مشخصات سخت افزاری PC نسل بعد - قیمت 13 هزار دلار

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296

با هزینه کردن مبلغی بین 400 تا 500 دلار می توانید صاحب یکی از کنسول های نسل بعد شوید. با هزینه کردن 1500 دلار نیز
می توانید یک کامپیوتر شخصی متناسب با شروع این نسل و همپای کنسول های آن داشته باشد.
اما اگر بخواهید یک کامپیوتر فوق العاده قوی با قدرت پردازش گرافیکی خیلی عالی داشته باشید و در ضمن بتوانید بازی های نسل بعد را با بهترین وضوح تصویری (4K) به اجرا درآورید، باید مبلغی در حدود 13 هزار دلار هزینه کنید!

یک شرکت انگلیسی یک نمونه از کامپیوترهای شخصی که بوسیله خودشان طراحی شده است را با نام XDNA Aurum 24K
برای فروش قرار داده است که مشخصات آن به این شرح می باشد:

این غول پردازشی از CPU اینتل i7 4960X، دو کارت گرافیک Nvidia GTX Titan و 64 گیگابایت رم بهره می برد و می تواند تصاویر با رزولوشن 4K را به راحتی نمایش دهد. علاوه بر قدرت بالای این PC،ظاهر شیک، طراحی محفظه جالب و تِم تلفیقی زرد و سیاه آن به زیبایی آن افزوده است.

مشخصات پردازنده این کامپیوتر

مشخصات کارت گرافیک

کاتالوگ شرکت سازنده

1
2

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دوستان یک جوری از کنسول حرف میزنین انگار قیمتش اندازه پفکه :|
باو الان مثلا من اگه بخوام 1200 هزینه کنم PS3 بخرم میتونم همین سیستممو بدم بره 1200 بزارم روش بازی هایی که روی PS3 روی 30 فریم اجرا میشه و که روی کنسول گرافیک خاصی نداره راحت روی 60 فریم اجرا کنم!

اون مال قدیم بود که 5 سال پیش 250-300 ت یک دونه کنسول بهت میدادن و تا 7 سالم برات دووم داشت!
اگه به تومان گفتی، که سیستم 1200 تومانی 30 فریم اجرا کنه خیلی هنر کرده، اگه به دلار گفتی، PS3 کجاش 1200 دلاره؟

dns2

کاربر سایت
Jul 4, 2013
111
در کل بحث مسخره ایه .

تو بازیای مولتی پلتفرم مثل Tomb Raider یه hdmi بزن به گرافیو به تلویزیونت (حتی با کارت گرافیکی متوسط و مشخصات پایین ) چشمات به خدا باز میشه . انگار عینک گذاشتن رو چشمات . وقتی یه بازی مولتی پلتفورم رو روی PC بازی میکنی تازه میفهمی چه زیباییهایی رو از دست دادی .

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
[h=2]مشخصات سخت افزاری PC نسل بعد - قیمت 13 هزار دلار[/h]
13 هزار دلار !
الان ی کارت 770 انداختم رو سیستم پشیمون شدم چرا اینقدر خرج کردم به خدا !
همین 770 تا اخر نسل مثل هلو بهم فریم می ده ولی بازی درست حسابی کجا بود که بتونه از قدرت این کارت استفاده کنه !!!داره ی گوشه خاک می خوره

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
13 هزار دلار !
الان ی کارت 770 انداختم رو سیستم پشیمون شدم چرا اینقدر خرج کردم به خدا !
همین 770 تا اخر نسل مثل هلو بهم فریم می ده ولی بازی درست حسابی کجا بود که بتونه از قدرت این کارت استفاده کنه !!!داره ی گوشه خاک می خوره

هنوز منتظرم یه crysis سال 2007 دیگه تکرار بشه.فعلا امیدم به steam os هست شاید موفق بشه باز چرخ pc رو به حرکت در بیاره.البته خودشون هم این ادعا رو کردن.
میدونی اگر قرار باشه یه بازی با هدف سخت افزاری امروزی برای کارتی مثل 760 یا 770 ساخته بشه چه طوفانی بپا میشه؟حتی تصورش هم سخته .میشه یه چیزی تو مایه اون تچ دمو انریل4 اخری که نشون دادن .
physx هم که دیگه هست بار cpu رو هم کم میکنه با کارتهای انویدیا.

خدایی فیزیک crysis1 رو ببین سال 2007 این بازی ساخته شده حتی از فیزیک crysis3 و bf4 هنوز با اختلاف بالاتره.

خلاصه تا موقعی که هدف اون دوتا سخت افزار کنسول {ps4وxbox1} باشه فقط میتونی گرافیگ full hd بازیهای مولتی رو ببینی مگه اینکه steam os بتونه واقعا سازنده رو مجاب کنه یه بازی انحصاری با گرافیک روز بسازه برای این پلتفرم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
اگه به تومان گفتی، که سیستم 1200 تومانی 30 فریم اجرا کنه خیلی هنر کرده، اگه به دلار گفتی، PS3 کجاش 1200 دلاره؟
من گفتم پولشو بزارم روی سیستم خودم و یکی دیگه بگیرم میتونه 60 فریم رو بگیره!
حالا نه اینکه بخواد تا آخر روی 1080 همه رو 60 فریم بگیره ولی بازم بازی هارو با کیفیت نسبتا بالاتری از کنسول اجرا میکنی و فریمش هم بهتره!

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
EVGA classified GeForce GTX 780 Ti Kingpin Edition

واقعا باید به این ابر کارت گرافیک جهان احترام گذاشت :d
قویترین کارت گرافیک جهان با 22pin

اولین 780ti که 6GB رم نازنین تو دل خودش جا داده
GTX780TI-Kingpin2-645x426.jpg

اطلاعات تکمیلی
EVGA GeForce GTX 780 Ti Kingpin 6GB Video Card - Made for Overclocking - Legit Reviews

motherboard EVGA SR-X CLassified C606

دوتا cpu اینتل کنارهم مدل Intel® Xeon® Processor E5-2697 v2
ARK | Intel� Xeon� Processor E5-2697 v2 (30M Cache, 2.70 GHz)
12Core 24Thread 30Mbcash
دوتاش میشه 24 هسته 64مگابایت کش اوووووووووووففففففففففففف:d
چهارتا GTX780Ti 6GB KingPin Edition

Sr2%20Gear.jpg

firese.jpg

سیستم 13 هزار دلاری رو میکنی؟ :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر