رسانه ای کردن مشکلات اخیر اینترنت (بسته بودن پورت ها)

mse222

کاربر سایت
Jul 23, 2013
26
نام
سجاد
منم یه چیزی ارسال کردم . ولی می دونم که الکی خوشیم . اگه این مملکت درست بشو بود که ....
این طوری هم ره به جایی نمی بریم . باید عده زیادی با هم هماهنگ باشن و یه متنی رو بفرستند. با 8 7 نفر که نمی شه .

pris0n

کاربر سایت
Dec 1, 2011
28
منم یه چیزی ارسال کردم . ولی می دونم که الکی خوشیم . اگه این مملکت درست بشو بود که ....
این طوری هم ره به جایی نمی بریم . باید عده زیادی با هم هماهنگ باشن و یه متنی رو بفرستند. با 8 7 نفر که نمی شه .

شما که بچه تهرانی خوب سر و زبون داری یه زنگ بزن روابط عمومی شبکه سه با نود تماس بگیر بگو ما نمیتونیم فیفا بازی کنیم( که بی ربطم نباشه به فوتبال ) و پینگ خرابه همه چیز دانلود و اپلود نیس.

ما گیمر ها بدبختیم . التماس کن تا بگه تو برنامه نگفت یه ویدئو بفرست براشون

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
شما که بچه تهرانی خوب سر و زبون داری یه زنگ بزن روابط عمومی شبکه سه با نود تماس بگیر بگو ما نمیتونیم فیفا بازی کنیم( که بی ربطم نباشه به فوتبال ) و پینگ خرابه همه چیز دانلود و اپلود نیس.

ما گیمر ها بدبختیم . التماس کن تا بگه تو برنامه نگفت یه ویدئو بفرست براشون
داداش از جو 90 بیا بیرون اون کارشناسی مسائل فوتباله!! این اینترنته و وزارت ارتباطات ربط پیدا میکنه!! بیان بگن چی؟!
همون اخبار 20:30 از همه بهتره.. اقلا شاید رسانه ایش کنن...

10ve h3r !

کاربر سایت
Feb 14, 2014
251
نام
ارسلان
بابا یکی که میتونه خواهشا یه متن آماده کنه من هر کاری کردم نتونستم اگه فشار بیاریم میتونیم یه کارهایی بکنیم من امید دارم

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,752
نام
فرشید
این هم متن "متن پیشنهادی" :

با سلام و تبریک سال نو،

احتراما به استحضار جنابعالی می رساند که بنده و تعداد کثیری از کاربران شبکه ی دیتا/خدمات دهنده ی اینترنتی........ از تاریخ مورخ 6/1/93 دچار اختلالاتی در استفاده از سرویس اینترنتی/سرویسهای آنلاین/ بازیهای آنلاین/ ارتباط اینترنتی خود شده ایم که با پیگیریهای مکرر با پشتیبان ISP فوق و بررسی توسط کارشناسان ارتباطی و حرفه ای مشخص شد مشکل از تایم آوت شدن لینک ارتباطی بر روی پروتکل UDP و بعد از گذشت مدتی از برقراری ارتباط با سرورهای مختلف بروز کرده و نهایتا به قطعیهای مکرر/پیام های خطای نرم افزاری در برنامه هایی مانند سرویسهای ارتباطی/ بازیهای آنلاین و هر برنامه ای که برای کار نیاز به پورت UDP دارد منجر می شود و عملا استفاده از بسیاری از برنامه ها رو مختل یا غیر ممکن کرده است. ضمنا این مشکل بسیار جدیست و فقط محدود به یک ISP یا PAP نبوده و دامن گیر تمام سرویس دهنده ها در سرتاسر ایران است. حتی محدود به یه برنامه یا نرم افزار هم نیست.

از آنجایی که پشتیبان خدمات دهنده ی اینترنتی ما مشکل را از سرویس دریافتی از مخابرات/زیرساخت دانسته و این مشکل برای بسیاری از دوستان در نقاط مختلف کشور و روی برنامه های یکسان و کاملا به یک شیوه رخ می دهد، (به نمایندگی از جمعی از کاربران و شهروندان مشتری خدمات) خواهشمند است نسبت به پیگیری مشکلات ما و رفع آن همراهی و ما را در داشتن خدماتی پایدار در راستای اهداف آن نهاد محترم و قولهای امیدوار کننده ی شما مبنی بر افزایش سرعت و کیفیت خدمات اینترنتی یاری نمایید.

با تشکر

آخرین ویرایش:

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
فقط قضیه پینگو چیکار کنیم؟

- - -ویرایش - - -

هم مخالفم هم موافق. این که مطلقا هیچ چیز درست نمیشه با عقل جور در نمیاد اما خب با 10 - 20 نفرم نمیشه کاری کرد. دوستان لینک این تایپکو تو امضاتون بذارید.

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
اقا به نظرم همه ی سایت های گیم تو ایران باید دست به کار بشن..لطفا اگه کسی تو سایت همسایه عضو هستش اونجا هم

یه تایپک در مورد همین موضوع بزنه که تعدادمون بره بالا و شانسمون واسه پیگیری زیاد بشه

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
بعد دو هفته از سفر برگشتم نشستم دو دست bf بزنم دیدم بعد 10 دقیقه انداخت بیرون اومدم اینجا دیدم بعله آب قطه....)x
منم میل زدم
کسی با این شماره پیگیری که صفحه وزیر گذاشته تماس گرفته پیگیری کنه؟

آخرین ویرایش:

behroozuac

عضو جدید
Aug 29, 2013
68
بعد دو هفته از سفر برگشتم نشستم دو دست bf بزنم دیدم بعد 10 دقیقه انداخت بیرون اومدم اینجا دیدم بعله آب قطه....چند روزه این مشکل پیش اومده؟

از همون موقع که رفتی قطه تا الان.مثل مشکل سال قبل شده که بهد 5 ثانیه dc میشده با این تفاوت که الان بعد 10-15 دقیقه dc میشی...
پارسال 1ماه نت همینطوری بود.امیدوارم بچه ها همکاری کنن تا یه درس درست حسابی به این به اصطلاح مسئولین اینترنت بدیم.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
بعد دو هفته از سفر برگشتم نشستم دو دست bf بزنم دیدم بعد 10 دقیقه انداخت بیرون اومدم اینجا دیدم بعله آب قطه....)x
منم میل زدم
کسی با این شماره پیگیری که صفحه وزیر گذاشته تماس گرفته پیگیری کنه؟

حدودا از اول عید. بله صفحه قبل رو بخونید.

دوستان بازم ازتون می خوام این تایپکو به بقیه معرفی کنید.

z.a.x

کاربر سایت
Jan 30, 2011
356
نام
LOOSER
اینجا ایرانه اگه یادتون رفته یادتون بیارم/ 60 ملیون دزد از همدیگه میدزدن وزندگیشون میچرخه/حالاشما ایمیل بزن/

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
اینجا ایرانه اگه یادتون رفته یادتون بیارم/ 60 ملیون دزد از همدیگه میدزدن وزندگیشون میچرخه/حالاشما ایمیل بزن/

دوست عزیز همین ساکت نشستن و هیچی نگفتن باعث شده هر روز اوضا بدتر شه دیگه. اونور آب تا یه چیزی میشه کلی سروصدا می کنن بعد اینجا :| معضل اینترنت که با مشت و دعوا و شاد کردن روح رفتگان و نرفتگان و نیامدگان طرف مقابل که حل نمیشه ! میشه؟:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر