::: Clash of Clans :::

آخرین بروزرسانی : 20 مرداد 93

بازی Clash of Clans یکی از بازی های معروف و محبوب Android هست که به صورت آنلاین می باشد
اگر بخواییم بازی مشابه ای برای این بازی انتخاب کنیم، فکر کنم بازی Travian بهترین گزینه باشه

تو این بازی شما باید دهکده خودتون رو بسازید و رهبری کنید
چینش حرفه ای Defence ها و سرباز ها مهمترین کاریست که در هنگام دفاع و حمله باید انجام بدید
همچنین میتوانید در Clan دلخواهتان عضو شوید و با اعضای تیم همکاری کنید و در دفاع و حمله به آنها کمک کنید

دانلود آخرین ورژن بازی: Clash of Clans

-------------------------------------------------------------

نحوه اجرای بازی بر روی کامپیوتر:

شک نکنید که اجرای این بازی رو کامپیوتر لذتی چند برابر داره
برای اینکار ابتدا به نرم افزار BlueStacks احتیاج داریم
این نرم افزار یکی از بهترین شبیه سازهای Android هست و شما به راحتی میتونید اکثر برنامه های و بازی های Android رو بروی کامپیوترتان اجرا کنید

دانلود نرم افزار Bluestacks

بعد از دانلود و نصب نرم افزار، فقط کافیست بازی Clash of Clans رو دانلود کرده و روی آن دوبار کلیک کنید
حالا کمی صبر کنید تا بازی روی نرم افزار شبیه ساز نصب بشه
وارد برنامه BlueStacks بشید و بازی Clash of Clans را اجرا کنید و لذت ببرید ;)

-------------------------------------------------------------

نحوه پیسرفت به صورت حرفه ای :

همانطور که میدونید تو این سبک بازی ها یا باید کاملا دفاعی بازی کنید، یا هجومی
نحوه ی بازی دفاعی که کاملا مشخصه ! باید Defence ها و دیوار ها رو تقویت کنید و برای بدست آوردن منابع مورد نیازتون هم باید معادن رو ارتقا بدید
اما به نظر من این سبک صبر و حوصله ی زیادی می خواد و کمی کسل کنندست !

بهترین کار برای پیشرفت در این سبک بازی ها، حمله و غارت دهکده های دیگر است
برای این کار کافیست ابتدا 20 سرباز بسازید و از منو Attack گزینه Find a Match رو بزنید
همونطور که گفتم نحوه چیدمان Defence ها، یکی از مهمترین کارهاییست که برای دفاع باید انجام بدهید
توی Find Match به راحتی میتونید دهکده هایی با Arange دفاعی ضعیف پیدا کنید و منابع آنها را غارت کنید
با منابع بدست آمده سرباز بسازید ، سرباز خانه (Barracks) را Upgread کنید
کمپ سربازها (Army Camp) را برای بالا بردن تعداد سرباز ها آپگرید کنید
همینطور مخازن Gold و Exier هم باید آپگرید کنید
این کار رو تا جایی که میتونید تکرار کنید
کم کم منابعتون به اندازه ی میرسه که جایی واسه نگه داشتنشون پیدا نمی کنید !!!
حالا میتونید سیستم دفاعی دهکدتون رو تقویت کنید
Defence ها رو آپگرید کنید
دیوار بسازید و دیوارها رو ارتقا بدید

با این روش سرعت پیشرفتتون چند برابر خواهد شد
در ضمن، نگران حمله دشمنان نباشید
چون بر خلاف بازی تراوین ، ساختمان ها شما تخریب نمیشند ! در نتیجه جز منابع و کمی رنک، چیزی از دست نمی دید
اما به زودی قدرتی بدست میارید که بازیکنان هم سطحتون، جرات حمله به شما رو پیدا نمی کنن

البته این روش تا زمانی که Tawn Hall شما به لول 6 یا 7 برسه جواب میده !!!
بعد از اون به منابع بیشتری نیاز دارید.
وقتی Tawn Hall رو به لول 6 رسونیدن، سعی کنید معادنتون رو به آخرن سطح ممکن برسونید

و نکته آخر اینکه قبل از اینکه از بازی خارج بشید
سعی کنید مخزن ها رو تا جایی که میتونید خالی کنید و نهایت استفاده رو از منابعتون بکنید

-------------------------------------------------------------​
نکات مهم :

1. توجه داشته باشید که این بازی به دلیل آنلاین بودن باید همیشه آپدیت باشه. به عبارتی باید حتما آخرین ورژن بازی رو نصب کنید !!!

2. برنامه Google Play Servies هم باید همیشه اپدیت باشه.

اگر سوالی بود من در خدمتم
موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
بیا کلن ما. به امضا رجوع کن. البته اگه مپتون نسبت به Town hall تون خوب باشه.

این تروفی های مورد نیازتون یکمی بالا نیس ؟ :D بخوایم جوین بدیم حتما باید تروفی بالا ببریم اول ؟

لولم 75 یکی دو هفته ای هم میشه رفتم تاون هشت دراگم هم در حال سه شدنه. البته فعلا توی کلن هستم اما خب از اونجایی که انگار داره میپاشه به احتمال خیلی بالایی به زودی لفت بدم و بخوام بیام کلنتون مخصوصا که کلنتون چند تا از اعضا هم از رفقای بی سی هستن دیگه لول کلنو و وار هاش بماند :D

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
این تروفی های مورد نیازتون یکمی بالا نیس ؟ :D بخوایم جوین بدیم حتما باید تروفی بالا ببریم اول ؟

لولم 75 یکی دو هفته ای هم میشه رفتم تاون هشت دراگم هم در حال سه شدنه. البته فعلا توی کلن هستم اما خب از اونجایی که انگار داره میپاشه به احتمال خیلی بالایی به زودی لفت بدم و بخوام بیام کلنتون مخصوصا که کلنتون چند تا از اعضا هم از رفقای بی سی هستن دیگه لول کلنو و وار هاش بماند :D
نه شما هر وقت خواستی بیای به من یه ندا بده من تروفی کلن رو میارم پایین :D

تروفی پایین باشه هر ننه قمری رکوئست میده بعد ریجکت هم کنیم دفعه بعد میان فحش میدن :D

در ضمن اگه مطمئنی که میخوای بمونی بیا

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد

تروفی پایین باشه هر ننه قمری رکوئست میده بعد ریجکت هم کنیم دفعه بعد میان فحش میدن :D

قربونه شما :D آره درسته. من کاملا موندگارم :D ایشاللا به زودی ملحق میشم :D

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp

سلام بر شما

اقا منم میتونم بیام کلن شما شرایطش چیه؟

من لولم 74 هست جاینت و ارچر 5 دارگ سه هست با این شرایط ایا میتونم بیام ممنوتن...............

|Night|

کاربر سایت
Aug 14, 2014
93
* Starting at Town Hall 5, a one-time name change will become available in the game settings - use it wisely!
مثل اینکه آخر سوپرسل کوتاه اومد و میشه یه بار برای اونایی که بالاتر از تاون هال 5 هستند اسم رو عوض کرد

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
تا نیم ساعت دیگه آپدیت میاد

ایر دیفنس جدید اضافه کردن. اسم دهکده هم میشه عوض کرد ( برای یکبار ) اونایی که میخوان بفروشن عوض نکنن چون 100 درصد کسی که این قابلیت رو استفاده نکرده باشه روی قیمت تاثیر میذاره.

کلی قابلیت جانبی هم اضافه شده.

|Night|

کاربر سایت
Aug 14, 2014
93
تا نیم ساعت دیگه آپدیت میاد

ایر دیفنس جدید اضافه کردن. اسم دهکده هم میشه عوض کرد ( برای یکبار ) اونایی که میخوان بفروشن عوض نکنن چون 100 درصد کسی که این قابلیت رو استفاده نکرده باشه روی قیمت تاثیر میذاره.

کلی قابلیت جانبی هم اضافه شده.
احتمال داره این قابلیت تغییر اسم با آپدیت بعدی برداشته بشه بعد دیگه نشه عوض کرد؟؟ یا همیشه میمونه تا وقتی که 1 بار استفاده کردی

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
322
نام
بهروز
تا دیدن حمله با بالون و لاوا خیلی راحت داره ستاره میاره یه دفاعی جدید دادن -_- البته خوبه ! این تانهال 8 ــارو شاید یکم تو زحمت انداخت دست از سر دراگ برداشتن !

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
این اپدیت هم خوب شد با قابلیت اپدیت دیوار هت(level 6 و بیشتر) که با elixir هم میشه انجام داد به اضافه یه وسیله ی جدید برای دفاع در هوا:bighug:.
پ.ن: کیارش من level 59 هستم میتونم قانون رو دور بزنم بیام تو clan?:d

|Night|

کاربر سایت
Aug 14, 2014
93
دارم زور میزنم با سوپر سل که این قابلیت آپگرید دیوارا با اکسیر رو حذف کنم...باو این چه مسخره بازیه...برای دیوارای بالای 9 خوبه برای پایین بده...دیگه اکسیر گیر نمیات به این راحتی ای بابا...

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
این اپدیت هم خوب شد با قابلیت اپدیت دیوار هت(level 6 و بیشتر) که با elixir هم میشه انجام داد به اضافه یه وسیله ی جدید برای دفاع در هوا:bighug:.
پ.ن: کیارش من level 59 هستم میتونم قانون رو دور بزنم بیام تو clan?:d

بیا :D ولی اگه مپت خیلی داغون باشه نسبت به تاون هالت نمیتونیم یه مدت وار بذاریم باشی :D

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
دارم زور میزنم با سوپر سل که این قابلیت آپگرید دیوارا با اکسیر رو حذف کنم...باو این چه مسخره بازیه...برای دیوارای بالای 9 خوبه برای پایین بده...دیگه اکسیر گیر نمیات به این راحتی ای بابا...

یه جور میگی دارم زور میزنم انگار ظریف داره با اشتون بحث میکنه :D

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

این ایر دیفونس جدید اگه دیده باشید یه محدوده داره یعنی 45 درجه رو میزنه حالا چی میزنه؟

باد میزنه و نیروهای حریفو از اون ناحیه دور میکنه بعد چند ثانیه هی باد میزنه بعنی دمیج تا اونجایی که من تو فیلمها دیدم نمیده .............

یه قابلیتم اینه که میتونی کلن های بقیه رو بوک مارک کنی بعد از اون صفحه میری تو کلنهای بقیه دیگه نیاز نیست هر دفعه بری سرچ کنی اون کلنو پیدا کنی.......

و اینم بگم زمان حمله برای یکی تو وار ورداشته شده یعنی مثلا شما میرفتی تو کلن وار وقتی دکمه اتکو میزدی 20 ثاینه یه همچین حدودی بهت وقت میداد بعد باید انکو میزدی الان تا اتکو بزنی زمان شروع میشه پس حواستون باشه......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر