تریلر و اطلاعات جدید از Watch Dogs

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی

Ubisoft امرور تریلر جدیدی (اینجا مشاهده کنید) از WD به همراه یک سری اطلاعات درباره ی آب و هوا و هک و وسایل نقلیه نمایان کرد.این تریلر برخی از ویژگی های شیکاگو رو نمایش میدهد ; 3000 کرکتر به عنوان NPC در بازی وجود دارد و هر کدام اطلاعات شخصی خودشون رو دارند و این سبب گسترگی و تنوع در هک میشود .در بازی چرخش شبانه روز وجود دارد ، و این چرخش داینامیک هست نه اسکریپت شده و از پیش تعیین شده .
شرایط آب و هوایی محتلف ; آفتاب ،مه ،باران و طوفاندر بازی وجود دارد .و این دراینکه به چه تعداد NPC برخورد میکنید موثر هست . مرکز شهر طبیعتا شلوغ ترین قسمت بازی میشود و تمام 6 منطقه درون بازی بر این اساس دارای جمعیت هستند .
بیشتر از 75 ماشین دربازی وجود دارد ; اعم از ماشین های سنگین ، سرعتی ،شاسی بلند ، لوکس ، muscle و off road . همچنین هر کدام فیزیک خودشون رو دارند و 100 عدد هک برای اونها وجود دارد.

Watch Dogs در تاریخ 27 May برای PlayStation 3, PlayStation 4, Windows PC, Xbox 360 and Xbox One عرضه خواهد شد و شما برای بازدید کامل از شیکاگو(کامل کردن بازی به صورت 100 % ) به بیش از 100 ساعت نیاز دارید .
منبع

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,578
نام
حسین
تریلر رو دیدم کاملا واضح بود نسل قبلیه کسی که دیده باشه نگاه اول میفهمه
اولش فکر کردمGTA اون پل چوبی بیرون شهر و تونلو و .......
صحبت های که شد خیلی انتظار ها رو برد بالا بنظرم اینقدر هایپ دادن اصلا برای یهnew ipخوب نیست فقط به ضررش تموم میشه
نحوه فیلم برداری از تریلر افتضاح به تموم معنا بود

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
به عنوان بازیی که تنها برگ برندش نسبت به رقیبش گرافیکش بود ، اونم به باد دادن!
الان این چی بود؟؟
تریلری که تو 2012 دیدیم اصن جو شیکاگو ، گرافیک فوق العاده ی محیط رو به تصویر میکشید این الان هیچی نداشت
امیدوارم تریلرش مربوط به کنسولای نسل قبل باشه!
-----------------------
یه ویدویی از بازی قبلا پخش شده بود که روی قطار بود و در طول روز بود و یکیو تعقیب میکرد اون مال چه نسخه ای بود؟

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
به نظر من بازی قربانی نسل فعلی شد واقعا دلیلی نداشت بخوان رو Xbox360 و PS3 هم بدن که حالا هم به خاطر اینکه اختلافشون زیاد نشه کلا بازی رو عوض کردن
Watch dogs پتانسیلش و داشت که یکی از بهترین Open-world های نسل بشه

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
این تریلر روی کنسول های نسل هشتم اجرا شده؟؟

اینکه افتضاحه که!!!! تو E3 میشد نسل هشتم رو ببینی ... اما این که شده GTA5 ... حتی کاراکتر ها هم شباهت زیادی به کاراکترهای GTA 5 داشتن ... کیفیت بافتها دقیقا مثل GTA V بودش ...

فک کنم تریلر برا کنسولای همین نسل باشه ... چون تو E3 یه چیز دیگه بود بابا ...

از همون اول قصد خرید این بازی رو نداشتم ... چون با گیم پلیش حال نمیکنم ... نمیدونمم چرااونطور که باید وشاید مجذوب نمیکنه منو ... الانم که اینو دیدم دیگه هیچ!

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
در رابطه با گرافیک تریلر :
Watch Dogs graphics look better in the latest trailer
At the time creative director Jonathan Morin said the trailer "wasn't a good graphics reference". Last night, Ubisoft Montreal released a new trailer for Watch Dogs, focusing on the technology that went into creating the virtual city of Chicago, and it seems this time Ubisoft Montreal has done its best to show off the game looking its best. It's there, below

تعداد NPC های ورژن PS4 , XO بیشتر از P360 هست :
Ubisoft said the PlayStation 4 and Xbox One version of the game will feature more NPCs than the PlayStation 3 and Xbox 360 version, as you'd expect.
Watch Dogs graphics look better in the latest trailer • News • Eurogamer.net

iRamtiin

کاربر سایت
Dec 6, 2013
47
خب خدارو شکر ! :D میگم که بحث فقط گرافیک نیست موضوع بازی ای که تو E3 به ما نشون دادن این تریلر نبود! چه شما خوشت بیاد چه بدت بیاد بازی تغییرات خیلی زیادی کرده متاسفانه
خیلی ناراحتم کرد
نغهمیدید خون چی ؟ خون خواهد پاشید هنگام کشتن ؟ شنیده بودم خون نداره موقع کشتن اگه اینجور باشه حیف دویست تومن که بدی به این

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
2 تا چيزی که خيلی جالب بود برام فيزيک اجسام و انيميشن ها بود
گرافيک هم به نظر من خيلی بالا بود اصلا در حد و اندازه های gta v نبود!
نميدونم مال چه پتفورمی بود ولی تکنيک AO هم داشت (از سايه کفش روی زمين مشخص بود)
پوشش گياهيش هم خيلی خوب بود
البته قبول دارم که به لحاظ گرافيک از e3 2012 پايينتر بود

M

!_Meshki_!

69659539686833517774.jpg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
تریلر رو دیدم. یه جا اواخر تریلر انفجار رخ می‌ده، فقط دود بوجود میاد و از افکت آتیش خبری نیست. افکت دود هم خیلی در اون صحنه مصنوعیه.
آره کلا انفجارا بنظرم یک جوریه اصلا آتیش توش دیده نمیشه 99% ـش دوده :|
البته اون انفجار آخریه که ثانیه آخر تریلر بود خیلی طبیعی و خوب بود و آتیش هم توش درست دیده میشد! ولی اونایی که بین تریلرا دیده میشد بیشترش دوده بجای آتیش!

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
خیلی ناراحتم کرد
نغهمیدید خون چی ؟ خون خواهد پاشید هنگام کشتن ؟ شنیده بودم خون نداره موقع کشتن اگه اینجور باشه حیف دویست تومن که بدی به این
خون و نمیدونم قضیه اش چیه
اما انفجار ها افتضاحی بیش نبودن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
خیلی ناراحتم کرد
من که میگم اگه الان نباشه توی نسخه آخر هست!
خون چیزی نیست که بخواد به دلیل ضعف سخت و افزارو ... حذف بشه! در نتیجه گزاشتن خون واسشون هیچ کاری نداره و اینم بگم تریلر اول بازی خون داشت و کاملا خونا توش دیده میشد!

- - -ویرایش - - -

به نظر من بازی قربانی نسل فعلی شد واقعا دلیلی نداشت بخوان رو Xbox360 و PS3 هم بدن که حالا هم به خاطر اینکه اختلافشون زیاد نشه کلا بازی رو عوض کردن
Watch dogs پتانسیلش و داشت که یکی از بهترین Open-world های نسل بشه
خوب الان چون گرافیکش افت کرد یعنی الان دیگه ممکن نیست به یکی از بهترین اپن وردا تبدیل بشه؟ :D

توی چند تریلر قبلی که اومد علاوه بر افت گرافیک صدای همه بخاطر افت وحشتناک جزئیات و ماشین ها توی محیط در اومد و بخاطر همین میگفتن این بازی دیگه نابود شده ولی حالا با این تریلر آخر نشون داد هنوزم جزئیات بسیار تو بازی زیاد هست! دیگه کسی نمیتونه رد کنه که این تریلر آخریه تعداد NPC ها خیلی زیاد بود!
هر کسی یک کاری واسه خودش انجام میداد! آدما یک جوری تو خیابون راه میرفتن که توی هیچ بازی اپن ورد دیگه ای نمیتونستی همچین چیزی ببینی! خیلی تعداد جمعیت هم زیاد بود!
انیمیشنا فوق العاده بود مثل گذشته!
الان شما به غیر از گرافیک یک چیز دیگه بگو که افت کرده باشه :D
والا مشکل بچه ها توی تریلرای قبلی کم بودن ماشین ها و مردم و جزئیات بود که دیگه توی این تریلر همه چی عالی و قابل قبول بود! دیگه من نمیدونم دیگه چه انتظاری از بازی میشه داشت؟

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
واقعا فوق العاده بود! تعداد NPC ها واقعا بالا هست در حالی که هر کدوم کار خاصی انجام می دند! به نظرم گرافیک بازی هم برای نسخه کنسولی عالی بود و همونطور که سازنده ها گفتند نسخه PC مثل E3 2012 و کنسخه کنسولی هم در حد E3 2013 هست.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اگه دقت کنین این انفجار آخر انفجار ماشین نیست که آتیش بخوایین ازش ، انفجار زیر سطح زمین رخ داده و میبینید که آسفالت کنده شده و آب و گاز از کانال های زیر جاده داره می زنه بیرون!! زیر زمین منفجر شده!! وگرنه تو ثانیه های آخر می تونین افکت آتیش رو ببینین!:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر