Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
569
نام
محمد
سلام
اگر دقت کرده باشید،یک هفته ای میشه بعضی از سرور ها نام سرور را تغییر دادن به متن remove or delete pb folder را گذاشتند که بازیکن ها هم از اخبار جدید مطلع شوند.
اخبار جدید این است که به هر علت پانک باستر دیگر از zlogames پشتیبانی نمی کند و در نتیجه اگر پانک باستر را حذف نکنید ، بازی شما لگ میشود.

پس فعلا پانک بوستر رو حذف کنید

منبع:
diego91.ir

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
اکر PB بازی رو زیر نظر Zlo پشتیبانی نمیکنه عملا بکشید بیرون چونکه از دیروز همه دست به هک بردن با یه خداحافظی خوشحال کنید این چیتر هارو .

MEHRDAD_GAME

کاربر سایت
Aug 16, 2010
2
دوستان ارورر cant connect to master می گیرم ویندوزم عوض کردم ولی بازم همینه firewall هم خاموشه انتی ویروسم ندارم خواهشا یکی کمک کنه بگه مشکل از کجاست :(

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان این چیت کلا چه طور کار میکنه؟!!!یعنی باید بری تو بازی بعد نرم افزار چیت رو بزنی.بعد بازی رو ول کنی به امان خدا؟؟!یعنی خودش اتوماتیک بازی میکنه؟؟!!روبات دیگه چیه و اون چه طور کار میکنه؟؟!
تا حالا چیت نزدم برای همینه از این سوالا میپرسم.:d

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
دوستان این چیت کلا چه طور کار میکنه؟!!!یعنی باید بری تو بازی بعد نرم افزار چیت رو بزنی.بعد بازی رو ول کنی به امان خدا؟؟!یعنی خودش اتوماتیک بازی میکنه؟؟!!روبات دیگه چیه و اون چه طور کار میکنه؟؟!
تا حالا چیت نزدم برای همینه از این سوالا میپرسم.:d
کلیت چیت ها که به یه شکله انواع اقسامی که داخل بازی ها هست اعم از Wallhack که تو دیوار هارو میتونید ببینید ، Aimbot که خودش براتون هدف گیری میکنه و هک های جانبی مثل Speed hack
حالا بسته به بازی الگوریتم و تنوع اینا فرق میکنه ، من هم والا نمیدونم Battlefield چی داره ولی تو همه ی شوتر ها Aimbot هست.

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66
این سرور Iran Warrior مشکل داره؟؟؟همش دیسکانکت میشم توش در صورتی که بقیه راحت بازی میکنن
واسه ما هم همچین درست نیست!!:|

میگم اون سرور 2X چرا اغلب خالیه!!؟؟(سرور فرانسه!) بقیه بلد نیستن سرور اینجوری بزنن!!؟؟
یه سوال دیگه که یکی ازم پرسید! این سرورایی که تبلیغاتم ندارن، سودشون کجاست!!؟؟

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
واسه ما هم همچین درست نیست!!:|

میگم اون سرور 2X چرا اغلب خالیه!!؟؟(سرور فرانسه!) بقیه بلد نیستن سرور اینجوری بزنن!!؟؟
یه سوال دیگه که یکی ازم پرسید! این سرورایی که تبلیغاتم ندارن، سودشون کجاست!!؟؟

بعضی از سرورها با تبلیغ فروش سرور پول در میارن بعضی ها هم کاربر vip دارن و اونا هزینه ی سرور رو پرداخت میکنن

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
این سرور های ایرانی چقدر مزخرفن!هزار بار باید لاگ این کنی تا بالاخره وارد سرور بشی.فقط یه ربعت واسه این هدر میره.این سرور تاپ کلن هر کاری میکنم همش دیسکانکت میشه.

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66
این سرور های ایرانی چقدر مزخرفن!هزار بار باید لاگ این کنی تا بالاخره وارد سرور بشی.فقط یه ربعت واسه این هدر میره.این سرور تاپ کلن هر کاری میکنم همش دیسکانکت میشه.
اینکه خوبه! صب کن 20 30 تا جوین شن بعد بیا بازی کن!! لگش اصن عالی میشه!

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
سلام دوستان من روی ویندوز 8.1 بازی میکردم بعد دیروز ویندوز عوض کردم 7 نصب کردم حالا runclient که میزنم باز که میشه مپره بیرون (اول هم یه activision requied میخواست که یوزر پس zlo رو دادم حل شد) یه بار به یه سرور خارجی وصل شد و بیرون نپرید ولی دیگه وصل نمیشه راهنماییی کنید ممنون

Masood1996

کاربر سایت
Jan 20, 2015
66
سلام دوستان من روی ویندوز 8.1 بازی میکردم بعد دیروز ویندوز عوض کردم 7 نصب کردم حالا runclient که میزنم باز که میشه مپره بیرون (اول هم یه activision requied میخواست که یوزر پس zlo رو دادم حل شد) یه بار به یه سرور خارجی وصل شد و بیرون نپرید ولی دیگه وصل نمیشه راهنماییی کنید ممنون
پوشه ی pb رو حذف کردی!؟ اگه نه حذفش کن! نهایتش اگه درست نشد احتمالا با نصب دوباره درست بشه!

- - -ویرایش - - -

سلام با نسخه ی بلک باکس هم میشه انلاین بازی کرد ؟
فک کنم اون اوایل یه سری گفتن تونستن!

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان این قضیه کلن و سرور تاپ چیه؟!مدیرش گفت اگه تگ کلنت رو بر نداری بن میشی(هاوک).بعدش هم بن شدم!!چرا؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر