نقد و بررسی | Super Mario 3D World

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
مهدی ناراحت نشی...ولی لعنت بهت:D...چرا باید وقتی خیالم راحت باشه بازی خاصّی برای ترغیب کردن من به خرید کنسول های نسل بعد وجود نداره،تو و این بازی و نقدت جفت پا بپرید وسط؟؟:D

• Like
Reactions: ehsanservat

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
این قسمتش که گفتید:
برای انجام بازی به صورت 4 نفره شما می توانید از game pad ، wiiU pro controller ، Wii classic controller و wiimote به صورت sideway استفاده کنید
چطوری میشه؟
میشه یکم توضیح بدید؟
یعنی هر کدوم از اینا رو داشته باشید میتونید داخل بازی ازش استفاده کنید
بماند که برا تحصیلات دارم Wii نو رو می فروشم (نخریده دارم میفروشم :()

ما مثل بعضیا که اشاره ای هم نمی کنم ( Ortegoli :d) وضعم اینقد خوب نیست که یه بازی Mario 3d world بخریم و یه باندل Wind Waker HD ولی خیلی خیلی مبارک باشه.:x جای منم خالی کن وقتی بازی می کنید

راستی مهدی جان این نقد رو میشه کامل تر کنی این لباسایی که من پایین تر گذاشتم رو مثلا به لیست بالا اضافه کن و از تو" منبعی " هم که معرفی کردم یکم اظلاعات بیشتری بذار که من اطلاعات مربوط به حرفای خودم رو پاک کنم و نقد از عالی به استثنایی بره :x

با تشکر دوباره و چند باره از نقد خوبتون :x
نه آقا منم وضعم خوب نیست سفارش مشتری دارم میارم ازش بقلش خیلی برام بمونه همین بازی ماریو هستش
اونها رو هم در اولین وقت اضافه میکنم
مهدی ناراحت نشی...ولی لعنت بهت:D...چرا باید وقتی خیالم راحت باشه بازی خاصّی برای ترغیب کردن من به خرید کنسول های نسل بعد وجود نداره،تو و این بازی و نقدت جفت پا بپرید وسط؟؟:D
همینه که هست :d
مردونه راه نداره حتما ناراحت میشم :d

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
تا اسم بازی میاد همه ذهن ها (اکثرا) به سمت سونی و مایکروسافت میره (ایران مخصوصا این روزها) اما واقعا در میون این هرج و مرج گرافیکی و رم و ... چنین بازی هایی رو آدم میبینه حسرت داشتن یک Wii U رو میکشه!
نقد بسیار عالی بود. ممنون :x

• Like

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
خسته نباشی عالی بود :d
170px-Tanooki_Mario_Artwork_-_Super_Mario_3D_World.png

خدا لعنت کنه این ماریو =)) خیلی قیافش باحاله :d

• Like

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
خیلی خوب بود , خسته نباشی!
تازه داشتم لذت میبردم یهو تموم شد... یخرده کوتاه بود! :d
ممنون دیگه نخواستم همشو بگم لذت کار از بین بره :d
آقا مهدی به پای galaxy mario میرسه؟
اینا هر کدومش لذت خودشو داره ماریو گلکسی لذت خودشو داره اینم همینطور ولی از لحاظ کیفیت ساخت عین همون گلکسی هست
خسته نباشی عالی بود :d
170px-Tanooki_Mario_Artwork_-_Super_Mario_3D_World.png

خدا لعنت کنه این ماریو =)) خیلی قیافش باحاله :d

ممنون اره ما هم گیر همین سیبیلاشیم :d

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
واقعا بقول EDGE این یه بازی به تنهایی میتونه دلیل خریدنِ Wii U باشه :love:

ای کاش PS4 سال دیگه ریلیز میشد میرفتیم Wii U میخریدیم :( بهرحال خرید Wii U واجب شد ...

• Like

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل

ای کاش PS4 سال دیگه ریلیز میشد میرفتیم Wii U میخریدیم :( بهرحال خرید Wii U واجب شد ...

کیا جان مردونه تا الان ps4 چیز خاصی نداشته که بخوای همین الان بگیری جز گرافیک بالاتر نسبت به ps3
خود من میخوام ps4 هم بگیرم اما اگر قیمت خوب گیر بیارم میگیرم مثلا تو رنچ 1300 الی 1400
ولی الان wiiu ترکونده تو همین 3 ماه اخیر فقط 20 بازی شاخ براش منتشر شده که حدود 7 تاش انحصاری نینتندو هستش که اخریش همین ماریو هستش
واقعا این بازی مهم ترین دلیل خرید wiiu هستش
آقا این ملت ریختن همه wiiu ها رو خریدن من باندل زلدا سفارش دادم میترسم به من نرسه :((

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد

من که فعلا از خرید PS4 منصرف شدم و یه Wii U سفارش دادم :D بقیه هم باید همینکار رو بکنن . بهترین انتخابه واقعا . سال بعد بازی های انحصاریه پشم ریزون زیاد داره . همین الانشم 4-5 تا بازی تاپ ـه تاپ داره که نمیشه ازشون گذشت :D

• Like

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
کیا جان مردونه تا الان ps4 چیز خاصی نداشته که بخوای همین الان بگیری جز گرافیک بالاتر نسبت به ps3
خود من میخوام ps4 هم بگیرم اما اگر قیمت خوب گیر بیارم میگیرم مثلا تو رنچ 1300 الی 1400
ولی الان wiiu ترکونده تو همین 3 ماه اخیر فقط 20 بازی شاخ براش منتشر شده که حدود 7 تاش انحصاری نینتندو هستش که اخریش همین ماریو هستش
واقعا این بازی مهم ترین دلیل خرید wiiu هستش
آقا این ملت ریختن همه wiiu ها رو خریدن من باندل زلدا سفارش دادم میترسم به من نرسه :((

تا حدودی موافقم ! :D من خودم PS4 رو بخاطر BF4 میخوام بخرم! :D رو PS3 بازی نکردم که رو PS4 با گرافیک بالاتر و 60 فریم و 64 بازیکنه بازی کنم ! :D
در مورد قیمت هروقت Wii U شد 1300 خبرم کن تا سریع یکی بگیرم ! :D

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
تا اسم بازی میاد همه ذهن ها (اکثرا) به سمت سونی و مایکروسافت میره (ایران مخصوصا این روزها) اما واقعا در میون این هرج و مرج گرافیکی و رم و ... چنین بازی هایی رو آدم میبینه حسرت داشتن یک Wii U رو میکشه!
نقد بسیار عالی بود. ممنون :x

یک بازی خوب حتما نباید گرافیک آنچنانی و بالا مثل crysis 3 داشته باشه به نظر من

یکی از مهمترین اصلها برای یک بازی خوب گیم پلی خوب و عالی هست

حتی داستان عالی هم همیشه نیاز نیست !؟ (البته به نوع و سبک بازی هم ربط داره دیگه)

این نظر من هست و مصداق نظرم هم مثلا همین بازی جدید ماریو هست

- - -ویرایش - - -

من که فعلا از خرید PS4 منصرف شدم و یه Wii U سفارش دادم :D بقیه هم باید همینکار رو بکنن . بهترین انتخابه واقعا . سال بعد بازی های انحصاریه پشم ریزون زیاد داره . همین الانشم 4-5 تا بازی تاپ ـه تاپ داره که نمیشه ازشون گذشت :D

بنده اگر پول داشته باشم و بخوام کنسول بخرم اول احتمال بالا 3ds و بعد wii u و بعد ps4 یا ps3 یا vita و در آخر شاید xbox one (اونم شاید !)

اما فعلا پولش نیست !

• Like

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من wii رو آخر همه خریدم ولی این سری چون یه PC خوب بستم، دیگه فکر نکنم حالا حالا ها کنسول نسل بعد بخرم. الان ps3 رو فروختم، xbox رو هم میفروشم یه wiiu میگیرم دیگه وقتشه!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
من wii رو آخر همه خریدم ولی این سری چون یه PC خوب بستم، دیگه فکر نکنم حالا حالا ها کنسول نسل بعد بخرم. الان ps3 رو فروختم، xbox رو هم میفروشم یه wiiu میگیرم دیگه وقتشه!

خدایی الان ps4 و XBox 1 جز گرافیک چی دارن اینقدر ملت میرن میخرن
الان فعلا عشق است ماریو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر