بازی انلاین S.K.I.L.L اکشن شوتر Free to player رو الان میتونید بازی کنید

سلام به همه بازی خور های مولتی پلیر مثل من
بازی زیبای
Special Force 2 یک بازی انلاین شوتر خوب عالی با موتور انریل و گیم پلی خوب. خوب که می گم یعنی خیلی خوب بازی مثل بقیه بازی های انلاین شوتر هست و تازه از بتا دراومده فعلا برای تیم دات مچ چهارتا نقشه داره ولی برای مد های مثل کپچر و بمب گذاشتن نقشه های زیادی داره توی این بازی یه قسمت به نام مینی گیم داره که میتونید اونجا برای پوینت جمع کردن بازی کنید میتونید در این قسمت تعداد سرباز ها و محل دفاعی خودتون و درست کنید و شروع به بازی کردند کنید یا در قسمت دیگه میتونید تمرین تیر اندازی کنید و پوینت جمع کنید بازی سرعت خوبی داره نقشه بزرگ دار و هم نقشه های کوچیک به خودتون میاید میبینید رسید به دشمن و سروع به بازی کردن میکنید یا در نقشه های دیگه که بزرگتر هست هم باید بدوید و دنبال دشمن کنید نفس توی این بازی معنی نداره شیفت نگه داشتید دارید میدوید یه دفعه شلیک میکنید دشمن میمیره ولی هنوز دستون روی شیفت هست شلیک تموم بشه دوباره میدوید بدونه اینکه دوباره شیفت بگیرید خلاصه بازی از نظر من اعتیاد اور هست و نمیتونید با بازی های مثل ac combat یا ava مقایسه کنید چون خیلی بهتر هست اگه بازی انلاین شوتر دوست دارید حتما این بازی انجام بدید

حجم بازی 3.83 گیگ هست
وارد سایت بازی بشید ثبت نام کنید لانچ بازی رو بگیرید و شروع به بازی کردند کنید یادتون باشه لانچ بازی رو توی درایو دیگه بریزید اگه درایو سی حجم کم داره چون بازی رو همونجا دانلود میکنه نیاز هم به نصب نداره دانلود کرد استارت بزنید وارد بازی میشید

گیم پلیر (ویدیو)

دوستانی که مشکل با لانچ دارند می تونن از لینک زیر بازی رو دانلود کنن که توسط خودم اپ شده و اخرین ابدیت بازی برای 2013/12/15 هست وارد لینک زیر بشید مدیافایر و دونه دونه پارت هارو دانلود کنید بعد اکسترک کنید وبازی اجرا کنید من از فولدر بازی کپی گرفتم روی بک سیستم دیگه امتحان کردم بازی بدون مشکل اجرا شد فقط وارد سایت بشید یک اکانت بسازید دوستانی که لب تاپ دو گرافیکه دارند حتما بازی رو به گرافیک بالا لب تاپ معرفی کنید
پارت ها 200 مگابایتی هست
دوستان ایدی هاتون بدید اینجا در پست اول بذارم

ایدی بچه ها
persian
MoJiX
purge

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
برای منم همینه نقشه های مثل hanger، dam ویه 2 تا نقشه دیگه هست که تو لودینگ گیر میکنه بدون هیچ پیغامی
با قندشکن یا بدون قندشکن هم هیچ فرقی نداره:)
پس فقط من نیستم l-)
به خاطر isp نیست؟
احیانا پارس انلاین نداری؟

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
من اصلا با شیلتر شکن نمیام
برا همونه نکنه ؟؟؟
تو با چه شیلتر شکنی میری
من ایران نیستم

- - -ویرایش - - -

برای منم همینه نقشه های مثل hanger، dam ویه 2 تا نقشه دیگه هست که تو لودینگ گیر میکنه بدون هیچ پیغامی
با قندشکن یا بدون قندشکن هم هیچ فرقی نداره:)
این دوتا نقشه کوچیک هستن دوقدم بریی حریف جلوت هست فکر کنم واسه سرعت باشه یا پینگ خودت یه بازی ذرست کن با این دوتا نقشه ادمین خودت باشی ببین وارد میشی تعدادم بذار روی 4 به 4 تست کن خبرشو بده این دوتا نقشه واسه یک مد هست تیم دت مچ

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
من ایران نیستم

- - -ویرایش - - -

این دوتا نقشه کوچیک هستن دوقدم بریی حریف جلوت هست فکر کنم واسه سرعت باشه یا پینگ خودت یه بازی ذرست کن با این دوتا نقشه ادمین خودت باشی ببین وارد میشی تعدادم بذار روی 4 به 4 تست کن خبرشو بده این دوتا نقشه واسه یک مد هست تیم دت مچ

خوب ما با کلی زور زدن این 2 تا نقشه رو در حالت ادمین بالا اوردیم نتیجه این شد که خودمون هم با نقشه بالا آوردیم:d
در یک نقطه نا معلوم از نقشه وسط زمین و هوا فریز میشد(عین بادمجون یخ زده :d)

تصاویری از این فجایع >>>>

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خوب ما با کلی زور زدن این 2 تا نقشه رو در حالت ادمین بالا اوردیم نتیجه این شد که خودمون هم با نقشه بالا آوردیم:d

دقیقا !!!

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا

عجب باحاله ها تا حالا از این نما ندیده بودم برو فرومش یه گزارش بنویس سریع رسیدگی میکنن بزن باگ که ملت دهنشون باز بمونه

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
داداش دمت گرم . زحمت کشیدی
id : purge
خواهش میکنم اومیدوارم لذت ببریی منم فعلا روی بازی Hawken هستم ولی میام هرروز یک ساعتی بازی میکنم اگر مشکلی داشتی حلش کردی بگو به پست اول اضافه کنم ملت استفاده کنن

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
نه داداش مشکلی نبود به راحتی اجرا شد . بازی قشنگیه . مشکل پینگم نداشتم
عالی پس امشب حتما ان میشم مد دیفند هم امتحان کن اسحله و پوینت میده من ام 16 ابدیت شده گرفتم البته 7 روزه ولی پوینت زیاد دارم

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
سلام
تشکر از دوست عزیزم محمدرضا بابت اپلود کردن بازی ممنون.. همون روز که بازی اپلود کردی اینترنت منم کلا قطع شد.. حالا از یک جای دیگه درخواست نت دادم تا یک هفته دیگه نت وصل میشه حتما بازی دانلود میکنم..
تا کی هست این اشانتیوناش.؟؟زود برسم چندتا اشانتیون به مناسبت کریسمس بگیرم.. :d

- - -ویرایش - - -

ip سرور های بازی کسی میدونه یی پینگ بگیرم.. سرور ترکیه هم داره؟

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
سلام
تشکر از دوست عزیزم محمدرضا بابت اپلود کردن بازی ممنون.. همون روز که بازی اپلود کردی اینترنت منم کلا قطع شد.. حالا از یک جای دیگه درخواست نت دادم تا یک هفته دیگه نت وصل میشه حتما بازی دانلود میکنم..
تا کی هست این اشانتیوناش.؟؟زود برسم چندتا اشانتیون به مناسبت کریسمس بگیرم.. :d

- - -ویرایش - - -

ip سرور های بازی کسی میدونه یی پینگ بگیرم.. سرور ترکیه هم داره؟
سلام حمید وظیفه اس واسه هم وطنام کاری انجام بدم مثل ac هست اشانتیوناش البته مد های زیادی داره قسمت مینی گیم هم میتونی خودت بازی بسازی و تعداد دشمنات و تعیین کنی اسنیپراشم خوراک خودته هرقت اسنیپر برمیدارم یاد تو می افتم بچه ها نصب کردند و بازی کردند و مشکل پینگ نداشتن ولی میدونم ترکیه و اسیای شرقی هم ساپورت میکنه خیال راحت بیا نصب کردی امار بده منتظرتیم ایدیتم بده پست اول بذارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر