تحلیل داستانی MGSV:GZ

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دوستان یه سری سوال داشتم
1-بعد از PW میلر و بیگ باس این بیس رو میسازند ولی کی این بیس رو در آخر GZ نابود میکنه ؟
2-سایفر و XOF و Diamond Dogs چی هستند؟
3-چرا چیکو و پاز خیانت کردن و چه چیزی رو به چه کسی لو دادند؟
4-فرق XOF با FOX چیه؟

1.تو PW ساختن و این که کی نابود می کنه هم Skull Face این کارو کرد ( همون گروه XOF ) دلیلش هنوز مشخص نیست یه گذشته ای باهم داشتن بیگ باس و Skul Face
2.سایفر که همون میهن پرستان میشن، XOF هم گروه Skull Face که بخاطر نفرت از گروه FOX اسمش رو برعکس اسم گروه فاکس گذاشته ! Diamond Dogs هم احتمالاً گروهی در آفریفای جنوبی تحت رهبری آسلات
3. به مورد 2 رجوع شود.

KNPS

کاربر سایت
Dec 12, 2013
66
1.تو PW ساختن و این که کی نابود می کنه هم Skull Face این کارو کرد ( همون گروه XOF ) دلیلش هنوز مشخص نیست یه گذشته ای باهم داشتن بیگ باس و Skul Face
2.سایفر که همون میهن پرستان میشن، XOF هم گروه Skull Face که بخاطر نفرت از گروه FOX اسمش رو برعکس اسم گروه فاکس گذاشته ! Diamond Dogs هم احتمالاً گروهی در آفریفای جنوبی تحت رهبری آسلات
3. به مورد 2 رجوع شود.

پس این جور که من متوجه شدم این XOF چیکو و پاز رو به نحوی اسیر میکنه و بازجویی میکنه که جای بیس رو بگن و وقتی هم که بیگ باس برای نجاتشون میاد بیس رو نابود میکنه ؟ علت اینکه میلر تو هلیکوپتر یه پاز می گفت Traitor همین لو دادن بیس بوده؟

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
پس این جور که من متوجه شدم این XOF چیکو و پاز رو به نحوی اسیر میکنه و بازجویی میکنه که جای بیس رو بگن و وقتی هم که بیگ باس برای نجاتشون میاد بیس رو نابود میکنه ؟ علت اینکه میلر تو هلیکوپتر یه پاز می گفت Traitor همین لو دادن بیس بوده؟

کلاً همه جی نقشه بوده، پاز که جاسوس سه جانبه بود برای همین میلر حسابی از خجالتش در اومده بود، چیکو هم همه چی رو لو داده بود و همه اینا نقشه بوده برای نابود کردن Mother Base البته چیکو نقشه نبوده و چیزی بود که اتفاق افتاد وگرنه قصد گرفتن چیکو رو نداشتن.

پست اول همین تاپیک رو بادقت کامل بخونید متوجه می شید.

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
من به خاطر دشواری های زندگی :d زیاد اهل نت نیستم...........شما ها دیگه کی هستین!!! وقتی این تاپیک رو دیدم تن و بدنم لرزید..............:-o:-o:-o
با تشکر خیلی فراوان از (امید و بهروز) گرامی...........:x:x:bighug:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
پریروز GZ بالاخره رو PC بدستم رسید...بدون این مقاله اصلاً نمی چسبید بازی :D
و یه سوال دیگه:

امید،چرا کوجیما استخدامت نمی کنه :| برو کوجیما پروداکشن دیگه این جا داری تلف میشی :D

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
خدایی امید و بهروز جان دم جفتتون گرم.
اقا بشدت لذت بردم هم از مقاله فوق‌العاده تون هم از شاهکار کوجیما.
برای این مقاله زممت فراوانی کشیده شده و نمیشه با یه لایک و تشکر خشک و خالی از کنارش گذشت اما از ما فقط همین برمیاد.

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
533
نام
مسعود
اولا تشکر میکنم از دوستان خوبم امید و بهروز که واسه این مقاله اینهمه زحمت کشیدند.
یک سوال واسم پیش اومده ؟؟؟مگه این کاست هایی که داخل اونها skull face در مورد خودش ، هدفش ، نابودی mother base و کشتن بیگ باس و زیرو و ... صحبت میکنه توسط بیگ باس گوش داده نمی شوند؟؟؟؟
بالاخره من پلیر کاست رو از طریق اسنیک گوش می کنم!

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
اولا تشکر میکنم از دوستان خوبم امید و بهروز که واسه این مقاله اینهمه زحمت کشیدند.
یک سوال واسم پیش اومده ؟؟؟مگه این کاست هایی که داخل اونها skull face در مورد خودش ، هدفش ، نابودی mother base و کشتن بیگ باس و زیرو و ... صحبت میکنه توسط بیگ باس گوش داده نمی شوند؟؟؟؟
بالاخره من پلیر کاست رو از طریق اسنیک گوش می کنم!

تنها جوابی که میتونم بدم ابنه که راستش اصلا معلوم نیست. :d فراموشی بیگ باس در برخی چیزا بعد از از کما دراومدن هم باید حساب کنیم. به نظر من کست ها هستند اما بیگ باس یه دونشون رو بیشتر نتونسته گوش کنه (تنها همون نوار چیکو شماره 3 تو حین ماموریت). کست های sidequestها هم که هیچی به نظرم. بقیه خوب از بین میرن تو سقوط (و بودنشون فقط برای گوش کردن بازیکن ها هست.)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر