برنامه تلویزیونی 1.618

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
D.of.persia@
اجالتا این هفته تریلر The Order: 1886 و TitanFall رو داشته باشید (البته اگر شامل محبت دوستانمون تو بخش تدوین نشه) تا هفته بعد ...

شخص، سوژه، ویدئو برای پلی‌بک‌ها و ... هر چیزی که فکر می‌کنید مناسب باشه برای برنامه هماهنگ کنید با کسری یا همینجا اعلام کنید که موقع بستن کنداکتور هر هفته کامل در جریان نظراتتون باشیم و اون چیزی رو تهیه کنیم که شما مایلید ببینید.
ممنون

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
یه پیشنهاد برای بخش های ویدئویی که بین حرف ها کارشناس ها زده میشه دارم!:D اینکه حتما حتما از مراسم لانچ دو کنسول و صف های طولانی برای بازی کردن و کلا از این چیز ها نشون بدین تا مردم خودمون:D بفهمن دنیا چه خبره!
از بازی کردن بچه ها با خانواده و پدر و مادر هم نشون بدین کلی نظرات و دیدگاه ها عوض میشه اینطوری!
با توجه احتمال وقوع صحنه های منشوری قطعن شاهد همچین اتفاقی نخاهیم بود :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
فقط امیدوارم باز بنابر دلایل گوناگون بهونه ای به دست ملت غیور داده نشه که اعتراض کنن و برنامه جمع بشه :) ! هیچی نداریم بخدا :) !
پیشاپیش خسته نباشید میگم امیدوارم موفق باشید { بابت زمان تکرار ... زمان بسیار عالی رو انتخاب کردید :D ممنون }

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
میخوای سامان رو نبرید من بیام؟ الکی؟

باو سامان دخول کنه به برنامه جبهه ی حق علیه باطل راه میفته شوخی نداره با کنسوله فی ذیله :d
به شدت منتظر دخول محسن و انتقال دو عزیز به بیرون و دفاع از جامعه ی PC Gamer هستیم (در این میون یکمم بحث از کانتر بندازه وسط موضوع یکم فان شه):d

به شدت کار پسندیده ایست امیدوارم ادامه داشته باشه!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
قبلا برنامه صفرو یک بود که پنجشنبه ها اگه اشتباه نکنم کامل در مورد بازی بود که البته بد نبود ولی اونقدر خوبم نبود!
بعضی مواقع یک چیزای اشتباهی هم توش میگفتن مثلا تریلر فارکرای رو نشون داده نصفشو سانسور کرده از آخر میگه فارکرای کامل با انجین کرای انجین 3 ساخته میشه و فلان روز روانه بازار میشه :))
قشنگ نصف تریلرو بریده بودن :))

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
قبلا برنامه صفرو یک بود که پنجشنبه ها اگه اشتباه نکنم کامل در مورد بازی بود که البته بد نبود ولی اونقدر خوبم نبود!
بعضی مواقع یک چیزای اشتباهی هم توش میگفتن مثلا تریلر فارکرای رو نشون داده نصفشو سانسور کرده از آخر میگه فارکرای کامل با انجین کرای انجین 3 ساخته میشه و فلان روز روانه بازار میشه :))
قشنگ نصف تریلرو بریده بودن :))
چهار شنبه ها بود بود یه مدت هم شنبه ها ...
من اون موقع نت پر سرعت نداشتم فقط به خاطر ترلیر دیدن میشستم پای برنامه 8-| و خبر و این جور حرفا ...

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
ن دیر رسیدم. بخش اول برنامه رو ندیدم. یه جوونمردی بیاد بخش اولو تعریف کنه چی شد :D
قسمت اول که چیزه خاضی نبود در مورد هاردکور و کژوال در کل با نظرشون موافق نبودم مخصوصا اون اقایی که سیبیل داشت فک کنم اقای عسکری بود !

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
انتظار ندارین که همون قسمت اول بپرن و ده تا تریلر از بازی تاپ غربی نشون بدن و کنسول بیارن و بجنگن؟
خوب جلسه ی اول این قسمت بود که به نظرم نرمال بود (مشخصا" دو دوست عزیز امید و سامان عزیز یکم حول کرده بودن "بیشتر امید":d) و بسیار خوب بود وقت برنامه هم متعاقبا کم بود میتونید نظراتتون رو هم همینجا بگید یا اس ام اس کنید که به سطح کیفی برنامه کمک کنید البته خود منم بابعضی حرفای جناب مجری و آقا امید موافق نبودم که اون دیگه ربط به تفکر طرفین داره!:d

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
نیمه اول برنامه به قدری کسل کننده بود از بقیش صرف نظر کردم (:| حدسم درست بود، توی ایران نمی تونیم یک برنامه آزاد و راحت برای گیمینگ داشته باشیم
بابا کنسول ها رو کامل تحلیل کنید، دو بازی بگید، چه وضع مصاحبه هستش؟ آقای عسگری نشسته صحبت میکنه مجری میگه ترجمه کن. خوب مرد مومن کژوال گیمر که نمیشینه برنامه های تحلیل و بررسی رو ببینه که. غیر از این ها هم هاردکورها هم سطح اطلاعاتشون به قدری هستش که فرق بین کژوال، هاردکور، معنی پی سی گیمر و ... رو بدونند. جالبه مجری میگه مردم تو پیامک ها عصبانی شدند، بریم سراغ بحث اصلی کنسولها :)) Shame ...!
حالا ظاهرا جلسه اول بوده ... مشکلی نیست. اما این وضع واقعا آماتورگونه هستش. اطلاعات مهمانان بالا هستش اما به دلیل جو و قوانین مملکتی نمیشه زیاد حرف زد ظاهرا!
توصیه ای که به دست اندرکاران دارم اینه که اگر وضعیت همینطوری قراره پیش بره وقت خودتون رو طلف نکنید. توی همین انجمن خودمون دو تا مصاحبه و میزگرد و ویدئو و غیره داشته باشیم بی شک چیز بیشتری بدست میاریم.
پ.ن: بعد قرنی نشستیم پای تلویزیون ... اونم کانال 4 8-|

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
نیمه اول برنامه به قدری کسل کننده بود از بقیش صرف نظر کردم (:| حدسم درست بود، توی ایران نمی تونیم یک برنامه آزاد و راحت برای گیمینگ داشته باشیم
بابا کنسول ها رو کامل تحلیل کنید، دو بازی بگید، چه وضع مصاحبه هستش؟ آقای عسگری نشسته صحبت میکنه مجری میگه ترجمه کن. خوب مرد مومن کژوال گیمر که نمیشینه برنامه های تحلیل و بررسی رو ببینه که. غیر از این ها هم هاردکورها هم سطح اطلاعاتشون به قدری هستش که فرق بین کژوال، هاردکور، معنی پی سی گیمر و ... رو بدونند. جالبه مجری میگه مردم تو پیامک ها عصبانی شدند، بریم سراغ بحث اصلی کنسولها :)) Shame ...!
حالا ظاهرا جلسه اول بوده ... مشکلی نیست. اما این وضع واقعا آماتورگونه هستش. اطلاعات مهمانان بالا هستش اما به دلیل جو و قوانین مملکتی نمیشه زیاد حرف زد ظاهرا!
توصیه ای که به دست اندرکاران دارم اینه که اگر وضعیت همینطوری قراره پیش بره وقت خودتون رو طلف نکنید. توی همین انجمن خودمون دو تا مصاحبه و میزگرد و ویدئو و غیره داشته باشیم بی شک چیز بیشتری بدست میاریم.
پ.ن: بعد قرنی نشستیم پای تلویزیون ... اونم کانال 4 8-|
انتظاراتتون خیلی بالاس ! توقع دارین توی صدا وسیما ی جمهوری اسلامی که کلی کنداکتورشون بالاس ( حالا چه برنامه های مهم و چه تبلیغ برنج محسن!) بیان بعد از یه هفته بحث رو تخصصی تر کنند؟ بزارید چند وقت بگزره ، گـاماس گـاماس!:D ( حالا فکر نکنید من تهیه کننده هستم ها!:D)
بحث ترجمه هم به نظرم مجری درست میگفت! ما که فقط نگاه نمیکنیم! کلی مامان و بابا هستن که نیگا میکنن:D ! اگه اینکار رو نکنه خیلی ها بهشون میگن که یعنی چی از کلمات خارجی استفاده میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟!
من موندم سامان رو با اون مدل مو چطور راه دادن تو استودیو؟:D:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر