Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,251
هنوزم میزنم پینگم خوب باشه.
بیشتر مترو.
این کاربر http://forum.bazicenter.com/members/104745/ یوزر دیگه تونه؟:d
شاید چیت میزنی خودت نمی فهمی؟؟؟
این Statش تو Zlo
Death: 3946
kills: 8228
k/d ratio: 2.08

اینم اوریجینش
22,540 :Death
kills: 38,094
k/d ratio: 1.69

که البته احتمالا ریست شده/

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
عملا هر کس که تو این بازی خوب هست دلیل نمیشه چیت زده باشه مگه هر کس میاد Zlo نباید قبلا بتل 3 زده باشه ؟ :-/ شما هر جای دنیا واسه هر چیزی برید از شما بهتر هست و از شما بدتر هم هست دست بالا درست زیاده ولی این روش کنار اومدن ایرانی ها با این موضوع یه کم غیر نرمال هست مثلا یا بن میکنن یا فحش یا اینکه میرن چیت میزنن میان حال طرفو میگیرن . من خودم قبلا با یکی از دوستان یه همچین مشکل حادی داشتم خیر سرش 25 سالشم بود خیلی بالغ بود یعنی :lol:

toomaj2911

کاربر سایت
Oct 23, 2013
77
تا نباشد چیزکی، مردم نگویند چیزها

Sent from my C6603 using Tapatalk

خوبه شما خودت ادمینی.
هزار تا راه هست واسه فهمیدن این که کی چیت میزنه کی نمیزنه.
اون به اصطلاح پلیرها از سر نووبیشن که ی چیزایی میگن. شما که دستی بر اتش داری چرا. میتونستی ی اسکرین شات از بازی من بگیری که اینجا نباشد چیزکی در نیاد

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
خوبه شما خودت ادمینی.
اون به اصطلاح پلیرها از سر نووبیشن که ی چیزایی میگن. شما که دستی بر اتش داری چرا. میتونستی ی اسکرین شات از بازی من بگیری که اینجا نباشد چیزکی در نیاد

من که فقط یه نوع چیت میشناسم(همون که سرشو میکنه سمتت تیر میخوری!!) و مطمئنم اونو نداری!!:D

AP0CALYPSE

کاربر سایت
Sep 13, 2014
24
خوبه شما خودت ادمینی.

درود.
دوست عزیز من ادمین هستم ولی حتی خود EA. و Zlo هم نمیتونند با این چیترها مقابله کنند، و بعضا واقعا در این کار حرفه ای اند، فقط اسکرین شات دلیل بر چیتر بودن یا نبودن طرف به هیچ وجه نیست، من میتونم خودم براتون مثالی بیارم، و اونم اینکه من چند روز پیش توسط یکی از دوستان که اتفاقا در همین سرورهای ایرانی همه هم میشناسنش، ولی زیاد رانک بالایی نداره، به در gametracker چیتی فرستاد و گفت که اینو امتحان کنم، باور کنید چیت در حالت فول، یعنی aimbot, lines, esp, damage, vehicle esp, داشت کار میکرد، ولی بعد از ۴بار اسکرین شات گرفتن حتی یکیشو هم نه بلک اسکرین داد و نه چیزی مشخص شد، به هیچ وجه به تنهایی کافی نیست، من بر این عقیده هستم که برای تشخیص چیتر حتما باید طرف خودشم esp داشته باشه تا حرکات مرموز یک نفرو راحت تشخیص بده، یعنی شما وقتی خودتون هم چیت داشته باشید، یکی که چیت زده راحت تا ۹۵% شناسایی میکنید، برای همین من همینجا هم اعلام میکنم، دوتا مدیرکه قابلیت های کامل مدیریت و اجازه کامل بن بهشون داده میشه توی سرور میخوام قرار بدم، که این ها چیتر باشند، وحتی با اسم مستعار هم میتونند باشند، ولی کارشون تشخیص باشه فقط، حالا هرکی فکر میکنه میتونه پی ام بده یا اینکه از بین دوستانی که توی سرور میان چند نفر برگزیده میشن تا وقتی این دفه سرور ران شد، جای هیچ چیتری تو سرور پرشین باقی نمونه، این تنها راهیه که در این شرایط میشه با این جماعت مقابله کرد.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
درود.
دوست عزیز من ادمین هستم ولی حتی خود EA. و Zlo هم نمیتونند با این چیترها مقابله کنند، و بعضا واقعا در این کار حرفه ای اند، فقط اسکرین شات دلیل بر چیتر بودن یا نبودن طرف به هیچ وجه نیست، من میتونم خودم براتون مثالی بیارم، و اونم اینکه من چند روز پیش توسط یکی از دوستان که اتفاقا در همین سرورهای ایرانی همه هم میشناسنش، ولی زیاد رانک بالایی نداره، به در gametracker چیتی فرستاد و گفت که اینو امتحان کنم، باور کنید چیت در حالت فول، یعنی aimbot, lines, esp, damage, vehicle esp, داشت کار میکرد، ولی بعد از ۴بار اسکرین شات گرفتن حتی یکیشو هم نه بلک اسکرین داد و نه چیزی مشخص شد، به هیچ وجه به تنهایی کافی نیست، من بر این عقیده هستم که برای تشخیص چیتر حتما باید طرف خودشم esp داشته باشه تا حرکات مرموز یک نفرو راحت تشخیص بده، یعنی شما وقتی خودتون هم چیت داشته باشید، یکی که چیت زده راحت تا ۹۵% شناسایی میکنید، برای همین من همینجا هم اعلام میکنم، دوتا مدیرکه قابلیت های کامل مدیریت و اجازه کامل بن بهشون داده میشه توی سرور میخوام قرار بدم، که این ها چیتر باشند، وحتی با اسم مستعار هم میتونند باشند، ولی کارشون تشخیص باشه فقط، حالا هرکی فکر میکنه میتونه پی ام بده یا اینکه از بین دوستانی که توی سرور میان چند نفر برگزیده میشن تا وقتی این دفه سرور ران شد، جای هیچ چیتری تو سرور پرشین باقی نمونه، این تنها راهیه که در این شرایط میشه با این جماعت مقابله کرد.

آپو جان شما قابلیت vote ban بذار با 5 تا رای کافیه.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
درود.

عزیز من نیازی به چیت زدن 2 طرفه نیست فقط کافیه به یه نفر که مشکوک هستید براش تله بزارید البته این وسط بعضی از پلیر های حرفه ای هستن که نه چیت میزنن ولی دم به تله میدن که مهارت بالایی دارن و نمیشه طرفشون رفت . کسی که ESB داره رو میشه راحت شناسایی کرد یادمه یه بار داشتم از پشت یه سنگ با حالت فول زوم و دست روی ماشه آماده شلیک میرفتم دنبال یه چیتر حالا روی اون تپه وسط Caspian درگیری شدید 10 نفر جلوش کف رودخونه داشتن از رو سر هم رد میشدن برگشته طرف مخالف حالت فول زوم وایساده تا من بیام قبل از اینکه هم برم همه چیز رو چک کردم نه اسپات شده بودم نه سنسور داشتن 3 تا هم جوخه ای هم همراش بودن هیچکس حواسش به من نبود این یه مورد بود که تا سالها تو ذهنم میمونه چونکه بعضی ]چیتر ها سخت دم به تله میدن من بعد از 5 بار کیل دادن به طرف وجدانم هم کم آورد قبول کرد چیتره :d یا مثلا یه پلیر های فوق حرفه ای تو زندگیت میبینی بعد از 1 سال بن میشن (هیچ چیتری جون به سالم به در نمیبره دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره ) . نمونه Aimbot هم راحت قابل شناسایی هست ولی این وسط بعضی چیتر ها هستن تفننی کار میکنن که با اونا ره مقابله خاصی وجود نداره مگر اینکه یه بار مچ گرفت و دارشون زد :d .

waffen_ss

کاربر سایت
Aug 11, 2011
19
نام
مسعود
دوستان به نظر من کلا جامعه ی گیمری ایران به شدت فقر فرهنگی داره!

هنوز واسه یه سریا که ماشالا کمم نیستن این قضیه جا نیفتاده که، آقا جان شما مدرسه میری همیشه یه سریا هستن که از شما درسشون قوی تره یه سریا هم ضعیف تره!

دانشگاه میری همینه ، میری خدمت مقدس سربازی همینه ، میری سرکار همینه ، میری زن بگیری همینه ، یعنی منظور اینه شما همیشه داری با این داستان زندگی میکنی تا وقتی بمیری ...

حالا یه عده هستن بخاطر اقتضای سنشون هنوز اینو درک نکردن { که من بهشون حق میدم } طرف هنوز تو یه دنیای دیگست، حالا اگر ادمین باشن یه راست بن میکنن اگه ادمین نباشن کلا بازیو ول میکنن فقط فحش میدن لامصبا بدون خستگی تایپ میکنن!

به نظر من هیچ راهی هم نداره ، این دوستان همیشه در صحنه همجا هستن حالا چه اونایی که چیترن چه اونایی که دهنشونو باز میکنن هرچی میخوان میگن ، به نظر من این دوتا هیچ فرقی با هم ندارن باید با جفتشون به شدت برخورد بشه که نمیشه! فقط همون حرفی که با علی زدیم تنها راهش یه سرور مطمئنه همینو بس وسلام...

منم اون اوایل که هممون رنک 12/13 بودیم فیلم میگرفتم اتفاقا همتون تو فیلما هستین D: ، علیو افشینو MR-carnage ... منتها حجمشون میره بالای 10 گیگ! فک نمیکنم روزی برسه که اینارو آپلود کنم :|

toomaj2911

کاربر سایت
Oct 23, 2013
77
چیتر اگه aimbot نزنه میشه باز کشت . :) باقی چیتا قابل تحمل.

والا من ارزو داشتم پینگم زیر 100 باشه. اونم شد. انقد با پینگ بالا من بازی کردم سر هر پیچ الکی تیر میزدم که نمیرم. خوب الان شده 12 پینگ. من پلیر شاخو حرفهای نیستم. من ی نوبم باز. از k/d من میشه فهمید. اما اینجا به خودم امیدوار شدم.
1000 ساعت بازی کردم کلی دیدم از این چیترا. والا من اطلاعات کافی زیادی ندارم. فقط بازی میکنم. من هنوز نمیدونم boost چیه. دیروز یکی گفت boost کنیم.؟؟؟
موقعی که بن شدم به نظر خودم یکی از بهترین بازیام بود که تا حالا کرده بودم. با m416 . انگار سرور هاردکور بود. با ی خشاب 3 نفر میمردن. ی زمان بود اررور udp زیاد شده بود عید بود هر 20 دقیقه نیم ساعت این اررور میومد. میرفتم gunmaster که تو این تایم بتونم ی بازی رو تا اخر برم. همونجا تازه فهمیدم چطوری باید شلیک کرد. یارو روبه روم بود من باز نشونه میگرفتم کلیک راست. الان تا 10 قدمی دیگه نشونه نمیگیرم. مگه اسنایپ باشم.
در مورد چیتر ادم میتونه بفهمه کی چیت میزنه کی نه. در مورد damage نمیدونم. اگه این باشه به خیلیا باید شک کرد. تو سرور مترو reconet.de ی سرور هارد کر با rules که Explosives توش ممنوع بود بیشترین بازیمو رو اونجا کردم. هر چی دوستم دارم از اون سرور. ی یوزر فرانسوی بود به اسم fragodon این مارو نموده بود همیشه با اختلاف زیاد اون بالا میدیدیش. من خودم میگفتم این 100% چیتره. ی بار خودم votekick دادم به 1 سانیه نکشید همه yes دادن. رفتم اددش کردم دوست شدیم. :) باش حرف که میزدم 45 سالش بود. دمش گرم. به خودم امیدوار شدم. از هیج جیتی استفاده نمیکرد. با کمک googletranslte باش دیگه دوست شدم. ی بار گفتم ریکورد کن بم نشون بده. داد. خبریم از چیت نبود. از اون به بعد هرجا من بودم یا اون join squad میشدیم. خلاصه یکی از بهترین squada بودیم. بدترین جاها تو مترو revive میکردیم. سرور 64/64 تو اون شلوغی با smoke میرفتیم flag میگرفتیم. اخریا دیگه flag حال نمیداد ی beacon میزاشتیم تو flag c اون تها میومدیم تو b از پشت درو میکردیم. یا تو A اون موقه بود که ماهم رفتیم اون بلا و به ما حالا میگفتن چیتر. این داستانه چیتر واسه ما اینجوری. کلی مردیم شدیم چیتر. الان چتر دو تا معنی داره. یکی بازیش خوبه میشه چیتر یکیم که واقعا چیت میزنه.

تا حالا تو عمر انترنتیم انقدر ننوشته بودم. دلیلشم نمیدونم. شایدم چیزائی گفتم بی ربط باشه. دیگه نوشتم. کلا ادم کم حرفیم. خیلی دوست دارم به بعضیا جواب بدم ونمیدم . اقا Masood11 شما چشمه مائیی

آخرین ویرایش:

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
اقا Masood11 شما چشمه مائیی

اگه فاصلم اینقد نزدیک نبود که اینقد نمیکشتیم!!!:D

سرور PS کی دوباره آن میشه!؟ به خاطر محدودیت کم پینگش خارجیام میومدن و سرور پر میشد که به نظر من خیلی بهتر از حالتی بود که مثلن فقط 20 نفر تو سرور باشن همه هم هموطن!!:|

iTerrorisTi

کاربر سایت
Mar 6, 2014
19
نام
آرمین
من هم یه چند دست امروز تو ZLo بازی کردم، انصافا بعد 3 سال بازی با پینگ 300 خیلی حال داد. ولی همینطور که نظرات بعضی از کاربرا رو تو صفحات قبل دنبال میکردم به نتایجی رسیدم.
من هم دیروز از فحش های بسیار بروبچکس ایرانی بی نصیب نموندم. حتی کل مپهایی که من توش بودم هم سعی بر بن کردن من و اجرای دستور voteban! رو داشتن ولی این موجودات پلیر (که به زعم خودشون حرفه ای هستند) اینقدر به بازی مسلط بودن که حتی نمی دونستند چه جوری باید vote بدن.:d کلا فحش هاشون و چیزیایی که تو چت باکس مینوشتن جون میداد واسه تهیه کلیپ:))
فقط تو بازی چندتا از بچه ها رو دیدم که نه تنها فحش ندادن بلکه از من طرفداری هم کردن. X3Fusion، Kingtiger و ادمین عزیز که دمش گرم واسم لیزر هم تو اسکات میگرفت:) Qp-Apocalypse. حالا منظورم از این حرفا این بود که بیخیال چت باکس بشید بازیتونو بکنید و جواب هم ندید. من هم جز 1-2 جمله کوتاه جوابی ندادم. به قول یکی از بچه ها
جواب کسخلان خاموشیست:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر