مشخصات سخت افزاری PC نسل بعد - قیمت 13 هزار دلار

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296

با هزینه کردن مبلغی بین 400 تا 500 دلار می توانید صاحب یکی از کنسول های نسل بعد شوید. با هزینه کردن 1500 دلار نیز
می توانید یک کامپیوتر شخصی متناسب با شروع این نسل و همپای کنسول های آن داشته باشد.
اما اگر بخواهید یک کامپیوتر فوق العاده قوی با قدرت پردازش گرافیکی خیلی عالی داشته باشید و در ضمن بتوانید بازی های نسل بعد را با بهترین وضوح تصویری (4K) به اجرا درآورید، باید مبلغی در حدود 13 هزار دلار هزینه کنید!

یک شرکت انگلیسی یک نمونه از کامپیوترهای شخصی که بوسیله خودشان طراحی شده است را با نام XDNA Aurum 24K
برای فروش قرار داده است که مشخصات آن به این شرح می باشد:

این غول پردازشی از CPU اینتل i7 4960X، دو کارت گرافیک Nvidia GTX Titan و 64 گیگابایت رم بهره می برد و می تواند تصاویر با رزولوشن 4K را به راحتی نمایش دهد. علاوه بر قدرت بالای این PC،ظاهر شیک، طراحی محفظه جالب و تِم تلفیقی زرد و سیاه آن به زیبایی آن افزوده است.

مشخصات پردازنده این کامپیوتر

مشخصات کارت گرافیک

کاتالوگ شرکت سازنده

1
2

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
این پی سی بود یا لابراتوار به جونه خودم فکم چسبید والا نیروگاه های هسته ایم اینجور خنک کننده ندارن اینا روش گذاشتن در کل این پی سی مورد نظر وایه نسل بعد و نسل بعد از بعد هست به نظرم

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,989
نام
احمد
کلی خرج اضافه و بیخود تو این سیستم شده

یه 4670 + 780ti SLI + 32gb ram قشنگ این سیستم رو میخوره یا میشه به جای دو تا تایتان 200 گذاشت روش و 4 تا 290x گرفت "البته اگه مدل رفرنس باشه نقش بخاری خونه رو هم اجرا میکنه :d" که در این صورت بسیار قدرتمندتر خواهد شد

خیلی هم عجیب قیمتش نسبت به قطعاتش بالاست ! الان مانیتورش حدود 3000 دلاره مگه تو بقیش چیکار کرده که 10000 دلار شده ؟!

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
440
من بیکار نیستم این همه پول رو برای یه PC بدم آخر سر هم انحصاری رو از دست بدم من این همه پول رو برای کار استفاده میکنم

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD
خب از این 13 هزار دلار 1000 دلارش رو میدم ۲ تا کنسول نسل بعد رو میگیرم
با 12 هزار دلاری که واسم میمونه باهاش 100 تا بازی واسه XONE و 100 تای دیگه واسه PS4 میگیرم و میشینم تا آخر نسل از کنسول گیمینگ و انحصاری هاش لذت میبرم:d
این وسط هم شاید 20 تا از بازی هام کم کردم و یک PC مناسب میگیرم;;)

rehe73

کاربر سایت
Apr 17, 2011
124
خدایش ، این سیستم هم اگر گیرمون بیاد عالیه میشه ، چه حالی میده روش بازی نصب کنیم ، مخصوصا موقعی که میخوای بری توی تنظیمات همه چیز high کنی خیلی حال میده ، البته این سیستم ها برای کار گرافیکی ارزش داره ، من اگر مثل بیل گیتس میلیونر بودم این سیستم رو سفارش میدام
حداقل هنگ کردن رو نمیدیدم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این الان شد خبر رسما هر چرندی دیگه شده خبر

بعدشم با 1000 دلار می شه یه سیستم بهتر از کنسول ها جمع کرد

kill3r

کاربر سایت
Apr 28, 2011
596
نام
nima
این در مورد کسایی صدق میکنه که خوره کیفیت های بصری و گرافیک و... اند پولشم میدن میخرن
هر چند شاید به نظر دیوونگی بیاد با هزار تا انحصاری و کنسول و ابگرم کن و جارو برقی هم عوض نمیکنن.

همه که مثه ما ایرانیا عاقل نیستن :)

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
دوستان کنسول باز! کسی که پولش میرسه یه همچین سیستمی بخره قطعا ته جیبش یه پول خوردی هم داره که کنسول های عزیز شما رو بخره تا از انحصاری ها محروم نشه!!!!! نگران نباشید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر