The Last of Us: Remastered به طور رسمی برای PS4 معرفی شد .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

the_last_of_us_remastered.jpg

بلاخره The Last of Us: Remastered برای PS4 معرفی شد .

++++++++
آپدیت : یه پیام تبلیغاتی امروز در Store آمریکا ظاهر شد و به طور رسمی از بازی با قیمت 59.99 دلار رو نمایی کرد . همچنین تایید شد که از روز اول به صورت دیجیتالی نیز قابل دانلود خواهد بود و این یعنی نسخه فیزیکی هم وجود دارد .

بعد از گفته ی رئیس شعبه ترکیه در مورد نسخه PS4 از این بازی ، تایید این خبر دور از انتظار نبود .

منتظر تاییدیه ی رسمی از طرف سونی در ساعات آینده باشید ...

منبع

منبع 2

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
به جون خودم چهره هاشون خفن تر شده ! :D

+++++++

من فکر کردم میگه Noooooo با عصبانیت :))

اگه یادت باشه یه بنده خدایی گفته بود از PS4 انتظار گرافیک کات سینهای TloU رو داشته باشید. خوب خیلیا انتظار بیشتر از اینا از PS4 دارن علی الخصوص که گرافیک Order 1886 خیلی خیلی بالاتره. اما من وقتی اون حرف رو کنار خبر پورت TloU روی PS4 میزارم نمیدونم چرا یه لبخند شیطانی روی لبم نقش میبنده.>:)

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
چنان این خبر خوشحالم کرده که انگار یک آی پی کاملا جدید معرفی شده! انگار نه انگار که 6-7 لار بازی رو تموم کردم :d
بی صبرانه منتظرشم!
خب انتظار نداریم یک بازی نسل قبلی از لحاظ گرافیکی حتی با بهبودهایی که صورت می گیره در حد عناوین نسل جدید باشه ولی خب اندک بهبودهاش + 60 فریم بودن هم هوش از سر می بره!

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,062
نام
AmiR
بازگشت به دنیای حرج و مرج و آخر الزمانی The Last Of Us با گرافیکی Real تر و روون تر تعارفی هستش که نمیشه پس زد:x
دنبال بهانه ای بودم واسه تجربه ی دوباره ی بازی (بخوانید شیش باره:D) که بهونم جور شد;;)

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
من تصمیم داشتم که یکی دو سال آینده ps4 بگیرم ولی اگر TLOU با 60فریم و 1080p و یکم بهبودای گرافیکی بیاد همین تابستون میخرم:d
نه killzone نه infamus نه ...عشق است tlou:x
بچه ها دعا کنید پولش جور شه برای چهارمین بار رو ps4 تموم کنم:d

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
من تصمیم داشتم که یکی دو سال آینده ps4 بگیرم ولی اگر TLOU با 60فریم و 1080p و یکم بهبودای گرافیکی بیاد همین تابستون میخرم:d
نه killzone نه infamus نه ...عشق است tlou:x
بچه ها دعا کنید پولش جور شه برای چهارمین بار رو ps4 تموم کنم:d
فقط 4 بار؟ هفته پیش برای 7 مین بار تمومش کردم:d

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
من قبلا گفتم الانم میگم گرافیک بازی به خودیه خود شاهکاره نیازی نیست دستکاریش کنند و یه چند افکت و سایه زنی و AA اضاف میکنند اصل کار 1080 و 60 فرمه :|

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
من هنوز دو هفته نشده TLoU رو تموم کردم، به خاطر همین نمی تونم واکنشی نشون بدم.
اما واقعا 60 دلار برای بازی ریمستر شده زیاده. Tomb Raider هم همین کارو کرد، MGS هم که کلا کلاه برداری ـه.

یه حسی بهم می گه این نسل واقعا قراره بدجور تو پاچه هممون بره....

بهترین بازی سال 2014 نشه صلوات:))

آقا شماهم نوبری دیگه. ول کن این بازی رو.

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
قيافه ى Ellie چرا عوض شده ؟ :| اون والپيپر پشت كه معلومه خيلى خيلى خفنه مخصوصا ژستشون و باز هم مخصوصا ژست خفن Joel !
در كل به نظرم خيلى زود بود براى عرضه ى نسخه ى Remaster ! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر