شبکه ی رسمی EA Game با نام Origin [پست اول خوانده شود]

بنام خدا،
سلام خدمت همه دوستان خانواده بازی سنتر.
حتما در طی این مدت به اسم اوریجین برخورد کردین، اوریجین شبکه جدید EA است که به گیمرهای PC امکان خرید بازی های مورد علاقه EA و بازی کردن آنها را میدهد.
اوریجین بسیار شبیه به STEAM کار میکند و میتواند به مرور به عنوان رقیبی قدرتمند برای آن ظاهر شود.

attachment.php

توضیحات EA:
اوریجین به شما امکان خرید و بازی کردن را میدهد، هر زمان و هرجا که بخواهید...
قرار گرفتن در حالت داخل بازی،چت کردن با دوستان،مرور وب درحالی که در داخل بازی هستید از جمله امکانات اوریجین میباشند...

ویژگی های جدید اجتماعی اوریجین به شما امکان ایجاد یک پروفایل را میدهد.
متصل شوید و با دوستانتان گفتگو کنید،لایبرری بازیهایتان را به اشتراک بگذارید،و به راحتی به بازی دوستانتان ملحق شوید.

اوریجین یک منبع ساده است برای دانلود،سریعتر،نسب راحت و استفاده...
دانلود مستقیم بازی های PC مستلزم داشتن اوریجین میباشد.
و وقتی که آنرا (اوریجین) داشته باشید شما قادر خواهید بود عملا به همه بازی هایتان در هرجایی دسترسی پیدا کنید..
شما همچنین قادر خواهید بود بازی هایتان را در یک کامپیوتر دیگر نیز انجام دهید.
برای گیمر هایی که تغییر مکان دارند سرویس اوریجین روی دستگاه های همراه نیز در دسترس میباشد...

همه برای شما...همه در اوریجین،

.........

اوریجین را دانلود کنید:

..........

شناسه دوستانی که در اوریجین اکانت دارند:

attachment.php

1. Persian-Masoud

2. AngelosIV

3. P3YMAN

4. feriw

5.
AmirMahmoud

6. HEAVYBHD

7. SNightFury

8. Slipkboy

9. N0o0Bsmoke

10. Persia-Soldier

11. MasterPou

12. manhatan1985

13. SaSa-Assassin

14. AmiN47

15. Jcfarhood

16. Romexo

17. Gamermod2010

18. mamad_bf

19. alirezakzm

20. DARKWISH2006

21. persiawar

22. P3rsia_king

23. pouyakhan

24. amirdiablo

25. Persian-Blade

26. ArmanUniverse

27. Elcid-Master

28. SiavashRC

29. mehrdadmoghadam

30. Kianoosh_a9

31. Ayoopweb

32. kvshadow7

33. hmd2011

34. hossein710

35. Hamed_1989

36. Reza_BF3

37. Wesker1945

38. M4JiD

39. jigsaw4ever

40. P3risa_king

41
. Romexo

42. roozbeh_63

43. megax2011

44. reznov1374

45. Ar1acasH

46. iran-sniper

47. Kianx2

48. takshot

49. wwwaligameir

50. hossein710

51. ralf1911

M_Brainkiller .52

kvshadow7.53

TheMaFi .54

hosein_artist .55

RezaRazeR .56

mammadshoter .57

tiava_bf3 .58

ali7boban .59

KAZEMIAN68 .60

dani8gb .61

guner-pilot .62

DarkSoldier-STA .63

SharpSabre .64
C0MmAnDeR_7 .65

m2moeer .66

hassanstar2010 .67

68. INVaD3R-Alireza

69. 5PE-wand3r

توضیحاتی در مورد اوریجین توسط schakal :

اوریجین یا Origin چیست ؟

اوریجین مانند استیم یک برنامه مدیریت بازی است با این تفاوت که مخصوص شرکت بازی سازی EaGames است

شرکت EaGames میشه گفت به تقلید از استیم یک برنامه جداگانه مدیریت بازی ایجاد کرد اما همیشه با باگ های زیادی روبرو هستش البته این نظر شخصی من هستش

بازی های مثل سری بازی های *********** و فیفا تحت اوریجین هستند

بیشتر بازی های EaGames تحت اوریجین هستند بعضی از بازی ها هم حتی هم تحت استیم و هم تحت اوریجین هستند مثل بازی Generals که در اکانت خودم موجود است .

برای فعال کردن یک سریال بازی تحت اوریجین شما نیاز به یک اکانت اوریجین دارید

جهت ثبت نام ابتدا به سایت www.origin.com/download بروید

با همچین صفحه ای روبرو می شوید

برای مشاهده سایر اصلی روی عکس راست کلیک کنید و view image را بزنید

برای مشاهده تصویر اصلی (947x577) روی این نوار کلیک کنید.
dlorigin.jpg

حجم برنامه حدود 16 مگا بایت است و پس از اجرا و آپدیت های بعدی به 32 مگابایت می رسد

بعد از دانلود برنامه به صورت exe می باشد اجرا کنید برنامه شروع به آپدیت میکند صبور باشید پس از آپدیت با صفحه زیر روبرو میشوید

registerorigin.jpg

روی create an account کلیک کرده و مشخصات خود را وارد کنید ( اکانت اوریجین از طریق یاهو بسیار برای هک کردن آسان است پس از جیمیل استفاده کنید )

بعد از وارد شدن به اکانت اوریجین با همچین صفحه روبرو میشوید

برای مشاهده تصویر اصلی (1016x700) روی این نوار کلیک کنید.
accountorigin.jpg

بازی را چه طوری دانلود کنم ؟ سرعت دانلود اینترنتم کم است !؟ نیاز به دانلود بازی نیست بازی کرکی خریداری شده را از روی ستاپ انگلیسی نصب کنید که شامل فایلهای انگلیسی باشد سپس محتویات نصب شده که در پوشه

دلخواه شما می باشد را به مسیر C:/ProgramFiles/Origin/Games/esmebazi shoma منتقل کنید. به جای اسم بازی می تواند *********** 3 یا هر اسم بازی دیگر قرار بگیرد . شما ابتدا بازی ادد شده در اوریجین را برای دانلود می گذارید و

اجازه میدید تا پوشه بازی در مسیر ساخته شود سپس پس از پوشه سازی توسط اوریجین دانلود را متوقف کرده و عملیات ذکر شده را انجام دهید

حال باید از هر فروشگاهی که مایل بود سریال را خریداری کنید اوریجین مانند استیم بازی های فراوانی ندارد و مختص خود کمپانی می باشد

یکی از برترین از مزیت های اوریجین این است که پسورد , ایمیل و حتی یوزر نیم اکانت اوریجین را عوض کنید که یوزر نیم در استیم ثابت می باشد

یک نکته بسیار مهم اینکه اوریجین به تاریخ رایانه شما حساس است پس حتما چک کنید زیرا با انواع ارور مواجه میشوید

peyxlost

کاربر سایت
Jul 25, 2009
247
نام
پيمان
سلام دوستان من یه مشکل دارم من با origin بتلفیلد بد کمپانی 2 رو دانلود کردم دانلود سره 99.97 وایساد هر کاریم کردم دانلود 100 میشه بعد دوباره بر می گرده 99.97 !!! من دانلودو با لپ تاپم انجام دادم که میشه گفت مینی لپتاپه!! ممکنه است بخاطر این باشه که سیستمش قدرت اجرای بازی رو نداره؟؟؟ توی جایی که نصب کردم اورجین رو یک فولدر ایجاد شده با نام origin games که داخل اون هم یک پوشه دیگه است به نام bc2 من باید این پوشه رو بردارم و روی کامپیوتر اصلیم بزارم تا اونجا اجرا کنم؟؟ (اون جا هم اورجین دارم) چکار بایدکنم؟؟ با تشکر

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
مثل اینکه بتل فیلد 3 فقط روی اوریجین میاد!
اگه اوریجین قصد نداشته باشه باگهاشو برطرف کنه بازی مثه چی میخوره زمین فروشش ! کاشکی رو استیم هم میومد . سرورهای اوریجین برای دانلود زیاد قوی نیستن!

MASOUD69

کاربر سایت
Jan 22, 2010
36
همین دیروز آپدیت شد!
خوب اینم باید بدونیم که هنوز نسخه بتا هست! و نباید انتظار استیم رو ازش داشته باشیم که سال هاست در این عرصه یکه تازه!
منکه آینده خوبی براش پیش بینی میکنم!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
همین دیروز آپدیت شد!
خوب اینم باید بدونیم که هنوز نسخه بتا هست! و نباید انتظار استیم رو ازش داشته باشیم که سال هاست در این عرصه یکه تازه!
منکه آینده خوبی براش پیش بینی میکنم!
این باگ که زد اینیستالرم هم Uninstall کرد همراه بازیم به نظرت تو نسخه بتا هم وجود داشته باشه مضحک نیست ؟ :D اعصابم خورده یه هفته بیدار موندم با این شبانه آشغال 8 گیگ دانلود کردم پر پر شد :|

peyxlost

کاربر سایت
Jul 25, 2009
247
نام
پيمان
سلام دوستان من یه مشکل دارم من با origin بتلفیلد بد کمپانی 2 رو دانلود کردم دانلود سره 99.97 وایساد هر کاریم کردم دانلود 100 میشه بعد دوباره بر می گرده 99.97 !!! من دانلودو با لپ تاپم انجام دادم که میشه گفت مینی لپتاپه!! ممکنه است بخاطر این باشه که سیستمش قدرت اجرای بازی رو نداره؟؟؟ توی جایی که نصب کردم اورجین رو یک فولدر ایجاد شده با نام origin games که داخل اون هم یک پوشه دیگه است به نام bc2 من باید این پوشه رو بردارم و روی کامپیوتر اصلیم بزارم تا اونجا اجرا کنم؟؟ (اون جا هم اورجین دارم) چکار بایدکنم؟؟ با تشکر
کسی بلد نیست؟؟ نمی تونه کمک کنه بگه مشکل از کجاست؟ باید از اول دانلود کنم؟؟؟

پر از باگه ! یکیش این که گیم اینستالر رو همرای Uninstall ـم پاک کرد مسخره ! 8 گیگ BC2 به فنا رفت !
منظورتون چیه؟ میشه توضیح بدید؟؟

pedram_dadgar

کاربر سایت
Aug 24, 2006
385
نام
پدرام
کسی بلد نیست؟؟ نمی تونه کمک کنه بگه مشکل از کجاست؟ باید از اول دانلود کنم؟؟؟

فکر نکنم کسی بلد باشه. اگه سرعت نت شما خوبه دوباره دانلود کن اگه نیست یا امکانش نیست برای چی از همین بازی های توی بازار استفاده نمیکنی؟ در ضمن ببین بازی اصلا اجرا میشه؟(نیازی به اریجین برای بازی نیست)

من یک همچین مشکلی با Borderlands توی استیم داشتم توی 100% موند و اصلا کامل نمیشد از فایل exe میشد بری توی بازی امابا استیم نمیشد برای ساپورت هم تیکت باز کردم بعد از 3 بار جواب دادن که هیچ کدومشون عمل نکرد گفتن برو دنبال نخود سیاه(مشکل از کانکشنت هست)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
منظورتون چیه؟ میشه توضیح بدید؟؟
هیچی :D به صورت پیش فرض بازی رو نصب کرد همونجا که اینستالرش بود ! :| نتونستم تعیین کنم کجا نصبش کنه . بعد که فهمیدم از چه قراره رفتم تو ستینگ دستکاری کردم زدم uniinstall که اونجایی که میخوام نصبش کنم زد اینیستالرشم پاک کرد مسخره :D این خنده تلخی بود :|

peyxlost

کاربر سایت
Jul 25, 2009
247
نام
پيمان
فکر نکنم کسی بلد باشه. اگه سرعت نت شما خوبه دوباره دانلود کن اگه نیست یا امکانش نیست برای چی از همین بازی های توی بازار استفاده نمیکنی؟ در ضمن ببین بازی اصلا اجرا میشه؟(نیازی به اریجین برای بازی نیست)

من یک همچین مشکلی با Borderlands توی استیم داشتم توی 100% موند و اصلا کامل نمیشد از فایل exe میشد بری توی بازی امابا استیم نمیشد برای ساپورت هم تیکت باز کردم بعد از 3 بار جواب دادن که هیچ کدومشون عمل نکرد گفتن برو دنبال نخود سیاه(مشکل از کانکشنت هست)
مرسی ازاینکه جواب دادین من توی مسافرت هستم و تو مسافرت دانلود کردم اینجا سرعت توپه به سرعت 1 مگ دانلود میکنه!!:dبرای همین که تو مسافرت هستم نمی تونم تست کنم ببینم اجرا میشه یا نه!!!:( به نظر شما من همه فایل هارو پاک کنم دوباره از اول دانلود کنم؟؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
مرسی ازاینکه جواب دادین من توی مسافرت هستم و تو مسافرت دانلود کردم اینجا سرعت توپه به سرعت 1 مگ دانلود میکنه!!:dبرای همین که تو مسافرت هستم نمی تونم تست کنم ببینم اجرا میشه یا نه!!!:( به نظر شما من همه فایل هارو پاک کنم دوباره از اول دانلود کنم؟؟
با VPُN امتحان کن شاید درست شد . این جور چیزا شاید یهو دیدی یه مشکلی از فیل کردن isp هست .

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
سلام . من چرا اینجارو ندیدم ؟

ای دی من SNightFury هستش و خوشهال میشم با دوستان ایرانی آنلاین بازی کنم تا با این اجنوی ها :d

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
ای بابا این اورجین چقدر مزخرفه!!!
پریروز گزاشتم مدال افتخار دانلود کنه سر 73 درصد کامپیوتر رو خاموش کردم روشن کردم شد 55 درصد دوباره 24 ساعت گزاشتم دانلود شد 90 درصد اورجین یه آپدیت داد آپدیت کردم دوباره شد 68 درصد.~x(:(
تا حالا نزدیک 6 گیگ از حجمم سر این اورجین به فنا رفت جالبه پوشه مدال حجمش 7.62 هست ولی تو اورجین میزنه 5.3 گیگ از 7.7 گیگ دانلود شده.
بد کمپانی این جور مشکل ها نداشت پچ جدا میزاشت اما این مدال دهن منو سرویس کرد.:(
دهن این اورجین رو من ...:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر