رکورددار گینس Xbox Gamerscore در حال تلاش برای رسیدن به امتیاز 1000,000

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
bestever_610.jpg

Raymond Cox در حال حاضر رکورددار بیشترین Gamerscore XBOX در جهان است و رکورد او در گینس هم ثبت شده و حالا او در نزدیکی امتیاز 1000000 قرار گرفته است. Cox تا الان توانسته 986,475 امتیاز را کسب کند و هدف اون کسب امتیاز 1000000 است.

millionscore_610.jpg

همچنین Raymond Cox قصد دارد رکورد بیشترین امتیاز ثبت شده در یک روز را هم بشکند که چیزی در حدود 17000 امتیاز است.البته این تلاش و پشتکار از دید مسئولین مایکروسافت پنهان نمانده و او از طرف Larry Hyrb یک کنسول Xbox One و یک عضویت نامحدود Xbox Live Gold را نیز دریافت کرده است.باید دید او تا کجا قصد دارد این رکورد را ادامه دهد.شمام میتوانید از این لینک Cox's Twitch live stream استریم زنده اونو مشاهده کنید.

منبع

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
پس چی کار میکنه؟ :d​

افرادی که برای شرکتا مهم باشن خیلی بهشون رسیدگی میشه:D مثلا همون مردک خیکی فرنسیس(FVzdPh3utcg) قبل از لانچ ps4 یه کنسول مجانی اومد دم خونش!
بلاخره بعضیا یه جورایی تبلیغ محسوب میشن برای کمپانیا از جمله ایشون که بلاخره به 1 میلیون گیم اسکور رسید

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
این همه اچیمنت به چه درد ادم میخوره باقیات صالحات اون دنیا میشه :d

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
افرادی که برای شرکتا مهم باشن خیلی بهشون رسیدگی میشه:D مثلا همون مردک خیکی فرنسیس(FVzdPh3utcg) قبل از لانچ ps4 یه کنسول مجانی اومد دم خونش!
بلاخره بعضیا یه جورایی تبلیغ محسوب میشن برای کمپانیا از جمله ایشون که بلاخره به 1 میلیون گیم اسکور رسید
قضیه boogie فرق میکنه . اون کلان خرج زندگیش رو از این راه در میاره . ولی این بابا خیلی دیگه بیکاره خداییش :d . هر کسی هر جور که دوست داره میتونه زندگی گنه ولی از نظر من کارش واقعا دیگه زیاده رویه . یادمه قبلان با GFش یه عکس گذاشته بود
ملت گیر داده بودم کی وقت کرده GF گرفته :d .
مردک الاف و بیکار {3}

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,432
نام
محمد
طرف اینقدر مشهور شده که تو کل مراسم های مایکروسافت به صورت رسمی دعوت میشه و بهش کارت Gold مادام العمر میدن (تازه خود کارت هم از طلای 24 عیار ساخته شده :D)، و تو مجله Game Informer باهاش مصاحبه مفصل میکنن و کلا داره از زندگیش لذت میبره بعد اینجا بهش میگن بیکار lol

xboxlifetime_r1_c1.jpg

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,892
نام
نـــــــویـــــــــد
جالبه توی فروم تخصصی گیم به گیمر میگن بیکار :))
لابد اون خیلی بی کاره ما یه ذره بیکاریم !

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
کل دنیا بهش تبریک میگن بعد اساتیدِ بازی سنتر دارن بهش میگن بیکار . :|

39053741725169838931.jpg

31965512576186518626.png

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
کل دنیا بهش تبریک میگن بعد اساتیدِ بازی سنتر دارن بهش میگن بیکار . :|

39053741725169838931.jpg

31965512576186518626.png

اخه به چه درد میخوره اینکار میتونه از این راه پول خونه و ماشین دربیاره!هزار جور عوارض روانی و فیزیکی و... هم این کار داره مثل انزوا و دوری از اجتماع و مورد تمسخر دیگران قرار گرفتن و اسکل شدن توسط همه:d هر چیزی به اندازش خوبه مثل اینکه اکثر ما فیلم میبینیم و موزیک گوش میکنیم و برای گردش بیرون میریم و گیم بازی میکنیم ولی اگر یک کدومش اکثر وقت ما رو بگیره مطمئنا یک ایرادی بهش وارد هست میکروسافت هم ازش تجلیل میکنه چون ازش استفاده تبلیغاتی میبره و منفعت براش داره نه اینکه اعتقاد داشته باشه طرف چه کار خوبی میکنه مطمئن باشید همونایی که بهش جایزه دادند پشتش حرفایی میزنند که اگر بشنوه ایکس باکس رو میبوسه میزاره کنار:|

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
اخه به چه درد میخوره اینکار میتونه از این راه پول خونه و ماشین دربیاره!هزار جور عوارض روانی و فیزیکی و... هم این کار داره مثل انزوا و دوری از اجتماع و مورد تمسخر دیگران قرار گرفتن و اسکل شدن توسط همه:d هر چیزی به اندازش خوبه مثل اینکه اکثر ما فیلم میبینیم و موزیک گوش میکنیم و برای گردش بیرون میریم و گیم بازی میکنیم ولی اگر یک کدومش اکثر وقت ما رو بگیره مطمئنا یک ایرادی بهش وارد هست میکروسافت هم ازش تجلیل میکنه چون ازش استفاده تبلیغاتی میبره و منفعت براش داره نه اینکه اعتقاد داشته باشه طرف چه کار خوبی میکنه مطمئن باشید همونایی که بهش جایزه دادند پشتش حرفایی میزنند که اگر بشنوه ایکس باکس رو میبوسه میزاره کنار:|

قطعاْ شما به هنگام بازی کردن بارها سرکوفت خوردید و هیچ وقت نتوانستید بابت ملامت ها از طرف اطرافیان لذت واقعی بازی کردن رو ببرید ! :(

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
راستش دوران نوجوانی زیاد بازی میکردم(حداقل4ساعت در روز) که خوب طبیعیه ادم بخاطرش سرکوفت بخوره! ولی از وقتی وارد دانشگاه شدم دیگه کمش کردم و نهایت 8 ساعت در هفته بازی میکنم باز هم میگم بازی کردن به اندازش خوبه و میتونه توانایی مغز رو هم بالا ببره ولی وقتی زیاد بازی میکنید شما رو از اصل زندگی منحرف میکنه چون با بازی کردن نه میتونید مهارت های اجتماعی کسب کنید و نه پول در بیارید در ضمن اگر زیاد بهش وابسته بشید باعث تنبلی وکم تحرکی و اضافه وزن هم میشه بدنتون هم خودش رو با این شرایط وفق میده و هر کاری براتون سخت میشه البته اینایی که میگم فقط در موار افراط هست مگر نه متعادل و منطقی وقت بذارید ضرر که نداره هیچ فایده هم داره کلا ادم باید سعی کنه مغزش رو به یک کار خاصی عادت نده در نهایت لذت اونکار هم رفته رفته براش کم میشه مثلا من یک زمانی خیلی فیلم میدیدم که این دیگه باعث شده فیلم دیدن برام بی مزه بشه و نهایت بتونم فقط ماهی یک فیلم رو بزور ببیینم چون دیگه واقعا حوصلش رو پیدا نمیکنم علتش هم اینه وقتی شما یک فعالیت جالبی رو تجربه میکنید مغز شما شروع به ترشح دوپامین میکنه وقتی اون فعالیت زیاد تکرار شه کم کم ترشح دوپامین کم میشه تا این که به حدی میرسه که دیگه خیلی کم میشه اونوقت دیگه شما واقعا از اون فعالیت لذت نمیبرید کلا ادم تعادل رو تو هر کاری حفظ کنه ضرر نمیکنه افراط محکوم به شکسته

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
قطعاْ شما به هنگام بازی کردن بارها سرکوفت خوردید و هیچ وقت نتوانستید بابت ملامت ها از طرف اطرافیان لذت واقعی بازی کردن رو ببرید ! :(

این دوستمون گفتن هرچی به اندازش خوبه . میشه بگی کجای حرفش مشکل داشت که سریع جبهه گرفتی ؟
الان شما بشینی صبح تا شب بازی کنی کسی اجازه نداره به شما سرکوفت بزنه ؟
این اقای رکورد دار از نظر من یه loser به تمام معناس . خداییش مگه ادم چقدر عمر میکنه که بخواد اصل جوونیش رو بشینه فقط بازی کنه ؟ اخرش که چی ؟ یه x1 بهم بدن با gold life time ؟
الان که 23 سالمه به شدت پشیمانم که چرا قبلا وقت زیادی ‍‍‍‍‍‍‍‍رو پای بازی کردن و اینترنت گذاشتم . با اینکه هیچ وقت خیلی زیاده روی نمیکردم ولی همون میزان زمانی که واسه اینجور چیزا گذاشتم برام کابوسه .
فقط کافیه یه اتفاقی یا یه تغییر بزرگ و مثبت تو زندگیتون ایجاد بشه که این گیم بازی کردن و تو نت پلاس بودنتون کم تر بشه اونوقت میقهمین منظورم چیه .
حرف هم بیشتر با اون دوستانی بود که 24 ساعت تو BC فعالیت دارن و یا مشغول بازی هستن . هیچوقت به این فکر کردن که اخرش چی ؟ چه سودی
داشته بازی کردن ؟ به جز وقت تلف کردن :d
کلان از رو تجربه یه چی براتون گفتم.خراب نشین سرم :d

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یارو داره بازیشو میکنه زندگیشم داره پولم در میاره هر روزم تایم ورزش داره!
شما نه سر کار میرین نه جی اف دارین نه تایم ورزش بعد به این بابا میگین بیکار!

Sent from my LG-P715 using Tapatalk

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
شما تا اخر عمرت هم تلاش كني انگشت اشارتم نميتوني به اين بابا نشون بدي !
كاري به اين ندارم شرايط زندگيش چجوريه اما چرا فكر ميكنيد بي كار و علافه ؟ همون موقع كه خبر ٦٠٠،٠٠٠ تاش اومد همين حرفارو زدين بعدا مشخص شد سر كارم ميره يعني كاملا كار و زندگي داره اما مهارت بسيار بالايي داره و به بهترين شكل از زمان بازي كردنش استفاده ميكنه

به قیافش نگاه کن حاجی..این آخرش زیره 25سال سن داره..ازچه سالی شروع کرده امتیاز جمع کردن؟؟من همین الان درسو مشقمو ول کنم بچسبم به بازی حداکثر تا 10 سال دیگه رکوردو زدم..نه من ..بقیه ام همینطورن.... !! این بابا احتمالا بهش کلی پول دادن و تشویقش کردن و انگیزه شده واسش بازی کردن..کارش هم فکر کنم اینه که لباس بپوشه بره سره خیابون بازی بخره بیاد بزاره تو دستگاه:|اینائیم که هی ادعای گیمر بودن دارید میگید به جای کوبوندنش بهش میگید بیکار بدونن که خارجی ها هم همین فکرو میکنن ..شماها نمیخاد تیریپ با شخصیت بودن گیمری بردارید..!!

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
هر چیزی به اندازش خوبه این اندازه هم هیچکس جز خود فرد نمی تونه تعیین کنه. به این حرف ها که نمیدونم یکی به اون یکی میگه بیکارو تنبل و از این حرف ها اصلا گوش ندید چون سازندگی که نداره افسردگی هم میاره.با جسارت ادم باید راهشو خودش انتخاب کنه تجربه کنه شکست بخوره دوباره بلند شه به پندو اندرز های مثبت دیگران هم گوش بده اصلا عیب نداره ولی تو هیچ کجا ی دنیا ادم برای راهنمایی کردن رفیقاش از کلمات بیکارو علاف استفاده نمی کنه عزیزان

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
خدا شکرت بعضی ها نگاه خودشون نمکنند که بیکار هستند به مردم گیر میدند خودتون چه کار مهمی انجام میدید که این اقا انجام نمیده استعداشون داره امتیاز جمع میکنه معروف شده به من شما چه ؟:-/
100%سر کار میره به زندگیش مبرسه ورزش رو هم میکنه بازی هم میکنه

- - -ویرایش - - -

تا موفقیت رو چی بدونیم ...
موفقیت برا همه مردم معنی متفاوتی داره

- - -ویرایش - - -

یارو داره بازیشو میکنه زندگیشم داره پولم در میاره هر روزم تایم ورزش داره!
شما نه سر کار میرین نه جی اف دارین نه تایم ورزش بعد به این بابا میگین بیکار!

Sent from my LG-P715 using Tapatalk
کلا موافقم با حرفات

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر