از هر 3 بازیکن فقط یک نفر بازی شروع کرده را تا آخر می رود

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
GDC.png

مسئول ارشد بخش داستان سرایی عناوین استدیو Riot Games آقای Tom Abernathy به همراه طراح ارشد استدیوهای بازی مایکروسافت آقای Richard Rouse در GDC اعلام کرده اند که از هر 3 بازیباز، تنها 1 نفر بازی را که آغاز کرده تا پایان پیش می برد.
طبق بررسی های انجام شده بر روی اچیومنت های موجود در شبکه Steam مشخص است که کمتر از 50 درصد گیمرها عناوین مختلف را تمام می کنند. لیست زیر میزان درصد افرادی را نشان می دهد که بازی ها را تا آخر رفته اند:

The Walking Dead: Season 1, Episode 1 - 66%
Mass Effect 2 - 56%
BioShock Infinite - 53%
Batman: Arkham City - 47%
Portal - 47%
Mass Effect 3 - 42%
The Walking Dead: Season 1, Episode 5 - 39%
The Elder Scrolls V: Skyrim - 32%
Borderlands 2 - 30%

تعجبی ندارد که بازی های سنگینی مانند Borderlands 2 و Skyrim تنها توسط تعداد معدودی از افراد مختلف تا انتها به پیش برده شده اما این آمار برای عناوینی نظیر The Walking Dead هم پایین و کم حساب می شود.
آیا شما بازی های مختلف را هر چقدر که بزرگ و یا کوچک باشند تا انتها پیش می برید؟

Dualshockers

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
تو این لیستی که گذاشتن من فقط Borderlands 2 رو تا آخر نرفتم، ولی کلا از هر 5 تا بازی که انجام میدم نهایتا 2 تاش رو تا آخر میرم :D

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
فکر کنم چنین آماری برای The Last of Us بیاد حدود 99% ملت تمومش کرده باشن :d مگه میشه اون داستان و کارکتر ها رو نصفه نیمه ول کنی ؟

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
فکر کنم چنین آماری برای The Last of Us بیاد حدود 99% ملت تمومش کرده باشن :d مگه میشه اون داستان و کارکتر ها رو نصفه نیمه ول کنی ؟​

احساس نمیکنید دیگه واقعا دارید مسخره ش رو در میارید؟ :-/

واقعا آمار عجیبیه، مثلا عناوینی مثل واکینگ دد رو چرا تموم نکردن؟ فقط 39 درصد اپیزود5 رو تموم کردن؟! یعنی کل 4 اپیزود قبلی و ماجرا و داستان و غیره هیچی؟!:|

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
فکر کنم چنین آماری برای The Last of Us بیاد حدود 99% ملت تمومش کرده باشن :d مگه میشه اون داستان و کارکتر ها رو نصفه نیمه ول کنی ؟
چرا نشه:d Last of us 65 % تموم كردن.
ولي اين Skyrim ,Borderlands 2 خيلي ها تموم نكردن. نشون ميده همه دنبال يه بازي ١٢ ساعته راحت هستن:d

M.Ho3ein

کاربر سایت
Mar 17, 2014
136
نام
محمدحسین
اقا ما بازیامونو کپی میخریم ۶ تومن و ۲بار تمومش میکنیم ! اگه بازی اوریجینال بگیریم که ۴۰ بار تموم میکنیم :D
اونوقت این خارجیا که همش اوریجینالند ... :|

ب خودمون امیدوار شدم :D

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
آخه بازیا یه مقدار چرت شدن زمان NES یه بازی رو که شروع میکردیم تا 500 دفعه بازی میکردیم اونموقع هم تمومش نمیکردیم:d البته اونا بدلیل سخت بودن و عدم قابلیت Save . بازیای جدید خیلی آسونتر شدن (شایدم ما بزرگتر شدیم برامون راحتتره) همینکه بازیا به خوبی گذشته نیستن و اون آن توشون نیست. تنها بازی سازی که به اسلوب قدیم بازی میسازه و هنوز هم Replyability تو بازیاش موج میزنه نینتندو هست البته این نظر منه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اتفاقا خیلیا اصلا سراغ سینگل نمیرن;)
خوب همونا که میرن تومومش میکنن :bighug:
کدوم گیمر کژوالی میره سراغ Skyrim ؟
نتیجه هرچی نوبه میره سراغ این جور بازیا و اینکه بازار کژوال خیلی داغ تره تا هاردکور ... پس یکی مثل اکتی میاد و بازار گیم رو به گند میکشه :|

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من از بازی خوشم بیاد و کیفیت داشته باشه تا اخرش که میجویم هیچ ، شاید یکبار دیگه برم ولی خیلی خیلی کم پیش میاد بازی رو دوبار برم ولی یکبار رو صدرصده
مثلا تا الان فقط ninja gaiden 2 رو دو بار میرم.:d

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
من یه عادت بدی که دارم این هست که حتی اگه از یک بازی خوشم هم نیاد تا اخرش باید برم!
خیلی ها بازی ها بودن مثل quantom theory و never dead و Deke nukem:fe که خیلی حال بهم زن بودن ولی به خودم عذاب می دادم و تموم کردم!
تو این لیست هم به جز واکینک دد باقی بازی ها نه تنها یک بار بلکه برخی هاشونو چندین بار تموم کردم!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر