تنها دو منطقه The Witcher 3 از Skyrim حدود 3.5 برابر بزرگتر است

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
Witcher3-3-670x376.png

طی کنفرانسی که CD Projekt Red و Umbra Software برگزار کردند، جزییات جالبی در باره وسعت نقشه The Witcher 3: Wild Hunt ارائه شد .
در این کنفرانس اندازه ی دو قسمت از نقشه ی The Witcher 3: Wild Hunt مشخص شد. شهر 8.5x8.5 Novigrad کیلومتر (72,25 کیلومتر مربع) و 8x8 Skellige کیلومتر (64 کیلومتر مربع) محاسبه شدند.و این بدین مهناست که این دو منطقه به تنهایی 136,25 کیلومتر مربع هستند که در واقع می شود 52 مایل .
برای مقایسه، کل بازی The Elder Scrolls V: Skyrim به اندازه ی 14.8 مایل مربع بوده است. و این این مفهوم را می رساند که دو قسمت نام برده از The Witcher 3 تقریبا 3.5 برابر کل محیط Skyrim هست.
وقتی CD Projekt RED در ماه June اعلام کرد که پروژه ی جدید آنها از Open World ـه Bethesda حدود 20 % بزرگتر است، ما فکر نمی کردیم که این محاسبه افزایش یابد.با این تفاسیر دنیای The Witcher 3: Wild Hun دنیای بسیار عظیمی است .

منبع

آخرین ویرایش:

M.Ho3ein

کاربر سایت
Mar 17, 2014
136
نام
محمدحسین
holy Mother of God ! :o
کل اسکایریمو فتح کردیم دهنمون سرویس شد و یه سال کامل یه کله بازیش کردیم ! :D
ولی امیدوارم جزییات رو فدای وسعت نکنن !

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
Lord Sohrab :

قربان لازم نیست برای هواداری از یه عنوان، عناوینی مثل fallout 3 و skyrim رو زیر سوال ببرید. همه میدونیم که witcher 3 قراره یه بازی professional و عالی باشه ولی صحبت هایی که یه عده میکنن واقعا عجیبه؟ الان خود این بازی داره الگو برداری از skyrim میکنه اونوقت چطوریه که bethesda با اسکایریم نتونسته به قول شما deliver کنه؟! bioware هم با سری mass effect همیشه تو اوج بوده حالا نمیدونم چه اصراریه عناوین و استودیو های مطرحو بخواین پایین بیارین تا یه بازیه عالی و سطح بالا رو برای خودتون تعریف کنید؟

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248
دوستان خیلی ببخشید ... من اسکایریم هنوز قسمت نشده بازی کنم.... حالا یه سوال برام پیش اومده ایا اسکایریم انقدر کوچیکه نقشش .... یا این ویچر زیادی سوپر غوله ... یا دروغ اپریله ؟؟؟

شاید اولین بازی به معنای واقعی کلمه نسل بعدی باشه و این چیزیه که از نسل بعد انتظار میرفت

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
دوستان خیلی ببخشید ... من اسکایریم هنوز قسمت نشده بازی کنم.... حالا یه سوال برام پیش اومده ایا اسکایریم انقدر کوچیکه نقشش .... یا این ویچر زیادی سوپر غوله ... یا دروغ اپریله ؟؟؟

شاید اولین بازی به معنای واقعی کلمه نسل بعدی باشه و این چیزیه که از نسل بعد انتظار میرفت
دومی:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
چی شد از 20% بزرگتر رسیدن به اینکه فقط 2 تا منطقه اشون رو همدیگه میشه 3.5 برابر !؟!؟؟! :-? :d
اینا هم با مقایسه با اسکاریم خفمون کردن دیگه این کجا و آن کجا مگه فقط منطقس خودشون رو با بازی چند سال پیش مقایسه میکنن
به هرحال اصولاً همه همیشه خودشون رو با بهترین مقایسه میکنن ;;) :d

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
چی شد از 20% بزرگتر رسیدن به اینکه فقط 2 تا منطقه اشون رو همدیگه میشه 3.5 برابر !؟!؟؟! :-? :d

به هرحال اصولاً همه همیشه خودشون رو با بهترین مقایسه میکنن ;;) :d

اما بعضی از علما هنوز قبون ندارند بهترین رو:d

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
تا به اینجای کار اگه فقط دو عنوان باشه که منو به نسل جدید امیدوار کنه یکی همینه یکی هم Arkham Knight . امیدوارم باقیه استودیو ها هم کم کم دست بجنبونن

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad

پست های قبلی رو ببینی میبینی که برای دوستان سخته باور کنن این رو که نشون میده گزینه 2 اما جزییاتی که تو اسکایریم بود فوق العاده بود (:x) امیدوارم بازی علاوه به 3.5 برابر شدن اندازه 3.5 برابر جزییات هم بهش اضلفه بشه.(بخیل که نیستیم هرچه بیش تر بهتر)

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
Lord Sohrab :

قربان لازم نیست برای هواداری از یه عنوان، عناوینی مثل fallout 3 و skyrim رو زیر سوال ببرید. همه میدونیم که witcher 3 قراره یه بازی professional و عالی باشه ولی صحبت هایی که یه عده میکنن واقعا عجیبه؟ الان خود این بازی داره الگو برداری از skyrim میکنه اونوقت چطوریه که bethesda با اسکایریم نتونسته به قول شما deliver کنه؟! bioware هم با سری mass effect همیشه تو اوج بوده حالا نمیدونم چه اصراریه عناوین و استودیو های مطرحو بخواین پایین بیارین تا یه بازیه عالی و سطح بالا رو برای خودتون تعریف کنید؟

زیر سوال نبردم که، همونطور که توی پست گفتم Skyrim دقیقا همون Oblivion بود به اضافه گرافیک بهتر و اژدها(هیچ چیز جدید بهبود یافته ای نداشت هیچ داستانش از Morrowind و Oblivion خیلی ضعیف تر بود) شما Oblivion رو به یاد بیار چقدر از تمام بازیهای زمان خودش سر تر بود....درسته تمام بازیهای بازار از تمام سبک هارو غورت داد، اونم قبل اینکه نسل قبل درست و حسابی شروع بشه ولی Skyrim رو با همون استاندارد ها بخوایم بسنجیم اصلا اصلا Deliver نکرد، وقتی Bethesda بازی رو اعلام کرده بود من اینقدر ذوق زده شده بودم بخاطر اینکه انتظار یه چیزی داشتم که به اندازه Oblivion و Morrowind زندگی من رو تلف خودش کنه ولی همونطور که یه نویسنده توی Gamespot نوشته بود(اسم مقاله این بود که Why dark souls will eat Skyrim's face) گفتش Skyrim برای کسانی که Oblivion رو دیده بودن هیچ چیز جذابی نداشت و همون Pattern های تکراری بود با یه Visual ه تاثیر گذار.....

شکی نیست Mass Effect بی نظیر بود از لحاظ Narrative و داستان ولی همین....BIOWARE اگر بازیهای قدیمی ترش مثل Knights of the Old republic و Baldur's Gate رو به یاد بیاریم از همه لحاظ بی نظیر بودن، یادمه توی Gamespot راجع به BG II گفته شده بود که The only reason I won't say this is the best game in history is that there isn't anything that can be compared to it ....من منظورم این بود که Bethesda و BIOWARE که یه زمانی شماره یک بازیهای RPG رو میدادن بیرون باید پشت سر Cd Prjekt صف ببندن و کمی ازشون یاد بگیرن.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
Cd Projekt اومده که تبدیل بشه به Dominant ترین استدیو RPG ساز دنیا.....Bethesda که با Skyrim و Fallout 3 نتونست مثل قبل Deliver کنه، BIOWARE که تبدیل به سازنده ای شده که بازیهاش خیلی وقته(از 2004 به اینور) در سطح بازهای قدیمیش نیست....فقط From Software میمونه ولی بازم Witcher رو با Souls مقایسه کنیم، Witcher به مراتب قوی تره....

- - -ویرایش - - -

اصلا نمی دونم چرا با Skyrim مقایسه اش میکنن، Skyrim اصلا چیز اونقدر خفنی نبود(همون Oblivion بود که یه گرافیک بهتر و اژدها اضافه شده بود بهش)

کجاش Oblivion بود؟ :d Skyrim اتمسفر . فضاسازی بازی , موسیقی ... عالی بود حتی بهتر از Oblivion . تنها ایراد Skyrim ساده شدن قسمت RPG بود.
بخوایم همون Skyrim رو با Witcher مقایسه کنیم بازم Witcher از لحاظ RPG بسیار ضعیفه [به شماره 3ام کار ندارم] . باید با همون Action RPG هایی مثل Dark souls مقایسه بشه.

MASTER OC 7

کاربر سایت
May 6, 2011
79
نام
Maxwell
یه همچین وسعتی با این عظمت مسلما دوتا تکنیکم بهش اضافه بشه کنسولها زیرش دوقلو میزان
اصل مطلب پلتفروم PC که من فقط به عشق همین بازی سیستمو ارتقا میدم . خیلی دوستدارم رو GM210 اجراش کنم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر