داستان بازی ها با زیرنویس فارسی

hitman99

کاربر سایت
Jan 14, 2014
67
نام
ali
من همیشه یه سوال ته ذهنم بود که بخاطر اطلاعات کمم از نحوه ساخت بازی دلیلش رو نمیدونم.
چرا نمیشه فایل زیرنویس بازی هارو تغییر داد تا مثل فیلمها به ساده ترین روش اکثر داستان بطور خودکار با بالاترین هماهنگی ترجمه بشه؟
من قبلا چنین کاری رو برای سایلنت هیل 4 نسخه ps2 دیده بودم!
ایا چنین کاری رو نمیشه انجام داد؟
ببخشاید اگر سوالم ممکنه پیش پا افتاده باشه!:D

اتفاقا سوال شما سوال خیلی از دوستان دیگه هم هست.
زیرنویس فایل های ویدیویی پسوند اونا معمولا SRT هست و با نرم افزار های زیادی اونو میشه تغییر داد اما زیرنویس بازی ها معلوم نیست چه فایل هایی هستن اصلا معلوم نیست چنین فایل هایی وجود داره یا نه . من فکر میکنم اونا قایل های به هم ریخته و کد شده ای هستن و هر کسی نمیتونه اونا رو تغییر بده چه برسه به اینکه نرم افزاری باشه تا بتونیم تغییرشون بدیم. من تا حالا بازی رو ندیدم که مستقیما زیرنویس فارسی داشته باشه ولی اگه چنین بازی هست واقعا کار سختی رو باید انجام داد.
اما یه چیزی رو میدونم که تو آینده چنین امکانی که بشه زیرنویس رو ساده به بازی اضافه کرد پیدا میشه

- - -ویرایش - - -

آقا خسته نباشید میگم بابت اینکار مفید و زیباتون.اگه لطف کنید کارهای بعدیتون THE LAST OF US و Bioshock Infinite باشه عالی میشه:bighug:چون این بازیها داستانشون بسیار زیباست و از بهترین بازیهای نسل هفتم هستن و بنظرم در حال حاضر الویت رو بدید به این 2تا خیلی خوب میشه.ممنون از زحماتتون:x@};-:punk:

داستان بازی THE LAST OF US بزودی توی سایت قرار میگیره. می تونید توی نظر سنجی صفحه اصلی سایت شرکت کنید

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
زیرنویس فایل های ویدیویی پسوند اونا معمولا SRT هست و با نرم افزار های زیادی اونو میشه تغییر داد اما زیرنویس بازی ها معلوم نیست چه فایل هایی هستن اصلا معلوم نیست چنین فایل هایی وجود داره یا نه . من فکر میکنم اونا قایل های به هم ریخته و کد شده ای هستن و هر کسی نمیتونه اونا رو تغییر بده چه برسه به اینکه نرم افزاری باشه تا بتونیم تغییرشون بدیم. من تا حالا بازی رو ندیدم که مستقیما زیرنویس فارسی داشته باشه ولی اگه چنین بازی هست واقعا کار سختی رو باید انجام داد.
اما یه چیزی رو میدونم که تو آینده چنین امکانی که بشه زیرنویس رو ساده به بازی اضافه کرد پیدا میشه

- - -ویرایش - - -

داستان بازی THE LAST OF US بزودی توی سایت قرار میگیره. می تونید توی نظر سنجی صفحه اصلی سایت شرکت کنید
God of War های PS2 هم زیرنویس شده بودن ....

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387

کجا باید شرکت کنیم.میشه لینک بدید؟
من همیشه یه سوال ته ذهنم بود که بخاطر اطلاعات کمم از نحوه ساخت بازی دلیلش رو نمیدونم.
چرا نمیشه فایل زیرنویس بازی هارو تغییر داد تا مثل فیلمها به ساده ترین روش اکثر داستان بطور خودکار با بالاترین هماهنگی ترجمه بشه؟
من قبلا چنین کاری رو برای سایلنت هیل 4 نسخه ps2 دیده بودم!
ایا چنین کاری رو نمیشه انجام داد؟
ببخشاید اگر سوالم ممکنه پیش پا افتاده باشه!:biggrin1:
توی PS2 به جز اینکه بازیها رو زیرنویس پارسی میکردن" اونها رو دوبله هم میکردن البته نهچندان حرفه ای.در مورد زیرنویس ها میتونم به GOWهای PS2 و RE4 سایلنت هیل و...اشره کنم.اما در مورد PS3 حسابشو کن هکرها جونشون بالا اومد تا دستگاه رو هک کنن" دیگه زیرنویس کردن بازیهای بلوری با اون پیچیدگی بماند که کار هر کسی نیست.ما هم که ارتباطمون با دنیا قطعه و در نتیجه راهی نداریم که بصورت رسمی یه شرکت توی ایران درخواست زیرنویس فارسی رو به اون شرکت سازنده بازی بده.در نتیجه دوستان اینجا خودشون مشکلو حل میکنن:d

hitman99

کاربر سایت
Jan 14, 2014
67
نام
ali
از طریق سایت زیر می تونید توی نظر سنجی شرکت کنید و تازه ترین داستان های بازی رو دانلود کنید
گیم ویدیو | اولین رسانه تصویری بازی های کامپیوتری
نظر سنجی توی قسمت پایین سمت راست صفحه است.
در مورد زیرنویس کردن مستقیم بازی ها تقریبا کار غیر ممکنی هست و اگه بخواد توی ایران این کار انجام بشه باید یه شرکت درست و حسابی به پا بشه. و اگه این کار هم انجام بشه خیلی زود کنسل میشه چون درآمد زیادی از این کار نمیشه بدست آورد.

chitoz

کاربر سایت
Sep 18, 2011
23
نام
amir reza
من تو آپارات دیدم که میشه رو ps3 انجام داد اینم لینک
1
برید تو سایتی که اول ویدیو زده مترجم میخواد که واسش کار کنه

hitman99

کاربر سایت
Jan 14, 2014
67
نام
ali
من تو آپارات دیدم که میشه رو ps3 انجام داد اینم لینک
1
برید تو سایتی که اول ویدیو زده مترجم میخواد که واسش کار کنه

نه عزیزم اونام همون کاری که ما میکنیم رو میکنن.
اگه یه مقدار فیلم یا سریال خارجی با زیرنویس دیده باشی میفهمی که ویدیو هست نه بازی

hitman99

کاربر سایت
Jan 14, 2014
67
نام
ali
دیگه کم کم داریم به پایان داستان بازی فارکرای 3 نزدیک میشیم. بعد از پایان این بازی نظر سنجی اول تموم میشه.
شما میتونید توی همین جا اعلام کنید که چه بازی توی نظر سنجی بعدی قرار بگیره. ممنون

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
آقا دست تون درد نکنه ... بسیار مفید و عالیه کارتون
فقط یه پیشنهاد:
میشه زحمت بکشین متن خالی زیرنویس ها رو هم اینجا قرار بدید؟ به همراه چند عکس که مشخص بشه دیالوگ حدودا مال کدوم قسمت از بازیه
که کسایی که دانلود ویدئو براشون سخته هم بتونن استفاده کنن
اگه اسم کاراکترِ گوینده ش رو هم کنار هر دیالوگ بذارید که چه بهتر
ممنون :)
شاید اینجوری اصلا نیازی به زحمت خیلی زیاد برای تهیه و آپلود ویدئو ها نباشه و بتونید زمان سیو شده رو صرف ترجمۀ بازی های جدید بکنید

hitman99

کاربر سایت
Jan 14, 2014
67
نام
ali
آقا دست تون درد نکنه ... بسیار مفید و عالیه کارتون
فقط یه پیشنهاد:
میشه زحمت بکشین متن خالی زیرنویس ها رو هم اینجا قرار بدید؟ به همراه چند عکس که مشخص بشه دیالوگ حدودا مال کدوم قسمت از بازیه
که کسایی که دانلود ویدئو براشون سخته هم بتونن استفاده کنن
اگه اسم کاراکترِ گوینده ش رو هم کنار هر دیالوگ بذارید که چه بهتر
ممنون :)
شاید اینجوری اصلا نیازی به زحمت خیلی زیاد برای تهیه و آپلود ویدئو ها نباشه و بتونید زمان سیو شده رو صرف ترجمۀ بازی های جدید بکنید

با تشکر دوست عزیز. هر پست و قسمتی که توی سایت قرار داده میشه می تونید ویدیو و زیرنویس رو جداگانه دانلود کنید، در ضمن توی همون پست سه تا عکس قرار داده میشه که مشخص میکنه مال کدوم مرحله است (برای خوندن زیرنویس هم میتونید فایل رو با notepad باز کنید)
خیلی ها که حجم کمی دارن و نمیتونن ویدیو ها رو دانلود کنن همین حرف شما رو میزنن ، اما اکثرا که می تونن دانلود کنن راضی هستن

دانلود تمام قسمت های داستان FarCry 3 | گیم ویدیو

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
ممنون از علی هیتمن "مدیر تیم ترجمه سایت" بخاطر بروز رسانی تاپیک
لینکها بروز شد و از دوستان خواهشمندم بیشتر از طریق سایت قسمتهای جدید را دنبال کنید .

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
تو توضیحات قسمت پنجم گفتید کار هر 14 قسمت تقریبا تموم شده
اگه میشه همه رو بذارید، یا اگه امکانش براتون نیست، حداقل فقط فایل زیرنویس همه قسمت ها رو بذارید
wpml_rose.gif

ممنون میشم چون من الان دارم بازیش میکنم برای هر فصل مجبورم چند روز بازی رو قطع کنم تا داستان فصل جدیدش بیاد
طاقت آوردنش خیلی سخته :))
فقط فایل زیرنویس تنها هم باشه کارم رو راه میندازه
:x

sadra_Gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2013
465
نام
sadra
یک خورده تاپیک خوب بیارم بالا :) استار عزیز که پست اول ویرایش نمیکنند .حداقلش خوبه سایتش باز از پست اول بروز تره
دوستاتی که مافیا دانلود میکنند لینک 5 قسمت نهاییش در سایت اصلی موجو هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر