Kingdom Under Fire 2 بر روی PS4 بهتر از نسخه ی PC است

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
49653125364331972325.jpg

طبق گفته های سازنده ی بازی Sang Youn Lee که اعتقاد داره کاربرن پلتفرم PC با شنیدن درباره ی اختلاف های بصری بسیار خشمگین خواهند شد نسخه ی PS4 بازی MMORPG یعنی Kingdom Under Fire 2 دارای "گرافیک بهتری" نسبت یه نسخه ی PC بازی است.

در گفتگو با سایت 2p.com در رابطه با اختلاف بین دو نسخه Lee اقرار کرد صحبت درمورد اختلاف ها در حال حاضر کمی دشوار است چون کاربران PC اگر درباره ی این اختلاف بشنوند بسیار خشمگین خواهند شد.نسخه ی PS4 گرافیک بسیار بهتری دارد.کیفیت گرافیک نسخه ی PS4 بسیار بهتر و بلاتر از نسخه ی PC خواهد بود.

هنوز مشخص نیست که تفاوت دو نسخه تا چه حد است.

Kingdom Under Fire 2 برای انتشار برای PC در ماه جاری برنامه ریزی شده است و Blueside قصد انتشار همزمان نسخه ی PS4 در سرتاسر اروپا و ژاپن و کره در سال جاری را دارد.توسعه دهنده ی بازی گفته که در حال گفتگو با Microsoft است و برای انتشار بازی برای XBOX ONE تلاش می کند.

منبع

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
من که گفتم اون پست رو زدم تا جو عوض بشه و ساز مخالف زده باشم،برامم مهم نیست شما منطق رو چه تعریفی دارید

PC که من گفتم گرافیکش اگر پول موفت داشته باشین برین یه کارت گرافیک 3000 دلاری بخرین قدرت پردازشش خدا می شه اما در مقابل چون بازی AAA ای براش نمیاد که اون قدرت پردازش رو محک بزنه پس در نتیجه باید پشت انحصاری های بزرگ کنسول قرارش داد،عناوین مستقلو کوچیک رو که شما با موبایلتونم می تونید تجربه کنید و نیازی به PC نیست،وقتی صحبت از گرافیک می کنید باید چندتا عناوین تاپ هم داشته باشه این PCتون وگرنه چیزی نگید بهتره...هنوز هم منتظرم یکی جواب پرسشمو بده!!

ریلــــــــــــی!؟!؟ O_o س پی با عناوین ایندی و زندس؟!؟!؟!؟!؟!
کلی انحصاری داره که کنسولها معمولا تو خواب میبیننشون مگه اینکه کمپانی یکم سر کیسه رو شل کنه....
شما دقیقا چطوری میتونید Outlast و از این دست بازیا رو رو گوشیت بازی کنی!؟ گوشیت از مریخ اومده؟! :D یا Total War که حتی اگه رو کنسولا ام بیاد قدرت پردازشش رو اصن بعید میدونم داشته باشه :-"
یه چیز دیگه ام اینکه همین عناوین ایندی که شما میگی کلی بازی AAA هم جزوشن منتها اول رو پی سی میاد , اگه بازخورد خوبی داشته باشه همون سونی و مایکرو خودشونُ میزنن به در و دیوار تا بازی رو واسه کنسولشون بیارن...
عناوین تاپ ام که حرفشو نزن دیگه , آدم با 360 و PS3 بازی میکنه گرافیکُ میبینه حالش بد میشه خدایی وقتی با پی سی حتی معمولی بازی کرده باشی , نمونه هاش کرایسیس 1 و 2 و 3 (که 1 اش ام انحصاری بود) یا فارکرای , یا ویچر 2 , یا خیلیای دیگه که کلا بازی کردنشون رو کنسول موقعی که آدم پول نداشته باشه مسلما خوبه ولی بنظرم 100 لذت بازی رو به آدم نمیده !

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
4. شما که هی از سرو کول PC بالا می رید و گرافیکش رو هی تعریف می کنید فقط این پرسش منو جواب بدید: چرا هر ساله (به جز 2007 که Crysis برترین گرافیک سال شد) در مراسمهای اهدای جوایز بازی ها جایزه برترین گرافیک به عناوین انحصاری کنسولها داده می شه چه از سوی منتقدین و چه از سوی سایتها و مجلات بزرگ این عرصه؟؟
دلیلش واضحه. چون ملاک انتخابهاشون بر مبنای نسخه کنسولی هست نه PC.

در مورد بقیه حرفات هم = :-@
اینقدر منتظر مرگ این پلتفرم باش تا زیر پات جنگل های آمازون رشد کنن. کاربرای مارو باش به مولا...

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,550
نام
حسین
:))دمشون گرم
با اینکه اصلا خودم با این عناوین حال نمیکنم اما کم کم داره پای عناوین MMORPGو....که قبلا فقط روی PCبودن به کنسول ها باز میشه نمونه های دیگه هم قبلا بودن Diablo , world of tanks,................

نه Diablo نه WoT هیچ کدوم MMORPG نیستن ;)
خسته نباشی استاد مگه من گفتم MMORPGــن؟
عناوین MMORPGو....

آخرین ویرایش:

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
:))دمشون گرم
با اینکه اصلا خودم با این عناوین حال نمیکنم اما کم کم داره پای عناوین MMORPGو....که قبلا فقط روی PCبودن به کنسول ها باز میشه نمونه های دیگه هم قبلا بودن Diablo , world of tanks,................

نه Diablo نه WoT هیچ کدوم MMORPG نیستن ;)

خسته نباشی استاد مگه من گفتم MMORPGــن؟

موقعی که با PC ملت MMORPG بازی می کردن با کنسول اصلا نمی شد آنلاین بازی کرد حالا برو صفا کن :)

در ضمن Diablo شماره 1 اشم روی کنسول اومده بود خود من روی ps1 بازیش کردم ;)

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
این بازی انقدر تاخیر خورد و نسخه قبلش هم انقدر بازی بدی از کار دراومد که مایکرو دیگه حاضر نشد روش سرمایه گذاری کن.
فکر می کنم این اولین بار که یکی از بازی های سری Kingdom Under Fire داره رو کنسول های سونی میاد.
بازی هم از نوع همون قوچی قوچی های شرق اسیاست که البته گیم پلیش المان ها و عمق بیشتری داره به نسبت بازی های هم سبکش
Kingdom Under Fire II is a video game set in a high fantasy setting developed by Blueside which merge real-time strategy (RTS), role playing game (RPG) and massively multiplayer online game (MMO) genres - the game is to have a single player, and online multiplayer mode.
چیز هچل هفتی به نظر میاد!!:d
The game combined action RPG with real-time strategy. The player was to control a hero who can command various troops. The player had full control of their character and can run around freely with their troops following them. When controlling other units, the game played like a typical RTS; cannons for example could be used to break down castle walls and spearmen could be used to protect troops from cavalry
بازی در اصل action RPG با المان های RTS!وقتی کنترل هیرو رو داری،قوچی قوچی میشه بازی در حالی که می تونی به یارات دستور هم بدی.وقتی هم که کنترل یونت هات رو به عهده می گیری بازی میشه RTS

نظر شخصی،گرافیکش بد نیست،گیم پلیش هم من بخش قوچیش رو دوست دارم اما امیدی ندارم که چیز خوبی در بیاد!:d

amindead

کاربر سایت
Jul 21, 2010
629
:|
اره حتما PC از پلتفرم های گیمینگ خداحافظی میکنه ، قطعا حق با شما هست و هرکسی هم که خلاف این رو بگه از درک و فهم کافی برخوردار نیست :))
Fanboys everywhere

آره منم از 300 سال قبل از میلاد مسیح منتظر اون روز کذایی (روز موعود) هستم که این پلتفرم کشته بشه و مرگ بر استیم جهان خوار.

عزیزان بد نیست مقاله گیم اسپات رو مطالعه بفرمایید:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
همیشه مقایسه کنسول و پی سی منو به خنده می ندازه!
خب این واضح هست که همیشه PC در نهایت قدرت قرار داره! چرا بعضی ها این رو منکر می شن؟
بنده برای بازی کنسول رو در اولویت قرار می دم! اما PC از نظر قدرت همیشه از کنسول ها پیش هست! حالا کاری به بحث قیمتو هزینه ها ندارم! موضوع درباره قدرت نهائیه!
با PC بازی می سازن، انیمیشن می سازن، شاتل هوا می کنن!!!!!! PC یک عنصر جدا نشدی در دنیاست که هرکاری میشه باهاش کرد!!! حتی بازی!!!!
اما خب، برای بازی، کنسول یک زیبائی خاصی داره که من دوسش دارم.

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
با توجه به قابلیت کپی کردن بازی های pc سیاست تمام شرکت ها اینه که مردم را مجاب به خرید کنسول بکنند ،حالا یا با گرافیک بهتر یا با قیمت پایین

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
دلیلش واضحه. چون ملاک انتخابهاشون بر مبنای نسخه کنسولی هست نه PC.

در مورد بقیه حرفات هم = :-@
اینقدر منتظر مرگ این پلتفرم باش تا زیر پات جنگل های آمازون رشد کنن. کاربرای مارو باش به مولا...

اینو نگید چی دارید بگید!؟عجب حرفی می زنی!! جالبه تو تمام مراسم عناوین PC هم نامزد می شن ولی وقتی که به بخش گرافیک می رسه ملاک می شه نسخه کنسولی؟!=))

خیر دلیلشو من بهت می گم چون PC عنوان انحصاری ای نداره که با گرافیک بازی های انحصاری کنسولی رقابت کنه در نتیجه PC High End رو باید بذارین در کوزه آبشو بخورین!!

در مورد بخش آخر حرفت هم منظور من چیز دیگه بود و توضیح هم دادم اما شما نمی خوای بفهمی مشکل خودته...

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اینو نگید چی دارید بگید!؟عجب حرفی می زنی!! جالبه تو تمام مراسم عناوین PC هم نامزد می شن ولی وقتی که به بخش گرافیک می رسه ملاک می شه نسخه کنسولی؟!=))

خیر دلیلشو من بهت می گم چون PC عنوان انحصاری ای نداره که با گرافیک بازی های انحصاری کنسولی رقابت کنه در نتیجه PC High End رو باید بذارین در کوزه آبشو بخورین!!

در مورد بخش آخر حرفت هم منظور من چیز دیگه بود و توضیح هم دادم اما شما نمی خوای بفهمی مشکل خودته...

میشه یه لطفی کنی این برندگان بهترین گرافیک رو بدی ما هم ببینیم؟ واقعا من نمی دونم چرا اصرار دارید بگید PC high end به درد نمی خوره؟ تو بازی های multi platform که PC بهتره، بازی های انحصاری خودش رو هم داره...من نمی دونم واقعا الان که اکثر بازی های کنسولی برای PC هم میان چرا PC رو باید بذاریم در کوزه...!

آخرین ویرایش:

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
به گرافیک کاری ندارم ولی میخوام بدونم که چطوری بازی های ناب انحصاری کنسول ر با گرافیک میشه عوض کرد به نظر من گرافیم تو خیلی از بازی ها 10 % بازی هم نیست مثال هاش انقدری هست که همه بدونن مثلا من حالی که با لیمبو کردم با کرایسیس که فقط گرافیک داره نکردم یا عنوان ماینکرفت که همه موفقیت های خیلی خیلی بزرگش ر هم تو فروش هم تو ... عالی بوده ولی در حالی که با گرافیک pc ده سال قبل هم میشه بازی کرد

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
اقای ranger عزیز
شما مییای یه پست نامربوط بدون هیچ سندی میدید، بقیه رو میگذارید تو موضع دفاع بعد از اینکه بقیه نقل قولتون میکنند ناراحت میشید.شما یه حرفی زدی که در طول زمان تفاوت کیفیت بین نسخه های کنسولی و پی سی کمتر میشه!ملاک این حرف چیه؟اگه ملاک نسل قبله که شما یه نگاه به بازیهای اخر نسل کنسول با پی سی بندازید به عنوان مثال بازیcastlevania los2 فرق دو تا نسخه از زمین تا اسمونه تازه این یه عنوان با گرافیک بالا هم نیست. .من نمیدونم هدف شما از این پستای مقایسه ایی تون با پی سی چیه؟میخوای نظمو بهم بزیند میخوایین برین رو اعصاب بقیه یا....،یه جا میگید نسخه bf4بین پی سی و کنسول فرقی نداره یه جا میگید wd چیزی برای عرضه روی پی سی نداره یه جا میگید بازیها روی پی سی فروش نداره و....مگه شما نمیگید که حرفهاتون همه منطقیند و سونی فن هستید.پس دلیل این صحبتها چیه؟.
این انتخابهای بهترین گرافیک هم به نظر من اقای Safety & Peace درست گفتند.ملاک انتخاب، بیشتر روی عناوین انحصاری کنسول هاست در سلیقه ایی بودن این انتخابها همین بس که تا اونجایی که یادمه ign بازی crysis3 رو کاندید بهترین گرافیک پی سی هم نکرد:-oیا حتی چند سال پیش BF3 و Crysis 2 حتی نامزدهم نشدند!!کسی نگفت گرافیک انحصاریها بده ،این شمایی که مداوم میخوای همه جا برتری ps رو اثبات کنی.

به گرافیک کاری ندارم ولی میخوام بدونم که چطوری بازی های ناب انحصاری کنسول ر با گرافیک میشه عوض کرد به نظر من گرافیم تو خیلی از بازی ها 10 % بازی هم نیست مثال هاش انقدری هست که همه بدونن مثلا من حالی که با لیمبو کردم با کرایسیس که فقط گرافیک داره نکردم یا عنوان ماینکرفت که همه موفقیت های خیلی خیلی بزرگش ر هم تو فروش هم تو ... عالی بوده ولی در حالی که با گرافیک pc ده سال قبل هم میشه بازی کرد
در مورد اینکه گرافیک همه چیز نیست باهاتون موافقم اون دو عنوانی رو هم که نام بردید میشه با یه سیستم قدیمی بازی کرد کلی هم لذت برد.گرافیک فقط یکی از برتریهای پی سیه.واتفاقا یکی از دلایلی که پی سی طرفدارای زیادی داره وجود انواع و اقسام همین سبک بازیهای بسیار خلاقانه هست اصلا از نظر بازیها indie کنسول با پی سی قابل قیاس نیست شما میتونید به گزارش metacritic از عملکرد پلتفرمها مراجعه کنید.بیشترین بازی با متای بالای 90 و بیشترین بازی انحصاری با متای بالای 75 ماله پی سه و میانگین امتیاز متا هم با توجه به اینکه تعداد بازیهای PC ،تقریبا دو برابر کله دو کنسول رقیبه قابله توجه هست.
- - -
اینا حقاقیقی هستند که متاسفانه یه فن نمی تونه ببینه و از همون اول بحث رو منحرف کردند.

آخرین ویرایش:

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
میشه یه لطفی کنی این برندگان بهترین گرافیک رو بدی ما هم ببینیم؟ واقعا من نمی دونم چرا اصرار دارید بگید PC high end به درد نمی خوره؟ تو بازی های multi platform که PC بهتره، بازی های انحصاری خودش رو هم داره...من نمی دونم واقعا الان که اکثر بازی های کنسولی برای PC هم میان چرا PC رو باید بذاریم در کوزه...!

برندگان بهترین گرافیک بازی ها در مراسم VGA سالهای گوناگون:

2012: Halo 4

2011: Uncharted 3: Drake's Deception

2010: God Of War III

2009: Uncharted 2: Among Thieves

2008: Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

2006: Gears Of War

تنها سالی که یک عنوان انحصاری PC برنده بهترین گرافیک سال شد همون 2007 بود که Crysis نام داشت

دلیل اینم که می گم PC High End و اون کارت گرافیکهاش که اندازه پول خون پدرشون می فروشن به درد نمی خوره شاید تنها دلیلش واسه اینه که دیگه 2007 ای تکرار نشد تا قدرت واقعی PC High End رو به رخ بکشه.در مورد بازی های مولتی PC همیشه برتر بوده حالا چه از نظر رزولوشن و پیکسلها و چه از نظر پرفورمنس و AA بیشتر ولی اینکه یکی بیاد پول یک پرایدو بده یه PC پر قدرت جمع کنه و آخر فقط اینها رو اختلاف ببینه به نظرتون ارزش داره؟؟ من فقط بحث گرافیکی بین PC و Console مد نظرمه وگرنه الان دیگه جز RockStar Games کمتر شرکت 3rd Party پیدا می شه که بازیهاشو واسه PC منتشر نکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر