بازی انلاین S.K.I.L.L اکشن شوتر Free to player رو الان میتونید بازی کنید

سلام به همه بازی خور های مولتی پلیر مثل من
بازی زیبای
Special Force 2 یک بازی انلاین شوتر خوب عالی با موتور انریل و گیم پلی خوب. خوب که می گم یعنی خیلی خوب بازی مثل بقیه بازی های انلاین شوتر هست و تازه از بتا دراومده فعلا برای تیم دات مچ چهارتا نقشه داره ولی برای مد های مثل کپچر و بمب گذاشتن نقشه های زیادی داره توی این بازی یه قسمت به نام مینی گیم داره که میتونید اونجا برای پوینت جمع کردن بازی کنید میتونید در این قسمت تعداد سرباز ها و محل دفاعی خودتون و درست کنید و شروع به بازی کردند کنید یا در قسمت دیگه میتونید تمرین تیر اندازی کنید و پوینت جمع کنید بازی سرعت خوبی داره نقشه بزرگ دار و هم نقشه های کوچیک به خودتون میاید میبینید رسید به دشمن و سروع به بازی کردن میکنید یا در نقشه های دیگه که بزرگتر هست هم باید بدوید و دنبال دشمن کنید نفس توی این بازی معنی نداره شیفت نگه داشتید دارید میدوید یه دفعه شلیک میکنید دشمن میمیره ولی هنوز دستون روی شیفت هست شلیک تموم بشه دوباره میدوید بدونه اینکه دوباره شیفت بگیرید خلاصه بازی از نظر من اعتیاد اور هست و نمیتونید با بازی های مثل ac combat یا ava مقایسه کنید چون خیلی بهتر هست اگه بازی انلاین شوتر دوست دارید حتما این بازی انجام بدید

حجم بازی 3.83 گیگ هست
وارد سایت بازی بشید ثبت نام کنید لانچ بازی رو بگیرید و شروع به بازی کردند کنید یادتون باشه لانچ بازی رو توی درایو دیگه بریزید اگه درایو سی حجم کم داره چون بازی رو همونجا دانلود میکنه نیاز هم به نصب نداره دانلود کرد استارت بزنید وارد بازی میشید

گیم پلیر (ویدیو)

دوستانی که مشکل با لانچ دارند می تونن از لینک زیر بازی رو دانلود کنن که توسط خودم اپ شده و اخرین ابدیت بازی برای 2013/12/15 هست وارد لینک زیر بشید مدیافایر و دونه دونه پارت هارو دانلود کنید بعد اکسترک کنید وبازی اجرا کنید من از فولدر بازی کپی گرفتم روی بک سیستم دیگه امتحان کردم بازی بدون مشکل اجرا شد فقط وارد سایت بشید یک اکانت بسازید دوستانی که لب تاپ دو گرافیکه دارند حتما بازی رو به گرافیک بالا لب تاپ معرفی کنید
پارت ها 200 مگابایتی هست
دوستان ایدی هاتون بدید اینجا در پست اول بذارم

ایدی بچه ها
persian
MoJiX
purge

آخرین ویرایش:

ostoore

کاربر سایت
Sep 3, 2013
105
نام
اشکان
MMOFPS می خوای Dirty Bomb هم هست :d

بازی MMORPG هم اگه C9 نمیای ، یه بازی جدید به نام Sky Forge که آبنده خوبی رو به نظر من داره !

سلام مرسی داداش واقعا dirty bomb عالیه فقط یه سوال الان تو حالت کلوز بتا ست؟! skyfroge هم خیلی ماهه:d:x چجوری باید ثبت نام کنم ؟!

hgbcreator

کاربر سایت
Aug 14, 2011
1
سلام
بازیه خیلی قشنگیه
mod های زیادی داره
پینگ خیلی خوبه.میشه راحت بازی کرد
id: MoJiX

- - -ویرایش - - -

سلام
من پارتها رو مستقیم کردم که دوستان میتونن دانلود کنن

---------------------

وقتی پارت 13 رو دانلود کردین اسمشو به GBR_eng.part13 تغییر بدین و بعد اکسترکت کنید

سلام دوستان نمیتونم دانلود کنم هنوز بازی اکی هس که ما هم بیایم ؟

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
سلام دوستان نمیتونم دانلود کنم هنوز بازی اکی هس که ما هم بیایم ؟
دوست عزیز پست اول لینک های مدیا فایر سالم هستن اون ها رو دانلود کن سرعت دانلودشم عالیه بعد از دانلود مشکلی بود بگید حتما رفع میشه

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
محمد رضا جان این بازی هست که صفحه قبل اسکرین شاتش هست چیه اون ؟ :d
--
اها هنوز معرفی نشده پس

من هم دارم اینو دانلود میکنم هم Warface . کدوم یکی باحال تره ؟

آخرین ویرایش:

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
محمد رضا جان این بازی هست که صفحه قبل اسکرین شاتش هست چیه اون ؟ :d
--
اها هنوز معرفی نشده پس

من هم دارم اینو دانلود میکنم هم Warface . کدوم یکی باحال تره ؟
اون یک بازی شوتر توسط نکسوز قرار معرفی بشه فعلا در حال ساخته فکر کنم تا پاییز ان بشه الان ان هست ولی نه برای همه در حال تست هست خیالت راحت ان شد سریع معرفی میکنم وارفیس هم عالیه ولی خوب بستگی به طرف داره slill کلاسیک هست و وارفیس یکم متنوع

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر