The Walking Dead Season 2| PC

خوب TellTale Games رسما تایید کرد که قسمت اول ابر شاهکار کار خود یعنی2 The Walking Dead در ماه نوامبر منتشر خواهد شد

فصل دوم The Walking Dead ادامه ای بر داستان کلمنتاین خواهد بود. یتیمی جوان که در دنیایی دیوانه و آخرالزمانی باید برای بدست آوردن غذا و زنده ماندن تلاش کند.

ماه ها از جریانات فصل اول گذشته و کلمنتاین در جستجوی امنیت میباشد. اما در دنیایی که زنده ماندن حتی از مردن بدتر است چه کاری از دست یک دختر عادی بر میایید؟

به عنوان کلمنتاین شما در موقعیت هایی قرار خواهید گرفت که عقاید و غریزه شما برای زنده ماندن را به بازی خواهند گرفت. تصمیمات و کارهای شما داستان بازی رو تغییر خواهند داد.

اطلاعات کلیدی :
- در فصل دوم شما داستان کلمنتاین را دنبال کرده و در نقش وی ظاهر خواهید شد.
- تصمیمات گرفته شد در فصل اول و DLC 400 Days داستان فصل دوم را تحت شعاع قرار خواهند داد.
- ساخته شده بر اساس کامیک The Walking Dead اثر Robert Kirkman
- دنباله ای بر بهترین بازی سال 2012
- اولین اپیزود این فصل در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.
- فصل دوم The Walking Dead برای پلتفرم های PC, MAC, iOS, PS Vita , کنسول های خانگی (PS3 , Xbox360) و پلتفرم هایی که در آینده معرفی خواهند شد، در نظر گرفته شده است.
- قیمت پکیج کامل این فصل 24.99$ خواهد بود.
- فصل دوم TWD از هم اکنون در شبکه Steam و فروشگاه آنلاین TellTale قابل پیش خرید میباشد.
- پیش خرید این پکیج شامل یک Season Pass با 10% تخفیف بوده که قیمت کلی این پکیج را به 22.49$ کاهش خواهد داد.
- کسانی که بازی را پیش خرید کنند همچنان باید منتظر عرضه هر اپیزود مانده و بعد از عرضه میتوانند آن را دانلود و بازی کنند.
- در حال حاضر پیش خرید تنها صورت آنلاین میباشد و نسخه فیزیکی فصل دو مدتی بعد از آمدن هر 5 اپیزود این فصل در دسترس گیمران قرار خواهد گرفت.
- تنها نسخه های PC و MAC قابلیت پیش خرید را دارند. لازم به ذکر است که در پلتفرم های PC و MAC قابلیت خرید اپیزود ها به صورت جداگانه به بازیکن داده نخواهد شد و استفاده کنندگان از این سیستم ها باید تمامی اپیزود ها را به صورت یکجا خریداری کنند.
- اولین اپیزود این فصل قبل از کریسمس و اپیزود های بعدی هر کدام به ترتیب در بازه ای 4 تا 6 هفته ای پس از عرضه اپیزود قبلیشان منتشر خواهند شد.

با تشکر از علی

44792192074309826305.jpg

Download

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
من رو بازی که میرم میگم ایمپورت کنه سیو فصل 1 رو ولی بعدش میگه نمیتونه پیدا کنه سیومو در حالی که تو صفحه ی قبلم گفتم که سیوم درست جاییه که باید باشه یعنی تو مای داکیومنتس _ الان باید کجا برم که بشناسه ؟چیکار کنم؟

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
من رو بازی که میرم میگم ایمپورت کنه سیو فصل 1 رو ولی بعدش میگه نمیتونه پیدا کنه سیومو در حالی که تو صفحه ی قبلم گفتم که سیوم درست جاییه که باید باشه یعنی تو مای داکیومنتس _ الان باید کجا برم که بشناسه ؟چیکار کنم؟
برو به این مسیر
C:\Users\name\Saved Games
(name اسم اکانت ویندوزت هست)
بعد تو پوشه ی Saved Games یه پوشه به اسم Telltale Games بساز بعد سیوات رو کپی کن تو این پوشه باید به احتمال 99 درصد مشکلت حل بشه.

البته تو همون دایکیومنت هم اگر سیوهای فصل اولت تو پوشه ای به اسم The Walking Dead (بدون هیچ پسوند و پیشوند اضافی) باشه سیوها رو خود به خود باید بشناسه.

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
با اون لحنی که کلِم گفت "I thought you were dead" احتمالا یه شخصی بوده که کلِم خیلی خوشش نمیاد!یا لیلیه،یا اون پدرسگها که قایقو پیچوندن:dاگه کنی بود میپرید تو بغلش و ماچ و بوسه و این حرفها:d!

عالی بود این ایپزود،گیم اسفالت و بقیه لوزِر ها هم Go to hell:d

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
باو آخه داشتن درمورد یه فرد مذکر حرف میزدن نه مونث اونی هم که شما میگی اسمش لیلی هست ، احتمال داره اونم باشه ولی هیچ لزومی نداره کلم بگه فکر میکردم تو مردی و از این حرفا

اون که کنیه باو:d

کریستا که معلوم نیست اصلا" مرده باشه اگر دقت میکردین دوتا انتخاب داشتی یا خودتو قایم کنی و به کریستا کمک نکنی و یا با سنگ یکی از اون مهاجما رو بزنی و باعث بشی کریستا فرار کنه در حالت اول که یه وسیله ی شخم رو میکنن تو پای کریستا و در حالت دوم کریستا فرار میکنه و فقط یه صدا تیر میاد و صد در صد مشخص نیست کریستا مورده یا نه، آقا این بچش کو کریستا خو لعنتی میزایید بچه رو مشکلا دو چندان میشد یکم احساس قدرت میکردیم:d

دوستانی که هی میگن این زندس و اون زندس آیا فکرشون به گلن هم رفته؟میتونه اونم باشه ها!
میدونم به احتمال زیاد زندست منظورم به این بود همین که فعلا از داستان کنار کشیده شد خوب شد:d
در مورد گلن هم فک نکنم اون باشه چون اگه بخوایم داستان بازی را با سریال ربط بدیم گلن الان تو گروه ریک باید باشه !

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
خدایی هنوز بحثتون سر اینه که کی زندس!؟
همرو گفتید بغیر از همونی که آخر اپیزود نشون داد , تو فصل 1 اپیزودِ 1 آخرش راهشو جدا کرد رفت دنبال خوانوادش (اسمش یادم نیس :| ) میشه همونی که سریال از اونجا ادامه پیدا میکنه

اینم لینک آهنگ آخر فصله...من اسپیکر ام مشکل پیدا کرده عینه آدم نمیتونم گوش بدم , ولی فکر میکنم همونه , اسمشم In the Water ئه :D

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
مگه کاراکترای سریال تو بازی هم بودن ؟ :| گلن بود تو بازی ؟
من چرا توجه نکردم پس ؟:">

آوره , همون گلن...آخر اپیزود 1 میره !!
البته دلیلی نداره کلم فک کنه که این مرده باشه :D میتونه اون یارویی ام که آخر فصل پیش کشتش باشه (لعنتی چرا اسماشون یادم نمیاد :| ) همون که کلم رو دزدیده بود...
ولی احتمال زیاد یا کنی یه یا اون پسره که باهامون اومد داشت پرت میشد پایین بعدن ام پاش شیکست , کنی رفت نجاتش بده :-؟ (عینه چی داستان قاطی پاتیه تو کلم :)) )
Glennvideogame1.png

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,761
نام
ممد
به احتمال 90 درصد لیلیه!کریستا نمی تونه باشه چون تو اون چند ساعت نمی تونه عضو یه گروه اونم بالا کوه شده باشه.
.گلن هم نمی تونه باشه!چرا کلمنتاین باید بهش بگه فکر کردم مردی؟!!
می مونه لیلی و کنی.با توجه به شناختی که از این دو شخصیت دارم,احتمال اینکه کنی باشه
9 درصد و لیلی 90 درصد و 1 درصد هم یکی غیر از اینها!:d

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
آقا من فولدر سیو ها رو هم تو My Documents کپی کردم هم تو Saved Games تو درایو C ولی وقتی میرم تو منوی بازی گزینه My Choices قفله تو Save Files هم چیزی نیست
چی کار کنم بشناسه فایل های سیو رو؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
خوب همین الان اپیزود اول رو تموم کردم!
عالی بود!!! دیالوگا عالی! صحنه های عالی! البته هیجانش از اون قسمتی که میره توی طویله به بعد خیلی کم شد و واسم یکم خسته کننده شد ولی باز وقتی صبح شد دوباره اوج گرفت و پایانش خیلی خوب بود و خیلی جای حساسی هم تموم شد!

فقط با تنها چیزی که توی بازی مشکل دارم یکیش دوربین مسخرش توی بعضی جاهاس یکی هم انیمیشنای رو اعصابش :|
توی بعضی از قسمتا دوربینو یک جایی گزاشته آدم نمیفهمه مسیر کجاست! مثلا اون قسمتی که باید از پله ها بالا میرفتی اصلانفهمیدم مسیر کجاس! کلی دور خودم میچرخیدم تا پیدا کردم :|
انیمیشنا هم خیلی خشکه و اصلا طبیعی نیست!
ولی با گرافیک بازی حال میکنم :D

اینم My Choise من! :x

( این آمارو از کجا میگیره؟ بازی که کرک شده :| )

بازی Point And Click باگ داشته باشه خیلی باحاله دیگه :D

این مرده توی این اتاق و اتاق سارا جا خوش کرده بود هی کارکترا از توش رد میشدن :))

راستی اپیزود دوم کی منتشر میشه؟

آخرین ویرایش:

mamad2010

کاربر سایت
May 3, 2010
1,761
نام
ممد
آقا من فولدر سیو ها رو هم تو My Documents کپی کردم هم تو Saved Games تو درایو C ولی وقتی میرم تو منوی بازی گزینه My Choices قفله تو Save Files هم چیزی نیست
چی کار کنم بشناسه فایل های سیو رو؟
بعد تموم کردن این اپیزود اون بخش باز میشه!بازی شروع کن اولین کاری که می کنه پیدا کردن سیو هاست!

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
کنی که مردش تو فصل اول حالا چجوری باید برگرده ؟ خوبه خودمون دیدیم که یه لشگر زامبی ریختن سرش و ما نیم متر بیشتر باهاش فاصله نداشتیم
بن هم که دیگه معلومه مرده دیگه :D

mamad2010

کاربر سایت
May 3, 2010
1,761
نام
ممد
کنی که مردش تو فصل اول حالا چجوری باید برگرده ؟ خوبه خودمون دیدیم که یه لشگر زامبی ریختن سرش و ما نیم متر بیشتر باهاش فاصله نداشتیم
بن هم که دیگه معلومه مرده دیگه :D
کی گفته مرده؟!نشون ندادن که داره خورده میشه!تو نوع دومی که کنی برای نجات کریستا میره
احتمال زنده موندش خیلی بیشتره!از طرفی تل تیل گفت که سرنوشت کنی رو بازگو می کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر