Kingdom Under Fire 2 بر روی PS4 بهتر از نسخه ی PC است

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
49653125364331972325.jpg

طبق گفته های سازنده ی بازی Sang Youn Lee که اعتقاد داره کاربرن پلتفرم PC با شنیدن درباره ی اختلاف های بصری بسیار خشمگین خواهند شد نسخه ی PS4 بازی MMORPG یعنی Kingdom Under Fire 2 دارای "گرافیک بهتری" نسبت یه نسخه ی PC بازی است.

در گفتگو با سایت 2p.com در رابطه با اختلاف بین دو نسخه Lee اقرار کرد صحبت درمورد اختلاف ها در حال حاضر کمی دشوار است چون کاربران PC اگر درباره ی این اختلاف بشنوند بسیار خشمگین خواهند شد.نسخه ی PS4 گرافیک بسیار بهتری دارد.کیفیت گرافیک نسخه ی PS4 بسیار بهتر و بلاتر از نسخه ی PC خواهد بود.

هنوز مشخص نیست که تفاوت دو نسخه تا چه حد است.

Kingdom Under Fire 2 برای انتشار برای PC در ماه جاری برنامه ریزی شده است و Blueside قصد انتشار همزمان نسخه ی PS4 در سرتاسر اروپا و ژاپن و کره در سال جاری را دارد.توسعه دهنده ی بازی گفته که در حال گفتگو با Microsoft است و برای انتشار بازی برای XBOX ONE تلاش می کند.

منبع

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
معلوم نیست این کنسول خفن تا کجا قراره بره :D

دوستان همگی درست میگین در مورد پاک شدن پست و ... ولی واقعا این جا جاش نیست :|

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
ما که فن بازی در نیاوردیم و فن هم نیستیم ، خداییش بحث خوبی بود ، میزنن از ریشه پاک میکنن احتمالا کار یک ناظم هست .. به نظرم بجای پاک کردن قفل کنید بهتره کلا .

همین، از معدود دفعاتی بود که نه دعوا شده بود نه توهین به کسی نه کسی ناراحت از کسی. کلا فکر کنم اکشن قضیه کم بود...کم کاری از ما بود به بزرگی خودشون ببخشن.

- - -ویرایش - - -

دوستان همگی درست میگین در مورد پاک شدن پست و ... ولی واقعا این جا جاش نیست :|

وقتی کسی حاضر نیست توضیحی بده بریم کجا؟ قسمت شکایات که بعد از شونصد روز شاید یکی جواب بده اونم کسی که در جریان ماجرا نیست؟

- - -ویرایش - - -

دوستانی که میان اینجا مینالن چرا پست من پاک شد اینجا جاش نیست تاپیک جداگانه داره خیلی هم ناراحتین میتونین انجمن نیاین :)

داداش من ۴ سال قبل تو اینجا بودم خیلی هم دوست دارم این فروم رو، تو کاره ای نیستی میگی نیام اینجا. ادب هم داشتن بد چیزی نیست.

COH V5

کاربر سایت
Apr 12, 2014
7
ماجرای این بازی رو نمی دونم ولی در آینده بازیها اختلافشون با نسخه PC کم می شه چون سازنده ها با سخت افزار و معماری دو کنسول آشنا می شن،PC فقط با این گرافیک بیشتر برای گیمینگ زندست،اگر این پرو بالم ازش بگیرن رسمن از دور پلتفرمهای مخصوص بازی خداحافظی می کنه

بیاین کمی با هم صحبتهای این کنسول فن محترمو تجزیه تحلیل کنیم ببینیم اصلا ته مغز ایشون چیه :d

اولا چطور ممکنه کنسول بتونه به سخت افزار همیشه در حال ارتقا PC برسه ؟؟ حتی اگه بازیها بهینه هم بشن بازم داریم میبینیم اختلاف کیلو متریه

ایا واقعا تنها فاکتور برتری PC نسبت به کنسول گرافیک بیشتره ؟ پس منی که عاشق بازی شاهکار coh هستم و این بازی روی کنسول موجود نیست تکلیفم چیه یا سری sc و.........

اما مهم ترین بخش صحبت این کنسول فن محترم ایشون میگه :

گر این پرو بالم ازش بگیرن رسمن از دور پلتفرمهای مخصوص بازی خداحافظی می کنه
یعنی چی PC خدا فاظی میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از چی قراره خداحافظی کنه ؟

فکر کردی پلتفروم PC تعطیل بشه چه بلایی سر شرکتها میاد ؟؟ :d
INTEL / NVIDIA /AMD

ECS .Club 3D .Asus .Manli .Biostar .Gigabyte .MSI .Gainward. XFX
EVGA .Zotac .Inno 3D. Point of View.GALAXY .PNY. Sapphire. HIS
PowerColor. Corsair .A4Tech . Logitech . Razer . Genius . Farassoo

چه بلایی سر هزاران برند دیگه میاد ؟ همینجوری از رو روده میگی PC جم بشه ؟ اکثر این شرکتها در امدشون رو همین PC GAMING . استیم والو بکنار

بعدشم اینقدر فکر نمیکنی که بابا جان PC GAMING فقط یه شاخه از هزاران کاربرد که کامپیوتر داره .. تو اصلا میدونستی اورکلاکرها برای ثبت رکورد جهانی حاضرن همیشه قوی ترین سخت افزارهای موجود بازار خریداری کنند رکورد بزنن PC مگه فقط بازیه ؟

ثالثا اصلا فکر نمیکنی همین بازیهای ناتی داگ جونت با PC ساخته میشه:d . اصلا PC محو بشه شرکت سونی میخواد به عمه ش سفارش تولید تهیه تراشه گرافیکی بده ؟ خودش که بوقی بیش نیست در زمینه سخت افزار

حرف اخرم اینه گیریم اصلا PC بقول شما جم بشه سوالم اینه چی بشما میرسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ .. نه فقط بگو چی بتو میرسه ما بدونیم چه سودی برات داره اتیش کدوم قسمت خاموش میشه حداقل دلیلی برای حرفات پیدا کنیم

قبل حرف زدن همیشه فکر کن

موفق باشی

آخرین ویرایش:

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا

این که سازنده برای فروش بیشتر نسخه‌ی کنسولی میاد نسخه‌ی PC رو از عمداً بد میسازه ربطی به خـفـن بودن PS4 داره؟

واقعاً آدم ناراحت میشه وقتی میخونه این خبرها رو. میخواید برید برای همون PS4‌یی که سخت‌افزارش همین الان هم در بهترین حالت متوسط حساب میشه بازی بسازید.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
بعضی کمپانیها واقعا عقده(درست نوشتم؟) دارند .....
مثلا GTA IV از 40% سیپیوم و 55% کارت گرافیکم استفاده میکنه ........

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ابن بحث ها زمانی تموم میشه که چند تا فانتزی محقق شه :

1 - tlou رو pc پورت شه. تا کنسول فن ها بیشترین گیرشون به tlou نباشه
2 کنسول فن قبول کنه حتی کنسول نسل هشتنم حرفی برای گفتن جلوی pc ها نداره
من عامل نفوذی نیستم pc فنم نیستم و کلا کنسول بازم ولی خوب این بحث ها همش از جانب کنسول فن ها نشات میگیره و pc فنم هی حال گیری میکنه
کنسول فن که همش میگه شما tlou نداری ... و ببین کنسول نسل هفت چجوری مثلا tlou اجرا کرده .
ولی من کلا نه pc قوی دارم و نه پولشو دارم ببندم یک ps3 دارم ولی فن نیستم .

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
هنوز PC اونقدر بدبخت نشده که بخان گرافیکش رو با یه کنسول مقایسه کنن و PC کم بیاره...طبق گفته ی دوستان هشت ساله داره ساخته میشه...بهترین بازیهای نسل اینقدر پروسه ی ساختنشون طول نکشیده . بهرحال..... من که دنبال این ژانگولر بازیا نمیرم:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر