multy player max payne 3

Multiplayer max payne 3

سلام خدمت دوستان گرامي
میدونم زمان زیادی از تاریخ بازی میگذرد ولی پیشنهاد میکنم برای تنوع هم شده یک عنون سوم شخص عالی تجربه کنید
ابتدا به سيدي كي هاي موجود در بازار مي پردازيم
1- تحت شبكه استيم
2- تحت خود social club كه مال خود راكستار هست
نكته : نسخه استيم اينه كه باز هم بايد در social club اكانت بسازيد و با شبكه social club بازي كنيد
حجم بازي :
بازي 28 گيك حجم دارا مي باشد
level:
50 لول را داراست

بازی دارای 10 dlc میباشد که اصلا صرفه نداره ادم تکی بگیره به شما پیشنهاد میشود season pass تهیه کنید
بازی دارای customize زیادی هست که میشود انواع چهره ولباس ،تفنگ و تنظیمات تفنگ و انواع پرک برای خود انتخاب کرد
* تمامی عکس ها از dlc می باشد

بازی کلا با dlc طبق عکس زیر دارای 7 مد دارا خواهد بود

hardcore modes :این مد مانند مد های دیگس فقط با تفاوت بدون مپ
team daedmatch: بازیکنان به 2 گروه تقسیم میشوند و با هم میجنگند
large team deadmatch: این مد همون تیم مچ تفاوتش فقط تو تعداد بازیکنان team deadmatch هست که تعدادش بیشتر هست
gang wars : این مد حالت های گوناگونی دارد به عنوان مثال یک نفر مکس پین میشود و همه باید اون رو بکشند (مکس پین با سلاح یوزی + 3 تا قرص دارد و هیچ پرکی ندارد) و هر کسی مکس بکشد خودش مکس پین میشود
deadmatch: این مد همه یکدیگر را باید بکشند

تا اینجا مدها ی بدون dlc بودند و این 2 بمد اخری مد dlc هست
deadmatch made in heaven: این مد یک نفر لباس دلقک می پوشد و قدرت دویدن سریع و جان بیشتر دارد و همه باید اون رو بکشند تا تایم تموم شود و هرکسی که دلقک اون رو بکشد یار او میشود(مانند مد زامبی mw3)
dead men walking: این مد حالت coop دارد و کلا 2 مپ بیشتر ندارد چند عکس برای نمونه میگذارم

دوستان ايدي من تو استيم SADRA_GAMER و در داخل سوشا كلوب sadragamer هست دوستاني كه بازي دارند اينجا اي دي رو بگند همديگر رو اد كنيم
و در اخر دوستاني كه بهترين بازي سوم شخص مولتي رو تجربه نكردند (انچارتد جاي خود دارد) پيشنهاد مي كنم ويديو زيباي مولتي مكس پين 3 را حتما ببينند

http://trailers-ak.gametrailers.com/...0_3500_h32.mp4
سوالي بود در خدمتم
smile.png

آخرین ویرایش:

WAR.Wolf1

کاربر سایت
Nov 7, 2015
77
نام
MoSt4FA
من تا پارسال آنلاین بازی میکردم (PS3)، حس و حال مپ ها آدمو میبره به مکس پین های قدیمی، level خیلی سخت بالا می رفت برای آپگرید اسلحه. کلا خوب بود ولی چیتر هم پیدا میشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر