Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
دوستان همینطور که درجریان هستین سرور ایران هین قرار دان شه و قرار یه سرور راه اندازی بشه از دوستانی که میخوان در این امر خیر سهیم بشن برن سایت
diego91.ir
اعلام کنن که چقدر میتونن کمک کنن

anna00

کاربر سایت
Oct 25, 2014
75
داداش من دو هفته بازی نکردم اومدم دیدم یه چبزای جدید اومده دان کردم از سایت اصلی الان این ارور رو بعد انتخواب سرور میده
Origin is not installed and is required to play your game please reinstall origin
کمک کنید

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
داداش من دو هفته بازی نکردم اومدم دیدم یه چبزای جدید اومده دان کردم از سایت اصلی الان این ارور رو بعد انتخواب سرور میده
Origin is not installed and is required to play your game please reinstall origin
کمک کنید

مشکل از کلاینته

rreyhani

کاربر سایت
Jul 7, 2013
85
نام
علی
دوستان عزیز بیاید به سرور ما و برای گروه metal pro clan هستش!(ZloBF3Launcher)
هر کس خواست عضو بشه نرم افزار تیم اسپیک رو نصب کنه و به این آی پی ای که سایت داده بیاد و عوض بشه!
داخل تیم اسپیک میتونید صحبت کنید و با دوستانتون بجنگید و یک جنگ واقعی رو تجربه کنید!!!(بازی های دیگه هم هستش مثل mw3-dota2-clash of clans-general-و.....)
MєтαℓPяσCℓαη

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
هر کس خواست عضو بشه نرم افزار تیم اسپیک رو نصب کنه و به این آی پی ای که سایت داده بیاد و عوض بشه!
داخل تیم اسپیک میتونید صحبت کنید و با دوستانتون بجنگید و یک جنگ واقعی رو تجربه کنید!!!(بازی های دیگه هم هستش مثل mw3-dota2-clash of clans-general-و.....)
MєтαℓPяσCℓαη
داداش شما ما رو الکی بن نکن بعد بن هم از الفاظ رکیک استفاده نکن چشم میایم

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
با سلام خدمت دوستان عزیز .

دوستان بازی من نسخه ریلودد هستش که بعد از نصب حدود 11.4 گیگ میشه . می تونم با این نسخه تو zloemu آنلاین بازی کنم . بعد تو پست اول من باید DLC های 10 گیگ رو جدا گانه رو دانلود کنم ؟؟؟؟ یا این 14 گیگی اول که DLC ها نصبیه باهش چی اونا رو هم باید دانلود کنم ؟ می خوام بدون درد سر وارد بازی بشه .

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
با سلام خدمت دوستان عزیز .

دوستان بازی من نسخه ریلودد هستش که بعد از نصب حدود 11.4 گیگ میشه . می تونم با این نسخه تو zloemu آنلاین بازی کنم . بعد تو پست اول من باید DLC های 10 گیگ رو جدا گانه رو دانلود کنم ؟؟؟؟ یا این 14 گیگی اول که DLC ها نصبیه باهش چی اونا رو هم باید دانلود کنم ؟ می خوام بدون درد سر وارد بازی بشه .

نه دوست عزیز با نسخه ریلودد نمیشه حتما باید بکاپ بازی رو دانلود یا بخرین

anna00

کاربر سایت
Oct 25, 2014
75
MєтαℓPяσCℓαη
داداش سرورتون وسط بازی یه دفعه سرور رو ریس میده همه سیو ها میپره اینو درست کنید بعد ادرس تیم هم بدید ما بیایم

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
وقتی میخوام برم تو سرور Metal Master می گه:
ERR_DISCONNECT_GAME_KICKEDVIAPUNKBUSTER 0 23 -1 PunkBuster kicked player 'Arman210' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe
برا چی کیک می کنه؟ این PunkBuster چی هست؟ رو سیستم که ندارمش!

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
وقتی میخوام برم تو سرور Metal Master می گه:
ERR_DISCONNECT_GAME_KICKEDVIAPUNKBUSTER 0 23 -1 PunkBuster kicked player 'Arman210' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe
برا چی کیک می کنه؟ این PunkBuster چی هست؟ رو سیستم که ندارمش!

پانک باستر رو اپدیت کنین یا یبار پاک کنین دوباره نصب کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر