::: Clash of Clans :::

آخرین بروزرسانی : 20 مرداد 93

بازی Clash of Clans یکی از بازی های معروف و محبوب Android هست که به صورت آنلاین می باشد
اگر بخواییم بازی مشابه ای برای این بازی انتخاب کنیم، فکر کنم بازی Travian بهترین گزینه باشه

تو این بازی شما باید دهکده خودتون رو بسازید و رهبری کنید
چینش حرفه ای Defence ها و سرباز ها مهمترین کاریست که در هنگام دفاع و حمله باید انجام بدید
همچنین میتوانید در Clan دلخواهتان عضو شوید و با اعضای تیم همکاری کنید و در دفاع و حمله به آنها کمک کنید

دانلود آخرین ورژن بازی: Clash of Clans

-------------------------------------------------------------

نحوه اجرای بازی بر روی کامپیوتر:

شک نکنید که اجرای این بازی رو کامپیوتر لذتی چند برابر داره
برای اینکار ابتدا به نرم افزار BlueStacks احتیاج داریم
این نرم افزار یکی از بهترین شبیه سازهای Android هست و شما به راحتی میتونید اکثر برنامه های و بازی های Android رو بروی کامپیوترتان اجرا کنید

دانلود نرم افزار Bluestacks

بعد از دانلود و نصب نرم افزار، فقط کافیست بازی Clash of Clans رو دانلود کرده و روی آن دوبار کلیک کنید
حالا کمی صبر کنید تا بازی روی نرم افزار شبیه ساز نصب بشه
وارد برنامه BlueStacks بشید و بازی Clash of Clans را اجرا کنید و لذت ببرید ;)

-------------------------------------------------------------

نحوه پیسرفت به صورت حرفه ای :

همانطور که میدونید تو این سبک بازی ها یا باید کاملا دفاعی بازی کنید، یا هجومی
نحوه ی بازی دفاعی که کاملا مشخصه ! باید Defence ها و دیوار ها رو تقویت کنید و برای بدست آوردن منابع مورد نیازتون هم باید معادن رو ارتقا بدید
اما به نظر من این سبک صبر و حوصله ی زیادی می خواد و کمی کسل کنندست !

بهترین کار برای پیشرفت در این سبک بازی ها، حمله و غارت دهکده های دیگر است
برای این کار کافیست ابتدا 20 سرباز بسازید و از منو Attack گزینه Find a Match رو بزنید
همونطور که گفتم نحوه چیدمان Defence ها، یکی از مهمترین کارهاییست که برای دفاع باید انجام بدهید
توی Find Match به راحتی میتونید دهکده هایی با Arange دفاعی ضعیف پیدا کنید و منابع آنها را غارت کنید
با منابع بدست آمده سرباز بسازید ، سرباز خانه (Barracks) را Upgread کنید
کمپ سربازها (Army Camp) را برای بالا بردن تعداد سرباز ها آپگرید کنید
همینطور مخازن Gold و Exier هم باید آپگرید کنید
این کار رو تا جایی که میتونید تکرار کنید
کم کم منابعتون به اندازه ی میرسه که جایی واسه نگه داشتنشون پیدا نمی کنید !!!
حالا میتونید سیستم دفاعی دهکدتون رو تقویت کنید
Defence ها رو آپگرید کنید
دیوار بسازید و دیوارها رو ارتقا بدید

با این روش سرعت پیشرفتتون چند برابر خواهد شد
در ضمن، نگران حمله دشمنان نباشید
چون بر خلاف بازی تراوین ، ساختمان ها شما تخریب نمیشند ! در نتیجه جز منابع و کمی رنک، چیزی از دست نمی دید
اما به زودی قدرتی بدست میارید که بازیکنان هم سطحتون، جرات حمله به شما رو پیدا نمی کنن

البته این روش تا زمانی که Tawn Hall شما به لول 6 یا 7 برسه جواب میده !!!
بعد از اون به منابع بیشتری نیاز دارید.
وقتی Tawn Hall رو به لول 6 رسونیدن، سعی کنید معادنتون رو به آخرن سطح ممکن برسونید

و نکته آخر اینکه قبل از اینکه از بازی خارج بشید
سعی کنید مخزن ها رو تا جایی که میتونید خالی کنید و نهایت استفاده رو از منابعتون بکنید

-------------------------------------------------------------​
نکات مهم :

1. توجه داشته باشید که این بازی به دلیل آنلاین بودن باید همیشه آپدیت باشه. به عبارتی باید حتما آخرین ورژن بازی رو نصب کنید !!!

2. برنامه Google Play Servies هم باید همیشه اپدیت باشه.

اگر سوالی بود من در خدمتم
موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
سلام

من اکانتم رو ۲۵ دلار شارژ کزدم اما وقتی با قند شکن هم میخوام خرید کنم این ارور رو میگیرم :

your payment method has been declined

میشه کمک کنید که چیکار باید بکنم
ممنون

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
کسانی که th 8 هستند و مشکل جا دادن mortar چهارم دارند و دنبال Base خوب هستند
من برای خودم پیشنهاد میدم .. تا الان 48 def موفق داشتم
فقط یک چیزی .. دقیقا بالای th اون چیزی که دارم میسازم mortar چهارم هست
ljn8z4pznjph689d6em6.png

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,279
نام
محمدرضا
به یکی که تازه شروع کرده (TH4) توصیه میکنید بیشتر Offensive باشه و گلدش رو از حمله به دست بیاره یا امن بازی کنه و بیشتر رو منابع حساب باز کنه ؟
تعداد کاپ بره بالا درده سر ایجاد میشه ؟ :D

~ MaMaSaN ~

کاربر سایت
Jul 8, 2013
1,525
نام
مـمـسـن
به یکی که تازه شروع کرده (TH4) توصیه میکنید بیشتر Offensive باشه و گلدش رو از حمله به دست بیاره یا امن بازی کنه و بیشتر رو منابع حساب باز کنه ؟
تعداد کاپ بره بالا درده سر ایجاد میشه ؟ :biggrin1:
اگه میخوای سریعتر پیشرفت کنی باید دائما حمله کنی و منابع دیگران رو غارت کنی. فقط در صورتی میتونی به منابع خودت دل ببندی که تمام کالکتورهات لول 11 باشن و در هر 24 ساعت 150 هزارتا تولید داخلی داشته باشی. اگه لول کالکتورهات پایینه فقط غارت کن.

تعداد کاپ هم تاثیر مستقیم روی سرچ داره. اگه شما تعداد کاپ هات به نسبت لولی که داری بالاتر باشه سرچ هات سخت میشه. به طور مثال شخصی که لولش 50 هست باید کاپ هاش بین 1200 تا 1400 باشه. حالا اگه مثلا یکی با لول 30 کاپ هاشو برسونه به 1400 سرچ هاش خیلی سخت میشه و دزدی کردن و غارت کردن براش مشکل میشه. چون معمولا وقتی کاپ هات میره بالای 1250 تا، سرچ هات همه Town Hall 7 به بالا هستن و دیگه هیچ سرچی که مثلا Town Hall 6 باشه بهت نمیده. در نتیجه تا وقتی که Town Hall ــت رو به 9 نرسوندی نباید هردمبیل کاپ هاتو ببری بالا! :D ولی از Town Hall 9 به اونور دیگه تعداد کاپ به اون صورت تاثیری روی سرچ ها نداره.

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,279
نام
محمدرضا
اگه میخوای سریعتر پیشرفت کنی باید دائما حمله کنی و منابع دیگران رو غارت کنی. فقط در صورتی میتونی به منابع خودت دل ببندی که تمام کالکتورهات لول 11 باشن و در هر 24 ساعت 150 هزارتا تولید داخلی داشته باشی. اگه لول کالکتورهات پایینه فقط غارت کن.

تعداد کاپ هم تاثیر مستقیم روی سرچ داره. اگه شما تعداد کاپ هات به نسبت لولی که داری بالاتر باشه سرچ هات سخت میشه. به طور مثال شخصی که لولش 50 هست باید کاپ هاش بین 1200 تا 1400 باشه. حالا اگه مثلا یکی با لول 30 کاپ هاشو برسونه به 1400 سرچ هاش خیلی سخت میشه و دزدی کردن و غارت کردن براش مشکل میشه. چون معمولا وقتی کاپ هات میره بالای 1250 تا، سرچ هات همه Town Hall 7 به بالا هستن و دیگه هیچ سرچی که مثلا Town Hall 6 باشه بهت نمیده. در نتیجه تا وقتی که Town Hall ــت رو به 9 نرسوندی نباید هردمبیل کاپ هاتو ببری بالا! :D ولی از Town Hall 9 به اونور دیگه تعداد کاپ به اون صورت تاثیری روی سرچ ها نداره.

مرسی،

فقط برای بالانس کردن کاپها چه باید کرد ؟ برم 2تا سرباز بکاری بعدم آتش بس ؟ خیلی ها رو دیدم که اینکارو میکنن . الان من پشت سر هم غارت کنم تعداد کاپها خیلی زیاد میشه .
با 4تا حمله 500 تا کاپ دارم الان .

پیشاپیش ممنون :D

~ MaMaSaN ~

کاربر سایت
Jul 8, 2013
1,525
نام
مـمـسـن
فقط برای بالانس کردن کاپها چه باید کرد ؟ برم 2تا سرباز بکاری بعدم آتش بس ؟ خیلی ها رو دیدم که اینکارو میکنن . الان من پشت سر هم غارت کنم تعداد کاپها خیلی زیاد میشه .
بالانس کردن کاپ ها رو دیگه خودت باید متوجه بشی! :D هر موقع احساس کردی سرچ هات سخت شده، بدون تعداد کاپ هات بالاتر از حد مجازه! و هر موقع حس کردی سرچ هات ضعیف شده و سرچ خووب گیرت نمیاد بدون تعداد کاپ هات پایینتر از حد مجازه! :D برای بالانس کردنش هم 2 راه وجود داره! اگه خواستی تعداد کاپ هاتو کم کنی، توی اولین سرچت یدونه سرباز میکاری و بعد بازی رو تموم میکنی تا کاپ هات کم بشه. ولی اگه خواستی کاپ هاتو بالا بیاری باید بگردی دنبال سرچ هایی که Town Hall ــشون بیرون هست و با زدن Town Hall ــشون میتونی حداقل 4 تا کاپ و حداکثر 11 تا کاپ بگیری.
پیشاپیش ممنون :biggrin1:
قربانت! :D

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
مرسی،

پیشاپیش ممنون :D

کاپ میخوای بیاری پایین، th ـت رو بزار بیرون.. اینطوری هم کمتر غارتت میکنن، هم کاپ راحت میاری پایین ! :D
من الان لول 73 ـم ، کاپام 1300 تاس.. دیگه حساب کن! از نظر غارت و اتک هم عالیه وضعم...

البته تو که نـــوب لوزری کلا ! 8-| :D

- - -ویرایش - - -

کسانی که th 8 هستند و مشکل جا دادن mortar چهارم دارند و دنبال Base خوب هستند
من برای خودم پیشنهاد میدم .. تا الان 48 def موفق داشتم
فقط یک چیزی .. دقیقا بالای th اون چیزی که دارم میسازم mortar چهارم هست
ljn8z4pznjph689d6em6.png

توی وار به مشکل میخوری! به شدت هوگ خور هست !!!

|Night|

کاربر سایت
Aug 14, 2014
93
خسته نباشید دوستان...میشه یکی یه مپ عالی برای دفاع از منابع( تون هال تو دیوار نباشه) برام بزاره؟ برای تون هال لول 7 میخوام یه چنتا دارم ولی هرکدوم یه ضعفایی دارن...

King.s

کاربر سایت
Nov 22, 2013
122
نام
siavash
سلام من قبلا با BlueStacks بازی میکردم از وقتی ویندوز عوض کردم دیکه نصب نمیشه و این اررور رو میده

viewer.php
[/URL][/IMG]

اگه میشه زودتر کمک کنید :((

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
دوستان یه اکانت لول ١٠٥ دارم میخوام بفروشم وقت بازی دیگه ندارم تان هالم هم ١٠ هست قیمت هم ١١٠٠٠٠٠ تومان تخفیف هم میدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر