رکورددار گینس Xbox Gamerscore در حال تلاش برای رسیدن به امتیاز 1000,000

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
bestever_610.jpg

Raymond Cox در حال حاضر رکورددار بیشترین Gamerscore XBOX در جهان است و رکورد او در گینس هم ثبت شده و حالا او در نزدیکی امتیاز 1000000 قرار گرفته است. Cox تا الان توانسته 986,475 امتیاز را کسب کند و هدف اون کسب امتیاز 1000000 است.

millionscore_610.jpg

همچنین Raymond Cox قصد دارد رکورد بیشترین امتیاز ثبت شده در یک روز را هم بشکند که چیزی در حدود 17000 امتیاز است.البته این تلاش و پشتکار از دید مسئولین مایکروسافت پنهان نمانده و او از طرف Larry Hyrb یک کنسول Xbox One و یک عضویت نامحدود Xbox Live Gold را نیز دریافت کرده است.باید دید او تا کجا قصد دارد این رکورد را ادامه دهد.شمام میتوانید از این لینک Cox's Twitch live stream استریم زنده اونو مشاهده کنید.

منبع

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,156
نام
Ehsan
bloodey axe - Xbox Live Gamertag
Trucosmil - Xbox Live Gamertag
این دوستان احتمالا از روش های غیر قانونی به اون امتیازات تخیلی رسیدن :D ولی تو همین سایت:
Stallion83 - Xbox Live Gamertag
===
اینم لیست بدون مشکل:
Xbox Live Score :: Gamerscore Leaderboard :: Page 1

کلا با گلیچ و روش های غیر قانونی نمیشه گیم اسکورت رو زیاد کنی.
یکی از دوستای من حدود 6-7 ماه پیش با همین روش گیم اسکوراش رو به یک میلیون رسوند تا به لایو وصل شد درجا بن شد.:d
ولی این آقای کاکس کارش درسته ، خود سرگرد نلسون هم چندین بار تایید کرده که هیچ مدرک چیت و تقلبی تا حالا ازش نگرفتن.

منظورم اینه که اونی که تو لیست دوستمون اول بود، الان تو Live که چک کنی، Game Score ـش رو زده 0
biggrin1.gif

کدوم لیست ؟:d
این لیست هم معتبر ترین و معروف ترین هست.:d

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
کلا با گلیچ و روش های غیر قانونی نمیشه گیم اسکورت رو زیاد کنی.
یکی از دوستای من حدود 6-7 ماه پیش با همین روش گیم اسکوراش رو به یک میلیون رسوند تا به لایو وصل شد درجا بن شد.:d
منظورم اینه که اونی که تو لیست دوستمون اول بود، الان تو Live که چک کنی، Game Score ـش رو زده 0 :D
کدوم لیست ؟
yahoo_4.gif

این لیست هم معتبر ترین و معروف ترین هست.
yahoo_4.gif
فکر کنم کامنت های صفحه قبل رو دقیق نخوندی :D چند تا کامنت آخر رو بخونی متوجه منظورم میشی :D

آخرین ویرایش:

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
به نظر من هدف از بازی لذت بردن هست و اگر قرار بشه هدف جمع کردن اچیومنت و تروفی بشه دیگه لذتی در کار نیست و میشه اعتیاد. با تمام این اوصاف به این معتاد اچیومنت ها و گیم اسکور تبریک بسیار میگوییییییییییییم چون کار هر بز نیست خرمن کوفتن !!:d
امیدوارم مثل رو اشتباه نگفته باشم
به نظر من هر کسی که دنبال این افتخارات هدف فرار کردن از مولتی پلیر های بازی ها هست چون اونجا همیشه میمیرن میخوای اینجوری بگن ما از بهتریم از این راه ابراز احساسات میکنند سر بازی ها وگرنه اصل شبکه با خاطر با هم بودن و لذت بردن از بازی هاست نه این افتخارات تو خالی آخر چی به آدم میدن بعد گرفتن این همه اچیمنت به فرض اول بودن دوباره دوباره ادامه میده به خاطر اینکه میگه یکی دیگه داره به من میرسه همین ترس از رسیدن دیگران بهش همین جور ادامه میده این راه رو تا آخر هم زمانی میفهمه که خیلی دیرشده امیدوارم خدا از این منجلاب نجاتش بده و همین طور خودم رو :dبلاخره اینم یه اعتیاده دیگه ولی والا اون موقع که sega یا میکرو یا آتاری بازی میکردم بیشتر لذت میبردم اچیمنت نداشت راحت بودیم آدم فقط عشق میکرد و لذت میبرد ولی بازی های امروزی یه گیم اسکور دارن.
ولی با این حال همچین هم بدک نیست این همه اچیمنت بد مرگ آدم روی قبرش مینویسن نفر اول جهان با یک میلیون اچیمنت =))ولی فک نکنم اون دنیا هم چیزی با این همه اچیمنت ها بدن :d
به نظر من اگه کسی توی زندگی شخصی خودش هر چیزی رو اچیمنت تعریف کنه خیلی لذت بیشتری داره مثل ماشین خریدن ؛ازدواج ؛خونه خریدن ؛شغل خوب ؛دانشگاه رفتن و...
اچیمنت های زندگی بیشتر فایده داره تا اچیمنت های مجازی گرفتن :d

آخرین ویرایش:

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
یه چیزی بین گیمرا هست واقعا بعضی وقتا میبینم عصبی میشم
طرف گیم اسکورش، رکورد یه بازی و... کم باشه بهش میگن نوبی یا یاد نداری و اینجور چیزا
زیاد باشه میگن بیکار، علاف، صبح تا شب بازی میکنه و...
ول کنین باو

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
شنیدم هنوز داره ادامه میده با اینکه رکورد گینس رو هم شکست!!!:d

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
فقط باید گفت خوش به حالش. خدایا چرا ما باید هر روز سگ دو بزنیم . سر شبم از روی خستگی حال بلند کردن دسته کنسولم نداشته باشیم . اونوقت ی نفر اینطوری بشینه حال کنه. کرم تو شکر ،ناشکری نمیکنم. اما یه نیگایی هم این پایینا بنداز اوسا کریم.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
واقعا تاپیک زیر خاکی بالا آوردن هم هنره

09-03-2014, 05:36 PM

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر