داستان بازی ها با زیرنویس فارسی

unknown agent

کاربر سایت
Dec 10, 2012
74
نام
مهراد ارشادی نیا
ايده خيلي خوبيه ولي راستش اينكه به صورت يه e-book توي پي دي اف بدين خيلي بهتره. چون همه داستان توي بازي از طريق ميان پرده كه روايت نميشه و قسمتيش هم طي گيم پلي روايت ميشه.

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
با سالم خدمت دوستان و خسته نباشید.
در بخش ترجمه کمک خواستید بنده در خدمتم
سلام
سلامت باشید به ایمیل گفته شده یک ایمیل بزنید تا به تیم ترجمه معرفی شده و بتونیم با شما در ارتباط باشیم .
ايده خيلي خوبيه ولي راستش اينكه به صورت يه e-book توي پي دي اف بدين خيلي بهتره. چون همه داستان توي بازي از طريق ميان پرده كه روايت نميشه و قسمتيش هم طي گيم پلي روايت ميشه.
سلام
حرفت رو قبول دارم ولی فایلهای پی دی اف زیاده ینی الان هر سایتی برای خودش مدل های مختلف داستان بازی ها را روایت میکنند و جذابیت آنچنان بالائی نداره . ما خواستیم جذابیت و داستان و فیلم بازی با دیدن دوباره مرور شود

ariansa

کاربر سایت
Dec 9, 2013
32
نام
آرین
سلام
خسته نباشید
ما میخوایم داستان کله بازیو با جزئیات و عکس برامون تعرف کنید ! خیلی خواستار این بازی هستن watch dogs
تمومش کردیم ولی به بعضی جاهاشو متوجه نشدم !
ممنون

hossein gamer

کاربر سایت
Jan 30, 2012
260
نام
حسین
سلام داداش کار بسیار خوبی انجام میدید فقط سعی بشه بازیهای داستان محور و البته جدید بیشتر مورد توجهتون باشه.(میتونید بعدا نظر سنجی بزارید!)
برای ویدئو فکر کنم با سرچ all cutscene + نام بازی مورد نظر در سایت یوتوب بتونید تموم دموها و کات سین های بازی رو بطور پیوسته دانلود و استفاده کنید تا نیازی به فیلم برداری و ضبط کردن که وقت گیر هست نباشه.بعلاوه اینکه میتونید با اختصاصی کردن و قیمت گذاری مجموعه های داستانیتون مثلا 500 یا 1000 تومن (که درصورت تبلیغ و کیفیت خوب قطعا استقبال خواهد شد) به تلاش و پشتکار بیشتر گروه ترجمه اطمینان ببخشید.
با تشکر وآرزوی موفقیت.

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
آقا خسته نباشید میگم بابت اینکار مفید و زیباتون.اگه لطف کنید کارهای بعدیتون THE LAST OF US و Bioshock Infinite باشه عالی میشه:bighug:چون این بازیها داستانشون بسیار زیباست و از بهترین بازیهای نسل هفتم هستن و بنظرم در حال حاضر الویت رو بدید به این 2تا خیلی خوب میشه.ممنون از زحماتتون:x@};-:punk:

Dire Wolf

کاربر سایت
May 28, 2010
135
نام
شـــهاب
واقعا خسته نباشید ..
کاری فوق العاده دارید انجام می دهید !

خواستم خواهشم کنم Heavy Rain هم بدین شکل قرار دهید ...
ممنون

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
من همیشه یه سوال ته ذهنم بود که بخاطر اطلاعات کمم از نحوه ساخت بازی دلیلش رو نمیدونم.
چرا نمیشه فایل زیرنویس بازی هارو تغییر داد تا مثل فیلمها به ساده ترین روش اکثر داستان بطور خودکار با بالاترین هماهنگی ترجمه بشه؟
من قبلا چنین کاری رو برای سایلنت هیل 4 نسخه ps2 دیده بودم!
ایا چنین کاری رو نمیشه انجام داد؟
ببخشاید اگر سوالم ممکنه پیش پا افتاده باشه!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر