از هر 3 بازیکن فقط یک نفر بازی شروع کرده را تا آخر می رود

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
GDC.png

مسئول ارشد بخش داستان سرایی عناوین استدیو Riot Games آقای Tom Abernathy به همراه طراح ارشد استدیوهای بازی مایکروسافت آقای Richard Rouse در GDC اعلام کرده اند که از هر 3 بازیباز، تنها 1 نفر بازی را که آغاز کرده تا پایان پیش می برد.
طبق بررسی های انجام شده بر روی اچیومنت های موجود در شبکه Steam مشخص است که کمتر از 50 درصد گیمرها عناوین مختلف را تمام می کنند. لیست زیر میزان درصد افرادی را نشان می دهد که بازی ها را تا آخر رفته اند:

The Walking Dead: Season 1, Episode 1 - 66%
Mass Effect 2 - 56%
BioShock Infinite - 53%
Batman: Arkham City - 47%
Portal - 47%
Mass Effect 3 - 42%
The Walking Dead: Season 1, Episode 5 - 39%
The Elder Scrolls V: Skyrim - 32%
Borderlands 2 - 30%

تعجبی ندارد که بازی های سنگینی مانند Borderlands 2 و Skyrim تنها توسط تعداد معدودی از افراد مختلف تا انتها به پیش برده شده اما این آمار برای عناوینی نظیر The Walking Dead هم پایین و کم حساب می شود.
آیا شما بازی های مختلف را هر چقدر که بزرگ و یا کوچک باشند تا انتها پیش می برید؟

Dualshockers

farid87

کاربر سایت
Sep 3, 2012
31
يكي از دلايلي كه بازي ها رو تموم نمي كنن ميتونه قابليت آنلاين بازي ها باشه
مثلا منً اگه جي تي اي آنلاين داشته باشم شايد سراغ مراحل بازي نرم

Sent from my iPod touch using Tapatalk

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,747
من یه عادت بدی که دارم این هست که حتی اگه از یک بازی خوشم هم نیاد تا اخرش باید برم!
خیلی ها بازی ها بودن مثل quantom theory و never dead و Deke nukem:fe که خیلی حال بهم زن بودن ولی به خودم عذاب می دادم و تموم کردم!
تو این لیست هم به جز واکینک دد باقی بازی ها نه تنها یک بار بلکه برخی هاشونو چندین بار تموم کردم!!
دقیقا مثل من!!!
فکر نمیکردم همچین شخصیتی مثل من وجود داشته باشه. ولی امیدوار شدم
تازه من یه اخلاق دیگه که دارم اینه که اول باید بازیهایی که خوشم نمیاد رو تموم کنم بعد میرم سراغ بازیهایی که خوشم میاد! :D
ولی واقعا سر duke nukem :forever عذاب کشیدم. واقعا افتضاع بود. راسش تنها بازی بود که اصلا نتونستم تحملش کنم. آخراش دیکه ولش کردم. چجوری اون آشغالو تموم کردی؟؟ :D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اون 2 نفر واسه چی بازی رو خریدن اصلا؟! :|
من رو 360 که پایرت می‌کردم هم بازی ها رو تا آخرش می‌رفتم و اگه از بازی خوشم میومد 100% ـش می‌کردم.
الان که هزینه بالایی برای بازی ها دارم می‌دم (مثل خود خارجی هایی که این آمار مال اون هاست) هم بازی رو تموم می‌کنم هم 100% می‌کنم هم سعی می‌کنم پلات کنم :| :D
کسی که نمی‌خواد یه بازی رو تموم کنه اصلا واسه چی 60$ پول داده واسش؟! :|

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
اون 2 نفر واسه چی بازی رو خریدن اصلا؟! :|
من رو 360 که پایرت می‌کردم هم بازی ها رو تا آخرش می‌رفتم و اگه از بازی خوشم میومد 100% ـش می‌کردم.
الان که هزینه بالایی برای بازی ها دارم می‌دم (مثل خود خارجی هایی که این آمار مال اون هاست) هم بازی رو تموم می‌کنم هم 100% می‌کنم هم سعی می‌کنم پلات کنم :| :D
کسی که نمی‌خواد یه بازی رو تموم کنه اصلا واسه چی 60$ پول داده واسش؟! :|
بحث اصلی اینه که اونا 60 دلار واسشون پولی به حساب نمیاد وقتی یه معلم اونجا 6 هزار دلار میگیره دیگه 60 دلار چیه واسش آخه؟؟؟!!
من خودم که تا یه بازیو کامل نخورم بیخیالش نمیشم شاید باورتون نشه ولی هنوز دارم رو assassins creed 4 کار میکنم تا 100% بشه:d

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,747
بحث اصلی اینه که اونا 60 دلار واسشون پولی به حساب نمیاد وقتی یه معلم اونجا 6 هزار دلار میگیره دیگه 60 دلار چیه واسش آخه؟؟؟!!
من خودم که تا یه بازیو کامل نخورم بیخیالش نمیشم شاید باورتون نشه ولی هنوز دارم رو assassins creed 4 کار میکنم تا 100% بشه:d
شکی نیست سطح زندگی مردم اونجا چندین لول از مردم کشورهایی مثل ما بالاتره.ولی اینم در نظر داشته باش مخارج اونجا هم نسبت به درآمدشون زیاده. تکس و آبونمان برق و خدمات درمانی و...
به هرحال اینطور که به نظر میرسه چند دلار گرونتر باعث شد ps3 نسل قبل از رقیبش عقب بیوفته و الانم ماکروسافت داره خودشو به زمین و آسمون میزنه که x1 رو ارزونتر کنه تا به رقیبش برسه...
نتیجه اینکه برای اوناهم 60 دلار 60 دلاره :D

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
شکی نیست سطح زندگی مردم اونجا چندین لول از مردم کشورهایی مثل ما بالاتره.ولی اینم در نظر داشته باش مخارج اونجا هم نسبت به درآمدشون زیاده. تکس و آبونمان برق و خدمات درمانی و...
به هرحال اینطور که به نظر میرسه چند دلار گرونتر باعث شد ps3 نسل قبل از رقیبش عقب بیوفته و الانم ماکروسافت داره خودشو به زمین و آسمون میزنه که x1 رو ارزونتر کنه تا به رقیبش برسه...
نتیجه اینکه برای اوناهم 60 دلار 60 دلاره :D
اون که آره بحث من اینه که اگه اینجا یه معلم 2 ملیون تومن هم حقوق داشته باشه(خیلی خوب هم حساب کردم) 60 دلار 9 درصد از حقوقش رو میگیره
ولی اونجا این 60 دلار فقط 1 درصد از حقوقشون میشه

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
اتفاقا بر عکس، عنوان با ارزشی مثل Skyrim رو بدید، تموم کردنش با من ;)
کلا اگه یه بازی رو بیش از یک ساعت بازی کنم یعنی قراره تمومش کنم... :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر