چهار نسل با خانواده PlayStation

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
PS_Memories.jpg

چند وقت دیگر کنسول PS4 عرضه می شود. شرکت سونی ویدیویی تبلیغاتی و البته تأثیرگذار منتشر کرده که به 4 دوره از روند مجموعه کنسولهای PlayStation می پردازد. این ویدیو جالب مربوط به زندگی شخصی است که هیچ وقت از این کنسول ها جدا نشده و از دوره نوجوانی و همراه با اجرای بازیهایی مثل Tekken در PSone - ا Resident Evil 4 در PS2 - ا Gran Turismo 5 در PS3 و بالاخره Killzone: Shadow Fall در PlayStation 4 خاطراتی را برای خود و دوستش رقم زده است.

اینجا آپ کردم - حجم ویدیو 16 مگ(حتما ببینید)
You

1
2

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,761
نام
محمد امین
اینو دیدم فهمیدم چه قدر زود زمان میگذره و منم دارم هر روز بزرگ میشم ....:((

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
سونی واقعا یک جهش بزرگی نسبت به تبلیغات داشته واقعا عالیه مخصوصا اون قبلی ها‌ !
پ.ن : PS1 دیدم وسوسه شدم برم از زیر آوار توی کمد درش بیارم بازی کنم ! :(:d

S.O.F

کاربر سایت
Oct 19, 2013
135
نام
Ardavan
یادش بخیر با تک تکشون خاطره دارم... :bighug:

h.esi

کاربر سایت
Jun 20, 2013
142
من این نسل خیانت کردم اول xbox 360 گرفتم:-" امیدوارم مهرش رو نزاره به اجرا:lovestruck:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,557
نام
Mehrdad
تنها نوستالوژی زندگیم که از کودکی بوده هنوزم هست... امیدوارم همیشه ادامه داشته باشه...

یادش بخیر اولین بار که فهمیدم کار memory card چیه میشه save کرد اینا از شدت ذوق مامانمو کشوندم جلو tv براش توضیح دادم:d
بازیم یادمه سایفون ***** بود:d جدا از گرافیک سه بعدی این داستان memory card اولین تحول گیمینگ بود که من تجربش کردم...

ممنونم سونی...

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
هی یادش بخیر!!پول نداشتم ps1 بخرم و کلوب سر کوچمون ps1 داشت و مغازه پدرم هم روبروی کلوب!همیشه با یه ترفندی وارد کلوب میشدم و فقط هم به عشق داینو کریسیس و مومیایی!صبح میرفتم تا شب اونجا بودم و شبا پدرم میومد دنبالم!و با پس گردنی منو میبرد خونه ولی هیچ وقت واسم اون کتک ها درس عبرت نمیشد و ادامه میدادم:dاولین باری که داینو کریسیس 2 رو تموم کردم از بس موزیک و فیلم آخرش غم انگیز بود تو کلوب نشستم گریه کردم!!واقعا چه دورانی داشتم با ps1...

Sent from my C5303 using Tapatalk

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
خاطرات PS1 و PS2 جزو ناب ترین خاطرات زندگیمه ! صدا بوت PS1 و PS2 ... :x

A.H.A

کاربر سایت
Jan 12, 2013
36
نام
امیر حسین
یادش به خیر روز اولی که ps1 گرفتم تا صبح مدال 1 بازی کردم بعد جمعه بود صبح نباید مدرسه می رفتم یکم خوابیدم پاشدم تا خود شب crash و Papsiman بازی کردم :bighug:،پیر شدیم رفت 8-|

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
واقعن چه دورانی بود ps1 بار اولی که دیدم از شدت هیجان بازیو دادم دست یکی دیگه که فقط نگاه کنم و همه چی رو با جزییات کامل رصد کنم :-o بعد که شروع کردم به بازی دیگه احساس سوار بودن بر ابرها رو داشتم هر چند قبلش اتاری و میکرو و کمدور و ... ولی ps1 عین تیر خلاص بود .. ps2 در یک کلام باعث کوبیده شدن فکهامون شد یادش بخیر چقدر عنوان روش تموم کردم :x
تجربه ps3 رو میتونم ورود به دنیای 3D و لذت انلاین و گرافیک های باورنکردی که هیچ وقت تصورش رو نمیکردم بدونم :bighug:
و ps4 که واژه فعلن برای وصفش ندارم :-o:x
در یک کلام این نسل ما بود ...

e210981be2ea82ab1.jpg

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
یادش بخیر Resident Evil 3! بهترین بازیه عمرم :(

اون موقع نه فریم ریت برامون مهم بود، نه تکون خوردن برگ درخت به خاطر گرافیک بهتر و اصلا نمیدونستیم متا چیه یا امتیاز رو کی میده...! صبح به عشقه PS1 پا میشدیم و بزرگ ترین کَل کَلمون این بود که کی دسته یک رو داشته باشه!

i am legend

کاربر سایت
Feb 16, 2010
276
نام
hamid
تکت تک لحظات بازی با ps1 خاطرس برام که از یادم نمیره لذت عجیبی داشت بازی باهاش یادش بخیر

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
بی شک بهترین و خاطره انگیزترینو سرگرم کننده ترین وسیله تاریخ هست

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
عاشق گران توریسمو بودم وقتی درحین بازی دسته شوک دار کار میکرد میرفتم فضا با وجود این همه پیشرفت تکنولوژی بازم اون دوران واسه من هیچ وقت تکرار نشد.:((

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر