کمپین 20000 امضا | درخواست عرضه Bayonetta بر روی PC

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سال 2009 و عرضه عنوان موفقی چون Bayonetta، بسیاری از PC گیمرها را در انتظار تایید نسخه PC این عنوان گذاشت اما سر و صداهای ایجاد شده در نهایت به خاموشی سپرده شد.

عرضه عنوان بعدی از استودیو معروف Platinum Games، یعنی Vanquish، و همچنین بازار فروش خوب عناوین سبک Shooter بر روی سرویس Steam، بسیاری را بر این فکر داشت که این بار نسخه PC در کار خواهد بود اما در نهایت ناباوری، این بار نیز کمپانی Sega از انجام این کار خودداری کرد.

حال پس از گذشت تقریبا 4 سال از عرضه عناوینی چون Bayonetta و Vanquish، و در پی رشد روز افزون سرویس Steam و همچنین فروش نرم افزار و بازی، صد البته فروش بالا و موفقیت عنوان Metal Gear Rising: Revengeance و علاقه مندی ناشران ژاپنی به این سرویس، بار دیگر سبب آن شد که PC گیمرها در NeoGaf جمع شوند و بار دیگر تلاش خود را در این زمینه به کار گیرند. بر طبق گفته های JP Kellams، از تهیه کنندگان Platinum Games، آن ها هیچ گونه مشکلی برای عرضه عناوین خود بر روی پلتفرم PC نخواهند داشت اما تصمیم گیری با اجرای این کار بر عهده ناشرین خواهد بود.

به همین خاطر با هماهنگی های انجام شده با FaRd!N عزیز، تصمیم گرفته شد اطلاع رسانی در سطح وسیع تری انجام شود.

در صورت موفقیت این کمپین، به نقل از ادمین فروم Sega، وی مراتب را به مسئولین Sega خواهد رساند:
Happy to see this thread is still running. Was wondering if there was ever a move to a distinct title or shorter list of titles that I could point back to.

I followed up with folks inside SEGA and let them know about the push. No official update or anything, but figured you should know it's been put out there.

طومار

لینک تاپیک Neogaf

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
من همون روز اول امضا کردم. امیدوارم بیاد تا همه بتونند بازی کنند.
من هنوز Bayonneta رو بازی نکردم، وقتی میشنوم نسخه ی دوم انحصاری شده تو ذوغم میخوره ولی بازم همین که ساخته میشه خوبه و میتونه فروش WiiU رو بهتر کنه.

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
آپدیت :D

خب اخیرا یه نفر توی توییتر از سگا پرسیده که آیا همچنان به فکر این کمپین و پورت بازی ها روی PC هستن؟ که سگا جواب داده: "بازی ها زیادن و وقت کم! منتظر باشید." :D Hideki Naganuma (آهنگساز سری Jet Set Radio) هم این توییت رو ریتوییت کرده :D

97659925671510204662.png

P.S: چند وقت پیش پلاتینیوم گفته بود که توی سال 2015 خبر هایی از Bayonetta میشنویم که هنوز نشنیدیم :D PC port incoming؟ :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
داداش همیشه خوش خبر باشی :x
اسکوار و نامکو بازیاشنو رو PC پرت کردن این سگا هنوز آدم نشده :| خوب بده دیگه لامصبو راحت کلی میفروشه رو استیم ...

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
داداش همیشه خوش خبر باشی :x
اسکوار و نامکو بازیاشنو رو PC پرت کردن این سگا هنوز آدم نشده :| خوب بده دیگه لامصبو راحت کلی میفروشه رو استیم ...

اینجور کلمات فقط تو بازیسنتر میتونیم ببینیم !!!
همه چی برا خودش هست دلش نمیخواد پرت کنه باید اینجوری بگی !!
نصف دنیای گیم مدیون همین سگا هست :|

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
چون تاپیک اومد بالا یک مورد جانبی هم اضافه کنم اونم اینه که دو ماه پیش سگا Demiurge studio رو خریداری کرده که یکی از بهترین استدیوهای پورت بازی ها هستش و بازی هایی مثل Mass Effect و Bioshock رو قبلا پورت کردن.حالا شاید بدن چندتا بازی رو اینا پورت کنن.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اینجور کلمات فقط تو بازیسنتر میتونیم ببینیم !!!
همه چی برا خودش هست دلش نمیخواد پرت کنه باید اینجوری بگی !!
نصف دنیای گیم مدیون همین سگا هست :|
الان ربط گودرز به شقایق میگی برا من ! عجب ...

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
آپدیت :D

خب اخیرا یه نفر توی توییتر از سگا پرسیده که آیا همچنان به فکر این کمپین و پورت بازی ها روی PC هستن؟ که سگا جواب داده: "بازی ها زیادن و وقت کم! منتظر باشید." :D Hideki Naganuma (آهنگساز سری Jet Set Radio) هم این توییت رو ریتوییت کرده :D

97659925671510204662.png

P.S: چند وقت پیش پلاتینیوم گفته بود که توی سال 2015 خبر هایی از Bayonetta میشنویم که هنوز نشنیدیم :D PC port incoming؟ :D
jet set radio یکی از فان ترین بازی هایی بود که بازی کردم!خداکنه نسخه جدیدش تایید بشه

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
775
بایونتا واس یه عمر پیشه. بازی رو رو پلتفرم موبایل پورت کنه با کیفیت کمتر سود دهی بیشتری نسبت به پی سی داره. امیدوارم نسخه دوم رو مولتی پلتفرم کنه :( ویدیو هاش رو تو یوتیوب میبینم زار میزنم :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر