نرم افزار انلاین ایرانی

سلام دوستان منو چند تا از دوستانم الان تقریبا یک ساله رو یه نرم افزاری داریم کار میکنیم که امروز نسخه دمو برنامه اماده شد
دوست دارم واسه اولین بار تو سایت بازی سنتر منتشرش کنم و تا ارائه نسخه کامل ذوستان عزیز مشکلات و باگ هاشو بهم اعلام کنند
تا در اسرع وقت حلش کنم
وقتی همگی وارد اتاق شدن اونی که اتاق رو ساخته استارت بازی بزنه دیگه تمومه انگاری کل کامپیوتر ها بهم شبکه شدن
از الان هم واسه احتمالا ارور ها و با گهای که هنوز نشناختیم از دوستان گلم معذرت خواهی میکنم
خواهشی که دارم ازتون از برنامه ما حمایت کنید تا به اون هدفی که داریم برسیم و رقیبی بشیم برای برنامه های تانگل و گیم رنجر و غیره
در ضمن بازی های کال اف هم احتمالا تا 10 روز اینده به برنامه اضافه میشن
و هنوز ابدیت گرافیکی برنامه رو تا رفع باگهای احتمالی نزاشتیم
با تشکر از دوستان
لینک دانلود با حجم تقریب 2 مگ دانلود
ای دی خودم تو برنامه Sarab

آخرین ویرایش:

iran-server

کاربر سایت
Oct 13, 2011
79
نام
علی
درود ....

سلام دوست عزیر . واقعا جای تشکر فراوانی داره .

در انجمن های دیگر هم معرفی کنید. تا کاربران بیشتری با این نرم افزار اشنا بشن.

بنده هم مدتی پیش در حال ساخت یک emulator برای pes13 بودم ولی به دلیل اشنا نبودم به زبان c دیگه ادامه ندادم.

Sarab.mr

کاربر سایت
Aug 29, 2008
68
نام
محمد رجبی
ممنون دوست عزیز
خب اگه امکانش بود مراحل و نحوه ساخت امولاتور رو برام بفرستیت تا در این برنامه با اسم خودتون ازش بهره ببریم

iran-server

کاربر سایت
Oct 13, 2011
79
نام
علی
سلام دوست عزیز...

مراحل به این صورت بود... (البته خیلی کوتاه کردم ) به صورت کلی دراوردم.

باز کردن فایل دیتابیس sql مربوط به خود بازی و تغییر host name و ... آن..

ایجاد یک دیتابیس در یک هاست دیگر یا سرور مجازی. و وارد کردن آن به مشخصات دیتابیس گیم.

کار سخت اینجاست که زبان php و sql هم باید آشنا بود تا بشه یک ریجستر و لوگین دیگر برای دیتابیس جدید نوشت.

مرحله بعدی که واقعا دوشوار هست. ایجاد یک شبیه ساز سرور یا همون emulator global server که باید برنامه نویسی C رو در حدی آشنا بود که در ادامه کار دچار مشکل نشد. ( بنده هم از زبان برنامه نویسی هیچ چیزی نمیدونم)

این فایل ها هم در فایل هایی با فرمت img قرار دارند که با نرم افزارهایی که وجود داره میتونید فایل ها رو باز کنید.

البته نا گفته نماند این روش در گیم های دیگر هم صدق میکنه.

با تشکر...

Sarab.mr

کاربر سایت
Aug 29, 2008
68
نام
محمد رجبی
سلام دوست عزیز...

مراحل به این صورت بود... (البته خیلی کوتاه کردم ) به صورت کلی دراوردم.

باز کردن فایل دیتابیس sql مربوط به خود بازی و تغییر host name و ... آن..

ایجاد یک دیتابیس در یک هاست دیگر یا سرور مجازی. و وارد کردن آن به مشخصات دیتابیس گیم.

کار سخت اینجاست که زبان php و sql هم باید آشنا بود تا بشه یک ریجستر و لوگین دیگر برای دیتابیس جدید نوشت.

مرحله بعدی که واقعا دوشوار هست. ایجاد یک شبیه ساز سرور یا همون emulator global server که باید برنامه نویسی C رو در حدی آشنا بود که در ادامه کار دچار مشکل نشد. ( بنده هم از زبان برنامه نویسی هیچ چیزی نمیدونم)

این فایل ها هم در فایل هایی با فرمت img قرار دارند که با نرم افزارهایی که وجود داره میتونید فایل ها رو باز کنید.

البته نا گفته نماند این روش در گیم های دیگر هم صدق میکنه.

با تشکر...
ممنون حتما یه کاریش میکنم

Sarab.mr

کاربر سایت
Aug 29, 2008
68
نام
محمد رجبی
دوستان کسی با برنامه کار کرده ؟
تستش کرده و بازی هم کرده ؟ :(
فکر میکردم این برنامه خوهان زیاد داشته باشه و بدرد خیلیا بخوره
( البته میدونم زیاد باگ داره )

iran-server

کاربر سایت
Oct 13, 2011
79
نام
علی
بنده دانلود کردم و net 4.5 هم نصب کردم . منتظرم که یکی از دوستان بیاد تست کنیم.

تو فروم p30world هم تایپیکش رو زدم و در اونجا دوستان بهتر استقبال میکنند. و حتی در سایت های دیگر هم تبلیغ میکنم.

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=643936&p=8016999#post8016999

شرمنده اگه کم یا کاستی داشت در مورد معرفی نرم افزار . همین قدر اطلاع داشتم. امیدوارم تایپیک استقبال بشه.

آخرین ویرایش:

Sarab.mr

کاربر سایت
Aug 29, 2008
68
نام
محمد رجبی
بنده دانلود کردم و net 4.5 هم نصب کردم . منتظرم که یکی از دوستان بیاد تست کنیم.

تو فروم p30world هم تایپیکش رو زدم و در اونجا دوستان بهتر استقبال میکنند. و حتی در سایت های دیگر هم تبلیغ میکنم.

نرم افزار انلاین ایرانی | SarabGame

شرمنده اگه کم یا کاستی داشت در مورد معرفی نرم افزار . همین قدر اطلاع داشتم. امیدوارم تایپیک استقبال بشه.
داداش ممنون ما 24 ساعت سرور رو برای ابدیت نرم افزار حدود 7 باگ اصلی بستیم انشالله در 24 ساعت اینده نرمافزار کاملتری رو تحویل دوستان میدیم
ممنون

Sarab.mr

کاربر سایت
Aug 29, 2008
68
نام
محمد رجبی
مشکلی که من دارم اینه که سایت برای من اصلا بالا نمی یاد
بله دوست عزیز با چند تا باگ اصلی که از نرم افزار پیدا شد البته با کمک دوستان در حالا بهبود نرم افزار هستیم و احتمالا تا اخر امشب نسخه جدید رو سایت اپلود بشه

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
سلام لطفا یه توضیحی در مورد نرم افزار تو پست اول بزار و امکانات رو بگو چند تا عکس از داخل نرم افزار بزار و بگو چه بازی هایی میشه باهاش انجام داد و ... لطفا سایتتون هم یه سر و سامانی بدید و نرم افزار هم من دانلود کردم موقع نصب یک ساعت داشت Framework 4.5 رو دانلود میکرد آخرش کنسل کردم نتونستم نصب کنم یکم بهترش کنید. ممنون.

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید
سلام دوستان منو چند تا از دوستانم الان تقریبا یک ساله رو یه نرم افزاری داریم کار میکنیم که امروز نسخه دمو برنامه اماده شد
دوست دارم واسه اولین بار تو سایت بازی سنتر منتشرش کنم و تا ارائه نسخه کامل ذوستان عزیز مشکلات و باگ هاشو بهم اعلام کنند
تا در اسرع وقت حلش کنم
هنگام اتاق ساختن واسه بازی خواهشا فعلا از اتاق دوستانه استفاده کنید
وقتی همگی وارد اتاق شدن اونی که اتاق رو ساخته استارت بازی بزنه دیگه تمومه انگاری کل کامپیوتر ها بهم شبکه شدن
هنام ساختن اتاق مهم نیست کدوم بازی رو انتخاب میکنید فعلا تونل بازه و کل بازی هارو ساپورت میکنه
از الان هم واسه احتمالا ارور ها و با گهای که هنوز نشناختیم از دوستان گلم معذرت خواهی میکنم

خواهشی که دارم ازتون از برنامه ما حمایت کنید تا به اون هدفی که داریم برسیم و رقیبی بشیم برای برنامه های تانگل و گیم رنجر و غیره
در ضمن بازی های کال اف هم احتمالا تا 10 روز اینده به برنامه اضافه میشن
و هنوز ابدیت گرافیکی برنامه رو تا رفع باگهای احتمالی نزاشتیم
با تشکر از دوستان
لینک دانلود با حجم تقریب 2 مگ : www.sarabgame.ir
ای دی خودم تو برنامه Sarab
احسن احسن
خوشم امد.دستتون طلا
نسخه بعدی امد حتما دانلود میکنم.
اگر رابط ساده تر و کارایی بهتری نسبت به نرم افزار های مشابه داشته باشه حتما موفق خواهد شد.
منتظر هستم

Sarab.mr

کاربر سایت
Aug 29, 2008
68
نام
محمد رجبی
سلام لطفا یه توضیحی در مورد نرم افزار تو پست اول بزار و امکانات رو بگو چند تا عکس از داخل نرم افزار بزار و بگو چه بازی هایی میشه باهاش انجام داد و ... لطفا سایتتون هم یه سر و سامانی بدید و نرم افزار هم من دانلود کردم موقع نصب یک ساعت داشت Framework 4.5 رو دانلود میکرد آخرش کنسل کردم نتونستم نصب کنم یکم بهترش کنید. ممنون.
بله دوست عزیز در بعضی از سیستم ها این مورد مشاهده شده
همین الان داریم این مشکل رو حل میکنیم
با تشکر از انتقادتون

Sarab.mr

کاربر سایت
Aug 29, 2008
68
نام
محمد رجبی
دوستان بابت خرابی سرور و تعویض سرور از همتون عذر خواهی کرده
تمام تلاشمون رو جهت راه اندازی سرور جدید و پر قدرت دیگه داریم انجام میدیم

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
من نت فرم ورک رو جداگونه نصب کردم بعدش اومدم برنامه رو نصب کنم داشت دانلود میکرد وسطاش بود یه ارور داد گفت Unable to retrieve application files corrupt in deployment و نصب نشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر