Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
فک کنم برا شماهایی که میپره بیرون به خاطر آی پی ایران باشه که ماشاالله همش مورده، برا من اصلا پریدن بیرون نداره مگه اینکه محدودیت پینگ بم بخوره (ایران نیستم)، کلا سرورای ایرانی همش محدودیت 200-300 دارن و منو میندازن بیرون، این عددیم که تو بازی به عنوان پینگ مینویسه که کلا چرت و پرته، بعضی وقتا مینویسه 500 و بازی مثله پینگ دورقمی اجرا میشه و بعضی وقتا هم مینویسه 120 و از لگ سردرد میگیرم، نمیدونم چجوری میشه پینگ واقعیو دید !؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
اپدیت جدید لانچر هم اومد:
دانلود
3.1.1
Disable sending mid-game stats. This breaks assignment saving.

دیگه لانچر خود بخود فایل dllو دانلود میکنه! لازمه اینو دانلود کنیم؟

خیلی خوب میشه اگه کسایی که تو کار با یه وسیله خاص(مث جت و...) تخصص دارن تو فرومش آموزش بزارن تا هم حذف نشه و هم کسایی مث من که نوبن یه چیز جدید یاد بگیرن!

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
امروز هر کاری میکنم نمیتونم بازی کنم!! تو لانچر رو هر سروری کلیک میکنم timeout میشه!! حتی ایرانیا!! با speed testـم که پینگ میگیرم پینگم با تهران 60ـه! تو 4.2.2.4ـم پینگم 230ـه و هر 10 20تا فقط یکی timeout میده!!
به فایروال مشکوکم ولی قرنطینش نکرده بود!
مشکل از چی میتونه باشه؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
وقتی گوشه بالایی سمت راست عکس یه دوشاخه نشون میده منظورش چیه؟ لگ؟ امروز همش همینو نشون میداد و نمی تونستم حرکت کنم!!:|

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
این ارور مربوط به چیه ؟

ERR_DISCONNECT_GAME_GENERICERROR 0 6 -1

دقت کردم هر موقع دارم خوب بازی میکنم و چند نفر رو پشت سر هم می زمنم از بازی پرت میشم بیرون .

جنبه هم خوب چیزیه.

آخرین ویرایش:

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
این ارور مربوط به چیه ؟

ERR_DISCONNECT_GAME_GENERICERROR 0 6 -1

دقت کردم هر موقع دارم خوب بازی میکنم و چند نفر رو پشت سر هم می زمنم از بازی پرت میشم بیرون .

جنبه هم خوب چیزیه.

این ارور مال نته!

کیک شی میزنه کیک شدی!

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
UntitledYZR4t.png

اقا کمک کنید مشکل جدیدم اینه لانچر جدید هم که گرفتم حل نشد

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
UntitledYZR4t.png

آنتی ویروست گیر نمیده؟ ران از ادمین میزنی؟ چن وقته اینطوری شده؟ لانچرتم آپدیته؟
واسه من یه بار اینطوری شد بعد از مدتی درست شد درست شد!

saeedproxima

کاربر سایت
Aug 16, 2013
296

وقتی لانچر جدیدو میگیری باید اون قبلیا رو پاک کنی.
فایل های کلاینتو لانچرو پاک کن دوباره از سایتشون بگیر رو بریز توی فلدر بازی امتحان کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر