برنامه تلویزیونی 1.618

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
به همون اندازه که شبکه نیرو برای ساخته شدن این برنامه گذاشته، به همون اندازه هم داره نیرو میذاره که بخش گیم روی آنتن نره. حتی موضوع فردا شب هم که در مورد دانشگاه‌های بازی‌سازی در ایران هست با هزار بدبختی اوکی شد و مجوز لازم رو گرفت.

تا بعد از عید صبر کنید، سعی می‌کنیم روال برنامه ثابت بشه.

گیم تو لیست سیاه سیما هست ظاهرا. وقتی تریلرهای تایتان فال و The Order رو تائید نمی‌کنند برای نمایش، ما دیگه چیز بهتر از این نداریم بفرستیم براشون واقعا. :d من تمام سعیم رو می‌کنم و برای تغییر این رویکرد تا جایی که در توان دارم مایه میذارم. بذارید ببینیم بعد از عید به چه صورت پیش میره، ساختار سیما با ما مهربون میشه یا نه.

تایتان فال رو جمعه برنامه بروز پخش کرد که! پدرم هم داشت از جلو تی وی رد میشد نظرش جلب شد وایستاد تا ته نگاه کرد :d

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
تایتان فال رو جمعه برنامه بروز پخش کرد که! پدرم هم داشت از جلو تی وی رد میشد نظرش جلب شد وایستاد تا ته نگاه کرد :d

همون هفته قبلش برنامه کسری کل GeOW3 رو نشون دادیم. مسئله اینه که شب گذشته به جناب مدیر و ناظر چجوری گذشته باشه. :d اگر از اوضاع و احوالشون مطلع باشیم بایونتا هم نشون میشه داد. :d

reza marston

کاربر سایت
Dec 20, 2013
86
نام
محمدرضا
این سایت تکین گیمز داره با گروهش میزنه.گویا عید نوروز هم برنامه داره همین شبکه 4 .قرار یه شبکه اختصاصی هم بزنن.گرچه دوست دارم با مغز بخورن زمین:dبنا به دلایلی

چرا بخورن زمین، سایت و تیم به این خوبی;;)

من که امیدوارم برنامه عید نوروزشون با حضور شاهین رستم‌خانی و... به بهترین نحو ممکن اجرا بشه! :)

- - -ویرایش - - -

حالا شبکه گیم که نه، ولی شبکه IT بشدت واجبه!

واجب که هست ولی کو توجه؟‌:|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
وقتش کمه و کلا خلاصه میشه به چند تا سوال ساده!:|
این طور نمیشه باید یه شبکه مجزا واسه گیم بزنن.
والا ما مگه توی صدا و سیما یک شبکه اختصاصی واسه فیلم و سریال داریم که بخوایم واسه بازی داشته باشیم؟ :D اون شبکه تماشا و نمایش که برنامه هاش بدرد عمش میخوره! تماشا که هر سال دوبیست بار یک سریالو نشون میده دوباره سال بعدم همونکارو میکنه! باز برای تنوع آی فیلمم هست که دوباره همون سریالا رو دوباره تکرار میکنه + زبان زیبای عربی :|
باز اون نمایش بعضی مواقع خوب هست اما بیشتر مواقع فیلمای شصد سال پیش که اون زمانا دوبله شده و ده بارم تا الان نشون داده رو نشون میده!

مطمئن باش اگه شبکه بازی هم یک روز زده بشه چند تا بازیساز ایرانی که بازی های زمان جنگ رو درست کردن رو میارن و باهاشون مصاحبه میکنن و تریلر نشون میدن و سالی یک بار طرف بازی های خارجی نمیرن :)

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,692
نام
علی
چرا بخورن زمین، سایت و تیم به این خوبی;;)

من که امیدوارم برنامه عید نوروزشون با حضور شاهین رستم‌خانی و... به بهترین نحو ممکن اجرا بشه! :)
شاهین دوست صمیمیمه اکثر اوقات میاد پیشم یجورایی باهم کل کل داریم بهش گفتم برنامتون نمیگیره قبول نکرد:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر