امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
نوشته شده توسط Kratos-_-0_0191:
دوست عزیز درجه بندی سنی روی بازی ها بخاطر همین درجه بندی M (بزرگسالان) نه نوجوانان :)
به نظر شما ایا این مسءله رعایت میشه؟ من خودم بار ها شاهد بودم بچه ۱۲ ساله دنبال خرید gta هست بعد شما درجه بندی سنی رو میگی؟!

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
به نظر شما ایا این مسءله رعایت میشه؟ من خودم بار ها شاهد بودم بچه ۱۲ ساله دنبال خرید gta هست بعد شما درجه بندی سنی رو میگی؟!
دوست عزیز اول اینکه کشور ما رو با بقیه ی جاها مقایسه نکن.
دوم هم این که اگر یکم با فرهنگ اونور اشنا باشید میبینید که افراد کم سن و سال تر از الی هم از این کلمات استفاده میکنند البته جدا از والدین.

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
تو امریکا من رفته بودم gta v رو بخرم یارو ازم driver license میخاست گفتم قیافم جدی نمیخوره بزرگتر از ۱۸ ام؟ گفت نه! (۲۸ سالمه)
و اینکه تو امریکا (اروپا اینا رو نمیدونم) والدین بچه ها خیلی رو این چیزا حساسن و اینجوری نیست بازی ایی که از سنشون بالاتر باشه رو واسشون بخرن! مگر اینکه بچه هه خودش انلاین بخره.
ضمنا دوستانیکه از این موارد بدشون میاد میاد برادران عرزشی تو ایران اقدام به بازی سازی کردن و کاملا پاستوریزه و استرلیزه و حتی هموژنیزه هم هست بازیاشون علاوه بر اون در حین لذت بردن شرعی از لعب، از آموزه های دینی و زلال احکام و مفاتیح و .. هم میتونن فیض ببرن.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
تو اون دنیایی که الی بزرگ شده کاملاً طبیعیه که رفتارش متناسب با ارزش های جوامع امروزی نباشه. این که بازی ای که برای افراد بالای 18 سال ساخته شده رو بچه 14 ساله بازی میکنه شد نمره منفی برای سازنده؟ :))

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دوستانی که میگن حرفهای الی طبق شرایطی که داره طبیعیه ایا احترام به بزرگتر هم نگه نداشتن طبیعیه؟! شما ببینید حرفهایی که بین الی و بیل زده میشه رو.....الی از ۵ تا جملش ۴ تاش به بیل فحش میده و بنظرم این درست نبود...بالخره بیل یه شخصی همسن جوءل بود و الی باید بهش احترام میزاشت......یا بار ها به خود جوءل هم میبنیم که ناسزا گویی کرده .

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
دوستانی که میگن حرفهای الی طبق شرایطی که داره طبیعیه ایا احترام به بزرگتر هم نگه نداشتن طبیعیه؟! شما ببینید حرفهایی که بین الی و بیل زده میشه رو.....الی از ۵ تا جملش ۴ تاش به بیل فحش میده و بنظرم این درست نبود...بالخره بیل یه شخصی همسن جوءل بود و الی باید بهش احترام میزاشت......یا بار ها به خود جوءل هم میبنیم که ناسزا گویی کرده .

شما رو بندازن تو یه دنیای F*cked Up مثل دنیای TLOU و برای دو تا تیکه نون بزنن از وسط نصفت کنن، بازم حرف از احترام به بزرگتر میزنی؟ :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد

شما حالت خوبه ؟ دوربین مخفیه ؟ توی اون شرایط و اتفاقاتی که واسشون افتاده انتظار داری خیلی ریلکس و با ادب باشن ؟ انتظار داری وقتی بیل دست بند میزنه بهش ، تشکر کنه ؟
معلم اخلاق سعی کن خودتو بذاری جای شخصیت های داخل بازی ، تمام بازی ها

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
نمی دونم چرا کلا تو BC چیزی به نام نظر شخصی محترم شمرده نمیشه و سریعا به اشخاص حمله میکنن... دوستان اون نقد از دیدگاه شخصیه من بود و هر کس هم میتونه نظر شخصی داشته باشه و اون نظر هم محترمه . کمی به افکار و نظرات هم احترام بزاریم بد نمیشه.

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
حالا ایشونم نظرشو گفتن
ولی به هر حال درجه بندی ESRB روی کاور برای اطلاع رسانی به والدین یا بازیباز که باید توجه شه بهش
حالا کم توجهی کردن بهش گناهشون پای خودشون ، که خوشبختانه یا متاسفانه اگه اینجا بهش اهمیتی داده
نمیشه ولی اونجا در صد بالایی به درجه بندی سنی توجه میکنن
حالا 2 تا ماچ و بوسم که به جایی بر نمیخوره:d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
شما مثل اینکه عنصری به نام شخصیت سازی یادت رفته
الی کسی هست که پدر مادر بالا سرش نبوده...دختر گستاخی هست و تو فضایی زندگی می کنه که آدما برای یه تیکه نون همدیگه رو تیکه پاره می کنن. اونوقت شما انتظار داری با همه مودب باشه??مثلا بیل بگه بیا تو الی بگه نه خواهش می کنم نمیشه اول بزرگتر:d

اینجوری سازنده ها نمیتونن زشتی رفتار الی و زشتی و تاریکی اون زمانی که توش زندگی می کنن رو نشون بدن

.

Metalzadeh

کاربر سایت
Dec 11, 2007
136
نام
پدرام
Bloodborne 9.5/10

نکات مثبت:
-گرافیک عالی، یکدست و مناسب با جو بازی
-موسیقی و صداگذاری بی نقص
-گیم پلی چالش برانگیز و اعتیادآور
-داستان گیرا و مرموز

نکات منفی:
-افت FPS زیاد زمان نزدیک شدن به باس های خیلی بزرگ
-نداشتن قابلیت تکه تکه کردن دشمن ها (این خیلی شخصیه)

Bloodborne تا الان بهترین بازی این نسل برای من بوده.

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,240
نام
Mansour
فعلا فقط TLOUرو تموم کردم و باید بگم
نکات مثبت:صدا گذاری عالی_گیم پلی روون و بی نقص_گرافیک خوب _شخصیت پردازی خوب
نکته منفی:هوش مصنوعی دشمن از جنس انسان یه کم ضعیفه_و یه کم سرور آنلاینش ضعیفه(برا آنلاین باز ها)

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
Batman Arkham Knight
! یعنی اوردر ۱۸۸۶ که سمبل گرافیک خیلیا میدوننش از این بازی به مراتب ضعیف تره! .
Matthew-McConaughey-intersteller.jpg

• Like
Reactions: esm nadaram

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر