیار برام دست خالی نباشم:d
من نمیدونستم اینا چه گندی زدن 4 تا Pistol با AS داشتم و کلی چیز دیگه از در یه خونه رفتم بیرون دیدم دارم میرم فضا بعد همه چیم پرید الان دارم آپدیت می کنم دوباره برم وسایل جمع کنم با ماشین برم وسایل جمع کنم برای Base
تو EA درسته چیزای مسخره تست می کنن ولی این یکی دیگه نوبر بود

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
دوستان دیگه کسی بازی نمیکنه ؟ حالا که بازی اپدیت داده و کلی باحال شده بیخیال تاپیک شدید ؟
من میخوام بازی کنم باو قیمتش زیاده برا اوروپا نمیتونم گیر بیارم وگرنه عاشقشم ...
استریم بازی رو هر روز میبینم دلم به حال خودم میسوزه که چرا همون اول کار بازی رو نگرفتم .... واقعا دوستش دارم و دوست دارم تجربه کنم ..... از نظر من بعد از Dayz بهترین بازی انلاین استیم

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
من میخوام بازی کنم باو قیمتش زیاده برا اوروپا نمیتونم گیر بیارم وگرنه عاشقشم ...
استریم بازی رو هر روز میبینم دلم به حال خودم میسوزه که چرا همون اول کار بازی رو نگرفتم .... واقعا دوستش دارم و دوست دارم تجربه کنم ..... از نظر من بعد از Dayz بهترین بازی انلاین استیم
سلیقه ای هست ولی من Dayz هم دارم ولی از h1z1 بیشتر خوشم میاد به علاوه کلا رسیدگی به h1z1 خیلی بهتر از dayz هست
شما هم باید همون اول میگرفتی قشنگ یادمه من خودم هی میومدم اینجا میگفتم که اقا بازی 25 تا 27 تومنه کسی خواست بگه ولی هیشکی ...
حالا هم که رفته رو 70 تومن

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
من واسه ثبت نام اینم دردسر دارم
وقتی تیک تایید قوانینشو میزنم Please indicate that you have read and accepted the Terms of Service and Privacy Policy. مینویسه
رو لینکای قوانین کلیک میکنم میرم صفحشون باز فایده نداره

هیتلر شکن روشن کن

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
خوب دوستانی که بازی کردن یکوچولو راهنمایی میکنین منو؟چجور سروری برم؟چیکارا باید انجام بدم و اینجور چیزا
هر سروری که خواستی برو
گفتن در مورد این بازی 3-4 صفحه میخواد
پیشنهاد میکنم یه سر بوتوب بری....اونجا اینقدر گیم پلی ازش هست که حساب کار دستت میاد که باید چیکار باید بکنی

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
گ*ه زدن به بازی :| یعنی یکیو وسط خیابون بکشی نمیتونی 10 ثانیه لوتش رو بگردی

یهو توسط 10 تا زامبی روت گنگ بنگ صورت میگیره!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر