تریلر و اطلاعات جدید از Watch Dogs

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی

Ubisoft امرور تریلر جدیدی (اینجا مشاهده کنید) از WD به همراه یک سری اطلاعات درباره ی آب و هوا و هک و وسایل نقلیه نمایان کرد.این تریلر برخی از ویژگی های شیکاگو رو نمایش میدهد ; 3000 کرکتر به عنوان NPC در بازی وجود دارد و هر کدام اطلاعات شخصی خودشون رو دارند و این سبب گسترگی و تنوع در هک میشود .در بازی چرخش شبانه روز وجود دارد ، و این چرخش داینامیک هست نه اسکریپت شده و از پیش تعیین شده .
شرایط آب و هوایی محتلف ; آفتاب ،مه ،باران و طوفاندر بازی وجود دارد .و این دراینکه به چه تعداد NPC برخورد میکنید موثر هست . مرکز شهر طبیعتا شلوغ ترین قسمت بازی میشود و تمام 6 منطقه درون بازی بر این اساس دارای جمعیت هستند .
بیشتر از 75 ماشین دربازی وجود دارد ; اعم از ماشین های سنگین ، سرعتی ،شاسی بلند ، لوکس ، muscle و off road . همچنین هر کدام فیزیک خودشون رو دارند و 100 عدد هک برای اونها وجود دارد.

Watch Dogs در تاریخ 27 May برای PlayStation 3, PlayStation 4, Windows PC, Xbox 360 and Xbox One عرضه خواهد شد و شما برای بازدید کامل از شیکاگو(کامل کردن بازی به صورت 100 % ) به بیش از 100 ساعت نیاز دارید .
منبع

iRamtiin

کاربر سایت
Dec 6, 2013
47
من که میگم اگه الان نباشه توی نسخه آخر هست!
خون چیزی نیست که بخواد به دلیل ضعف سخت و افزارو ... حذف بشه! در نتیجه گزاشتن خون واسشون هیچ کاری نداره و اینم بگم تریلر اول بازی خون داشت و کاملا خونا توش دیده میشد!

- - -ویرایش - - -

خوب الان چون گرافیکش افت کرد یعنی الان دیگه ممکن نیست به یکی از بهترین اپن وردا تبدیل بشه؟ :D

توی چند تریلر قبلی که اومد علاوه بر افت گرافیک صدای همه بخاطر افت وحشتناک جزئیات و ماشین ها توی محیط در اومد و بخاطر همین میگفتن این بازی دیگه نابود شده ولی حالا با این تریلر آخر نشون داد هنوزم جزئیات بسیار تو بازی زیاد هست! دیگه کسی نمیتونه رد کنه که این تریلر آخریه تعداد NPC ها خیلی زیاد بود!
هر کسی یک کاری واسه خودش انجام میداد! آدما یک جوری تو خیابون راه میرفتن که توی هیچ بازی اپن ورد دیگه ای نمیتونستی همچین چیزی ببینی! خیلی تعداد جمعیت هم زیاد بود!
انیمیشنا فوق العاده بود مثل گذشته!
الان شما به غیر از گرافیک یک چیز دیگه بگو که افت کرده باشه :D
والا مشکل بچه ها توی تریلرای قبلی کم بودن ماشین ها و مردم و جزئیات بود که دیگه توی این تریلر همه چی عالی و قابل قبول بود! دیگه من نمیدونم دیگه چه انتظاری از بازی میشه داشت؟

اگه خون داشته باشه من باهاش خیلی حال می کنم:bighug: آره این دفعه آدما طبیعی راه می رفتن ماشینا درست و حسابی بودن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
اگه دقت کنین این انفجار آخر انفجار ماشین نیست که آتیش بخوایین ازش ، انفجار زیر سطح زمین رخ داده و میبینید که آسفالت کنده شده و آب و گاز از کانال های زیر جاده داره می زنه بیرون!! زیر زمین منفجر شده!! وگرنه تو ثانیه های آخر می تونین افکت آتیش رو ببینین!:)
اون آخر تریلر آره ولی اگه تریلرای قبلی رو دیده باشی دینامیت پرت میکنه 99% دود تولید میشه و اصلا آتیش توش دیده نمیشه :D
دودش خیلی طبیعیه ها ولی اینکه اصلا آتیشی توش دیده نمیشه ضعفه!

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
UBISOFT ـه دیگه. باید عادت کرد.
با هر تریلر باید انتظارات رو پایین تر آورد.
فکر کنم The Crew هم همینطور بود. گرافیک بازی به نظر من خیلی پایین اومده توی آخرین تصاویرش.
Watch Dogs که حجت رو تمام کرده.
یه احساسی بهم میگه Division هم به سرنوشت بقیه دچار میشه.

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
گرافیکش از اون اسکرین شات اولی که اومد هنوز اسم بازی معلوم نبود خیلی خیلی افت کرده بنظرم ... تو E3 محشر بود تریلرش ... رفلکشنا , نورپردازیاش , فیزیکش...ولی الان یه چیزی تو مایه های GTA V به چشمم اومد البته باید خود بازی و فریم دهی رو دید , نمیشه با یه تریلر نظر داد ولی بدون شک اگه مولتی-جن نبود عالی تر از اینی که الان هست میشد ...

ولی در کل اصن گرافیکش به کنار , اینکه مردم شهر رو پویا میخوان دربیارن , جوری که هیچ بازیکنی چیزای مشترک با کس دیگه نمیبینه دقیقن چطوری میخوان دربیارن!؟ :-؟ باید یه دیتابیس خیلی خیلی بزرگی باشه که هوش مصنوعی جدا ازش استفاده کنه ... من سر درنمیارم از این قسمت راستش ...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
ظاهرا توی بازی با موجودات فضایی یا یه چیزیایی شبیه به این طرفیم..
10 ثانیه آخر تریلر رو یواش یواش ببینید
باو اون حیوون فضایی نبود که :D یک چیزی مثل وسایل شهر بازی بود :D

- - -ویرایش - - -

گرافیکش از اون اسکرین شات اولی که اومد هنوز اسم بازی معلوم نبود خیلی خیلی افت کرده بنظرم ... تو E3 محشر بود تریلرش ... رفلکشنا , نورپردازیاش , فیزیکش...ولی الان یه چیزی تو مایه های GTA V به چشمم اومد البته باید خود بازی و فریم دهی رو دید , نمیشه با یه تریلر نظر داد ولی بدون شک اگه مولتی-جن نبود عالی تر از اینی که الان هست میشد ...

ولی در کل اصن گرافیکش به کنار , اینکه مردم شهر رو پویا میخوان دربیارن , جوری که هیچ بازیکنی چیزای مشترک با کس دیگه نمیبینه دقیقن چطوری میخوان دربیارن!؟ :-؟ باید یه دیتابیس خیلی خیلی بزرگی باشه که هوش مصنوعی جدا ازش استفاده کنه ... من سر درنمیارم از این قسمت راستش ...
اگه منظورت E3 2012 هست که معلومه باید افت داشته باشه چون اون روی PC بوده! ولی اگه تریلرای بعدی رو میگی من که میگم اونقدرا نسبت به اون تریلرا افت نکرده ها!
چند تریلر قبلی خیلی داغون بود! هم جزئیات خیلی پایین بود هم گرافیک اما این تریلر دوباره خیلی بهتر از اونا بود!
من که میگم دلیل این بالا پایینا همینه که نمیتونن این همه جزئیاتو با این همه حرفایی که در مورد جزئیات بازی زدن رو با یک گرافیک عالی روی کنسول در بیارن اونم حالا که بازی مولتی پلتفورم واسه دو نسل همزمان میاد :|

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
بازی صحنه های S-exual داره و اینطور که کارگردانش Morin گفته قابل رد کردن نیست .
در ضمن تفاوت بین ورژن PC و PS4 در صورتی که از PC High End استفاده نشه خیلی کم هست .
سوال:
You talked about resolution indeed, but I'm speaking of other GFXs. You said "on those no". I linked you the tweet!
جواب Morin :
And I stand with what I said. If you use same resolution its hard to tell the difference, but PC are quite scalable on this...
https://twitter.com/DJPork/statuses/449551210287071232

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
در ضمن تفاوت بین ورژن PC و PS4 در صورتی که از PC High End استفاده نشه خیلی کم هست .

تو BF4 در صورتی تفاوت بین نسخه PC و PS4 خیلی می شد که بازی رو روی 4K بازی می کردی در غیر این صورت اختلاف بین این دو خیلی کم بود اونم تنها به این دلیل که پلتفرم اصلی بازی PC بود وگرنه این اختلافات هم به وجود نمیومد

سرنوشت گرافیکی نسخه نسل هشتمی کنسولها که مشخص شد،من موندم یوبی تو نسخه نسل هفتم چه گندی زده!!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
مطمئن باشید اینا مربوط به نسخه PC هستش چیزی که من این چند ساله از یوبیسافت دیدم این بوده که:
اکثر عناوینش گرافیک بالای ندارند (به جز Far Cry ) که بحثش فرق میکنه
اصلآ عناوین یوبی بخش مولتی پلیر رون و جالب ندارن چه R6/GR/FC/AC کلآ خشک و یک نواخت حالا من موندم که Division چه جوری میخواد رو بخشه مولتی استوار باشه در حالی که یوبی تخصصی تو ساخت بخش آنلاین قوی نداره
اکثر بازیهاشون یک استایل و الگوریتم و شامل میشن مثلآ همین WD برین HUD رو نگاه کنین انگار همون AC ـه اون الگوریتم چند ضلعی که به نظرم لوزی هستش مثه AC که تو هر نسخه از یه چند ضلعی ساپورت میکنه مثه دایره / مثلث و............
از دید تریلر هم نگاه کنیم که اصلآ عناوینی که UBI قبل عرضه نشون میده با اونی که عرضه میکنه زمین تا آسمون فرقشه اصلآ کیفیت موقع عرضه افت میکنه
عنوان cREW هم از اولش نابود بود من که فقط تریلر های E3 دیدم جدیدا رو ندیدم تو همون E3 اصلآ ماشینا تخریب پذیر نبودن
کلآ سیاست یوبی غلطه
این بازی هم پر از هک های یک نواخت و تکراری برای سرگرمیه
من که چشم آب نمیخوره از این عنوان تا قبل تریلر 1 ماه پیش خیلی امید داشتم بهش

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
اگه منظورت E3 2012 هست که معلومه باید افت داشته باشه چون اون روی PC بوده! ولی اگه تریلرای بعدی رو میگی من که میگم اونقدرا نسبت به اون تریلرا افت نکرده ها!
چند تریلر قبلی خیلی داغون بود! هم جزئیات خیلی پایین بود هم گرافیک اما این تریلر دوباره خیلی بهتر از اونا بود!
من که میگم دلیل این بالا پایینا همینه که نمیتونن این همه جزئیاتو با این همه حرفایی که در مورد جزئیات بازی زدن رو با یک گرافیک عالی روی کنسول در بیارن اونم حالا که بازی مولتی پلتفورم واسه دو نسل همزمان میاد :|

باشه خب , اولن جزو مراسم رونمایی از کنسول سونی بود , دومن اینکه گفته بودن روی PS4 ئه بعدن معلوم شد که نیست , سومن اینکه همین الانم میگن تفاوت بین PS4 و PC فاحش نیست در حالتی که یه پی سی متوسط رو به بالا داشته باشی (ایکس وان قاطی باقالیاس فک کنم :)) ) چون های اند رو اکثریت ندارن نمیشه معیار قیاس قرار داد...
کار خوب اونیه که با یه سیستم تقریبن متوسط روون اجرا شه نه که 2 3 تا تایتان ببنده آدم بعد تازه فریم ثابتم نده :D بهینه سازیش خیلی مهمه ...

دلیل اینکه تریلرا هی بالا پایین میشه فک میکنم بخاطر تفاوت Footage های بین نسلیه ... مثلن قبلی که خیلی خیلی داغون بود واسه نسل پیش بود که صدای ملت در اومد ولی خب واقعیتش اینه که نسل پیش اونقدری توان نداره اینهمه جزئیات رو رو دوش بکشه , و چون برای پلتفرمای زیادی هم عرضه میشه فرصت پولیش کمتری واسه هر پلتفرم دارن بنابراین دچار افت کیفیت میشه ...

این تریلر ام که خوب بود فکر نمیکنم رو نسل پیش با همین کیفیت اجرا شه , اگه اجرا شه من واقعن استودیوی یوبی سافت رو تحسین میکنم چون این مقدار جزئیات و نورپردازی و گرافیک واسه یه بازی مولتی پلتفرم روی همچین سخت افزاری عالیه ... که احتمال اتفاق افتادنش رو من خیلی کم میدونم...

من به گیم پلی و گرافیک بازی خیلی امیدوارم...ولی چیزی که خیلی نگرانم میکنه داستان بازیِ که شخصیت آیدن شکل نگیره و داستان کلیشه باشه ... در این حالت از 100 ساعتی که گفتن گیم پلی داره با ماموریتهای فرعی عملا نصفش پوچ میشه , و آدم هدفی واسه بازی کردن نداره ... تو این زمینه به یه داستان خیلی خوب نیاز دارن ... نه فقط کلیشه !

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
خُب تريلر اخير كه ديدين ورژن PS4 بوده.
Morin:
Just to clarify: Our "Welcome to Chicago" trailer is indeed PS4 Devkit footage. I know this was a popular question so there you go :).
https://twitter.com/Design_Cave/status/449960508922146816

يك نفر راجب وجود زامبي تو بازي پرسيده و Morin گفته:
@mrmikedude100 These would be the weirdest zombies on the planet. Maybe! Maybe not! What do you think? ;)
درواقع خواسته بپيچونه ولي به نظرم تاييد كرده :d !
https://twitter.com/Design_Cave/status/449959665078919168

framerate

کاربر سایت
Oct 18, 2013
220
تو BF4 در صورتی تفاوت بین نسخه PC و PS4 خیلی می شد که بازی رو روی 4K بازی می کردی در غیر این صورت اختلاف بین این دو خیلی کم بود اونم تنها به این دلیل که پلتفرم اصلی بازی PC بود وگرنه این اختلافات هم به وجود نمیومد

سرنوشت گرافیکی نسخه نسل هشتمی کنسولها که مشخص شد،من موندم یوبی تو نسخه نسل هفتم چه گندی زده!!

این حرفارو از کجا مییارید شما ؟؟ کی به تو گفته که تفاوت فقط تو 4k بود ؟؟ چرا چیزی که هست اصرار داریبا حرفت تغییرش بدی ؟؟؟

در ضمن اینو هم بت بگم چه پلیتفرم اصلی pc باشه چه نباشه بهترین گرافیک رو نسخه ی pc داره حالا هر بازی مالتی پلیتفرمی....تعصب بیخود و بذارید کنار....مییاد replay میکنی از رو تعصب حرف میزنی که چی بشه ...نیمدونم واقعا چرا اینجورید شما :D

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
يك نفر راجب وجود زامبي تو بازي پرسيده و Morin گفته:

درواقع خواسته بپيچونه ولي به نظرم تاييد كرده :d !

https://twitter.com/Design_Cave/status/449959665078919168

خب منم که بالا گفتم یه که موجودات عجیب غریبی تو تریلر بودش

ظاهرا توی بازی با موجودات فضایی یا یه چیزیایی شبیه به این طرفیم..
10 ثانیه آخر تریلر رو یواش یواش ببینید
باو اون حیوون فضایی نبود که :biggrin1: یک چیزی مثل وسایل شهر بازی بود :biggrin1:

BznZaWp.jpg
BgqxoCP.jpg
GzOMZTn.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر