Battlefield 3 MultiPlayer - نسخه ی هک شده

سلام .
همونطور که احتمالا می دونید حدودا دو هفته ای میشه که مولتی پلیر بتلفیلد 3 هک شده و تنها مزیتش برای ما اینه که می تونیم بالاخره با پینگ خوب از بازی لذت ببریم . 20 هزار تومن الان واقعا دیگه مبلغی نیست که بخوایم به خاطرش به بازی هک شده رو بیاریم پس لطفا قضاوت نکنید و اگر مایل به انجامش نیستید می تونید تاپیک رو ببندید . با تشکر
من فایلهای مورد نیاز رو از این سایت دانلود کردم . امیدوارم لینک دادن مشکلی نداشته باشه چون بهترین مرجع همونجا هست و هدف من هم از این تاپیک آموزش نبود . هر چند که کلا 3 مرحله بیشتر نیست و راحت می تونید انجامش بدید بغیر از عضویت در سایت روسی که گوگل کروم لازم داره .

تجربه ی دیروز من از بازی که واقعا لذت بخش بود هر چند که طرف مقابل واقعا پینگهاشون خراب بود و اکثرا 200-300 بودن و پینگ من هم 10 بود :d . البته فکر کنم پینگی که تو بازی نشون میده درست نیست و پینگ من حدود 40-50 باید باشه . در کل تونستم بالاخره بازی خودم رو بکنم و لذت ببرم هر چند که فکر کنم ادمین سرور منو بن کرد چون هر کاری می کنم دیگه نمی تونم به اون سرور کانکت بشم . احتمالا بزودی ما هم یک سرور ران بکنیم تا مپ و مود مورد علاقمون + پینگ خوب رو یکجا داشته باشیم . دوستانی که مایل به انجام این روش هستن اسمشون رو اینجا بنویسن تا ببینیم تقریبا باید انتظار چه تعداد از دوستان رو داشته باشیم . اسم خودم داخل بازی XerxeSJ9 هست

با تشکر :)

• Like
Reactions: oustaa

Doug

کاربر سایت
Aug 14, 2014
48
نام
مـــــمّـــد
خب معمولن این افراد لول پایینن!! نمیشه فرضن چت باکسو واسه لول پایینا کلن بست!!؟
نه نمی شه :D
از نظر من همون نسخه اوریجین از همه بهتره.. یهو دیدین کلاً ادمین این Zlo ورشکست کرد کلاً همه زحمتای که کشیده بودین به باد رفت :D مثال می زنم ها. . . :D
ولی این ایده که علی آقا می گن هم ایده جالب و خوبیه :) اگر مارو را بدین استقبال می شه /:) :d

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
نه نمی شه :D
از نظر من همون نسخه اوریجین از همه بهتره.. یهو دیدین کلاً ادمین این Zlo ورشکست کرد کلاً همه زحمتای که کشیده بودین به باد رفت :D مثال می زنم ها. . . :D
ولی این ایده که علی آقا می گن هم ایده جالب و خوبیه :) اگر مارو را بدین استقبال می شه /:) :d

خواهش می کنم ، زحمتی نیست فقط باید پلیرهایی که می شناسیم رو جمع کنیم تو سرور . ( من چند تا از بچه رو می دیدم که اون اوایل می اومدن منتها خیلی مشکل داشت بازی ، بخاطر همین فکر کنم دیگه زده شدن ) . همینجا هم id ــشون رو بدن بچه ها که بشناسیمشون تو بازی . چون ایندفعه دیگه نمی خوایم تو بازی تحقیق و تفحص کنیم که فلانی اورجین ــت چیه و چطوری یه شبه اینقدر بازیت خوب شده . خوبی bf اینه که نمیشه ظرف یه هفته و یه ماه بقول معروف pro شد و اگر کسی تازه بازی رو شروع کرده باشه راحت میشه فهمید داره چیت میزنه . واسه همین دوستانی که تازه می خوان عضو شن و تو zlo بازی کنن بهتره id ــشون رو اینجا بذارن که ما هم افتخار آشنایی باهاشون رو داشته باشیم . من خودم Xerxes09 و XerxesJ9 هستم .:d

اون اوایل که بازی می کردیم یه بنده خدایی می اومد تو سرور میدید من 20-30 تا کیل دارم شروع می کرد فحش دادن که تو چیتری و .... . بعد که قانع نشد من چیت ندارم رفت چیت دانلود کرد یهو دیدیم که بله بازیش از این رو به اون رو شد . id اورجین که ازش خواستیم گفت من dobidob هستم :))

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
این assignment ها درست شد ولی از کجا Stats مون رو بفهمیم؟
Laser Designation یعنی چه؟! :d
آی دی من رو هم که میدونید Iran-HaMiD هستم.
واسه یه شوتر باز بهترین، مفرح ترین، سرگرم کننده ترین و تنها ورزش، پینتبال هست.:d
بازی برای سرگرمیه. کسی که زندگیش بازیه، زندگی نداره.
البته اگه اون تیر رنگی نره بخوره به مرکز ثقل طرف که آرزوی پدر شدن رو به گور ببره :))=))

آخرین ویرایش:

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
آغا منم هستم ویژگی مثبتمم اینه که روزی یه باز تو چت باکس چیز مینویسم اونم وقتی که لگ زدم و حتی نمیتونم خودکشی کنم!!!:D

راستی این چه وعضیه!!؟ اون عکس دوشاخهه اومده بود تیرم نمیتونستم بزنم خودکشیم نمیکرد! یه یاروییم کنارم اومده بود هرچی از پشت بهم چاقو میزد نایف نمیشد!!!تا اینکه به para گفتم kill adminـم کنه!!:|

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
این assignment ها درست شد ولی از کجا Stats مون رو بفهمیم؟
Laser Designation یعنی چه؟! :d
آی دی من رو هم که میدونید Iran-HaMiD هستم.
این سوال رو توی قسمت فارسی انجمنشون کردم
کسی جواب نداد تا مدیر قسمت عربی اومد و یک چیزایی در مورد لانچر Killzone &SKANLAUNCHER گفت
منم رفتم دانلودش کردم و اتفاقا خیلی هم ازش وخوشم اومده و خیلی شیکه
:d
فقط نمیدونم چرا فارسی نداره و سرور های فارسی رو نشون نمیده
با این لانچر stats رو میشه دید
Code:
http://www.mediafire.com/download/neabbnoeqcuwbxi/ZloBF3Launcher4.7z[COLOR=#282828][FONT=helvetica]
[/FONT][/COLOR]

Laser Designation یکی از کارای راکون هاست (اسنایپر ها) که فکر کنم انجام داده باشی و فقط ندونی چیه
اونجا باید soflam رو ( که قبلش باید آزاد کرده باشی ) برداری و ببری بزاریش یک جایی که دست هیچکس نرسه ( معمولا جاهی بلند و دور از دسترس )
باهاش روی وسایل دشمن قفل میکنی , همون موقع هر کسی آنتی ایر یا
Javelin یا ... داشته باشه میتونه بدون نیاز به قفل کردن روی اون وسیله با یک کلیک بزنتشبا جاولین از روی هلیکوپتر ، جت میزدم باهاش
:d البته اول باید یک اسنایپر روش قفل میکرد ، خیلی خوب بود

اگر به عنوان نفر سوم هم سوار تانک بشی بازم همین لیزر رو میده دست
فقط یادت باشه هرجا گذاشتیش نچسبی بهش چون نورش از سه کیلومتری پیداست و یکی از رو مخ ترین وسایل برای تانک و هواپیماها و...

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,561
نام
حسین
آغا منم هستم ویژگی مثبتمم اینه که روزی یه باز تو چت باکس چیز مینویسم اونم وقتی که لگ زدم و حتی نمیتونم خودکشی کنم!!!:D

راستی این چه وعضیه!!؟ اون عکس دوشاخهه اومده بود تیرم نمیتونستم بزنم خودکشیم نمیکرد! یه یاروییم کنارم اومده بود هرچی از پشت بهم چاقو میزد نایف نمیشد!!!تا اینکه به para گفتم kill adminـم کنه!!:|
دو تا احتمال داره یا پینگتونو یا سرور مشکل پیدا کرده البته مورد اول خیلی محتمل تره
معمولا پینگ وقتی بالا400 بره این اتفاق میوفته

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
یه سوالی برام پیش اومده!! اون ربات recon و enginner هست، میشه روش بمب گذاشت بعد بردش سمت تانکی چیزی و ترکوندش!!؟:D واقعن واسم سوال شده!!

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
کاری نداره در مرحله ی اول از بازیکنایی که می شناسیم دعوت به عمل می آریم :d. در مرحله ی بعدی بلک لیست رو شناسایی کرده و بن می کنیم که اصلا نتونن وارد سرور شن . بعدش هم هر کسی اومد شروع کرد تهمت زدن و فحش دادن و .... همونجا بن میشه ، درسته نخاله زیاده ولی بالاخره تموم میشه . خودمون هم اگر سرورهای دیگه 60 نفر هم پر بود نمی ریم اونجاها ، میریم همونجایی که قرار داریم باهم تا دیگه مشکلی واسمون پیش نیاد. فقط اسم سروری که می خوایم جمع بشیم مشخص بشه تا دیگه همیشه همون یه سرور باشیم . Reserve هم بکنیم که اگر هم پر بود بچه ها بتونن جوین بشن .
پر کردن سرور خیلی دردسر داره و بعضی مواقع میبینی پینگ لیمیت هم برداشته میشه تا سرور با خارجی ها پر بشه . ولی بازم میگم اگر همین بچه های اورجین بیان مجبوریم دو تا سرورش کنیم که جا بشیم :d . مخصوصا که بازی رقابتی تر بشه و پلیرهای خوب ایران بیان sqdm واقعا حال میده . در غیر اینصورت کلا بازی نکردن خیلی ایده بهتریه :)
این خیلی خوبه ولی پینگ لیمیت نذارید که ماهایی که ایران نیستیم هم بتونیم جوین شیم
من الان به هیچوجه دور سرورای ایرانی نمیام چون همشون پینگ لیمیت دارن و هی کیک اوت میشم
اگه بتونید جوری سرور بزنید که از خارج از ایران هم بتونیم با پینگ مناسب(150-200) جوین شیم فوق العادست

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
این خیلی خوبه ولی پینگ لیمیت نذارید که ماهایی که ایران نیستیم هم بتونیم جوین شیم
من الان به هیچوجه دور سرورای ایرانی نمیام چون همشون پینگ لیمیت دارن و هی کیک اوت میشم
اگه بتونید جوری سرور بزنید که از خارج از ایران هم بتونیم با پینگ مناسب(150-200) جوین شیم فوق العادست
پینگ لیمیت تمام سرور های ایرانی بالای 200 هست حتی سرورهای خودمون رو هم میانگین بالای 400 گذاشتم. ولی اگه ID تونو بدید تو لیست میزارم که در هر صورت Kick نشید. ضمن اینکه اگه سرور پر بشه معمولا IP limit میکنن که فقط ایرانی ها بتونن وارد بشن.

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
دوستان قرار بر این شد که سرور IRAN .:: BaziCenter ::. جمع بشیم . دوستان اورجین بازی هم که تازه می خوان شروع کنن آی دیشون رو اینجا بذارن تا تو بازی بشناسیمشون . همونطور که قبلا هم عرض کردیم اینجا با کسی جر و بحث نمی کنیم هر کس به عنوان مثال مشکلی با شاتگان داره می تونه هر سرور دیگه ای که خواست بره ;) .
کسایی که می شناسید رو دعوت کنید :)

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان قرار بر این شد که سرور IRAN .:: BaziCenter ::. جمع بشیم . دوستان اورجین بازی هم که تازه می خوان شروع کنن آی دیشون رو اینجا بذارن تا تو بازی بشناسیمشون . همونطور که قبلا هم عرض کردیم اینجا با کسی جر و بحث نمی کنیم هر کس به عنوان مثال مشکلی با شاتگان داره می تونه هر سرور دیگه ای که خواست بره ;) .
کسایی که می شناسید رو دعوت کنید :)
آقا علی یه فکر به حال یه سرور Infantry هم بکنید لطفا آخه همه تاتک و جت و هلی بلد نیستن :d .

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
آقا علی یه فکر به حال یه سرور Infantry هم بکنید لطفا آخه همه تاتک و جت و هلی بلد نیستن :d .
حمید جان می دونی من خودم infantry بازم ولی باید یه تعادلی بینشون باشه که کسایی cq large هم دوست دارن بتونن بازی کنن . حالا یه مپ لیست درست می کنیم ببینیم چند درصد راضین ازش :) . مترو که البته صد در صد همه مودهاش هست :d:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر