Heroes Of The Storm

33676607799821730898.jpg

ناشر : Blizzard Entertainment
سبک : Hero Brawler
تاریخ انتشار : 2nd June 2015

بلیزارد سال گذشته در BlizzCon بازی MOBA خود را با نام Blizzard Dota معرفی کرد ، چند روز پیش این شرکت اعلام کرد که نام بازی از Blizzard Dota به Heroes of the storm تغییر نام پیدا کرد . و صفحه ای مختص به بازی در وبسایت خود راه اندازی کرد .

Blizzard Entertainment: Heroes of the Storm

لیست Hero ها :
Warcraft Heroes
Arthas
Brightwing
Chen
E.T.C
Falstad
Tyrande
Illidan
Malfurion
Lili
Muradin
Stitches
Uther
Gazlowe
Murky
Rehgar
Sylvanas
Thrall
Jaina Proudmoore
Starcraft Heroes
Jim raynor
Abathur
Nova
Tassadar
Kerrrigan
Zeratul
Zagara
sgt hammer
Tychus
Diablo Heroes
Nazeebo
Azmodan
Tyreal
Valla
Butcher
Leoric The skeleton king
Sonia
Diablo
Other Heroes
The Lost Vikings

ویدئو های بازی :
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Cinematic_Trailer_%5B tag22%5D.mp4[/video]
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Gameplay_Sneak_Peek_% 5Btag22%5D.mp4[/video]

تصاویر بازی :

فهرست اعضای بازیسنتر:

کاربرBattle.net ID
Grey WardenGreyWarden#2415
naruto22 milad#2946
SushaChocolate#2586
AhmadGrAhmad#2524
Damnraven#24741
Good Guy GregAryanath#2642
Amin1FeArLesS#2693
MrGagaMrGaga#2690
Ghasede_DelGhasedak#2381
Abdolrahim.TAbdolrahimT#2462
idden]-[KASRA#2465
.PARS.PARS#2171
l3estl3est#2420
BlurBlur#2611
SlipkboySlipkboy#2341
Vamptacosvamptacos#2475
shp AliShp#2847
arninovondelus#2199
lich_kingsamanbargi#2643
killenkill3n#2235
Wrath-MaNkingwrath#2556
mikelwarmikelwar#2346
msd7372 MSD7372#2289
ヽ(。_°)ノErgmX#2625
Khashayar91KhashayarEm#2966
naruto22 milad#2946
sushaChocolate#2586
woooo
woooo639#2344
Mahdee

Mahdi#2211

Bestboyiran

BlackWolf#2516

آخرین ویرایش:

jim-raynor

کاربر سایت
Jan 6, 2015
36
نام
جیمز رینور
سلام دوستان
امروز که نرم افزار battle.net رو باز کردم دیدم گزینه install برای heroes of the storm اومده سایت بتل.نت رو هم چک کردم دیدم بازی به اکانتم اضافه شده
اما هیچ ایمیلی از بلزارد که حاوی beta key باشه برام ارسال نشده
بنظرتون الان چیکار کنم؟بازیرو دانلود بکنم؟میشه بازی کرد؟

Mostafa84

کاربر سایت
Oct 31, 2014
142
نام
مصطفی
سلام دوستان
امروز که نرم افزار battle.net رو باز کردم دیدم گزینه install برای heroes of the storm اومده سایت بتل.نت رو هم چک کردم دیدم بازی به اکانتم اضافه شده
اما هیچ ایمیلی از بلزارد که حاوی beta key باشه برام ارسال نشده
بنظرتون الان چیکار کنم؟بازیرو دانلود بکنم؟میشه بازی کرد؟
بله کی اضافه شده

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام
همین الان دانلودش تموم شد یه ذره هم بازی کردم
عجب بازی خفنیه :bighug: همونیه که میخواستم

من دوتا 2 خیلی بازی میکنم ولی فکر کنم یه بازی پیدا کردم که قراره جاشو بگیره :D

دوستان من رو هم اد کتید :

PersianBoy#2905

آخرین ویرایش:

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
بچه ها یه سوال
چرا من لگ داشتم ؟

درحالی که تو بازی های دیگه لگ ندارم و پینگم هم نسبت به بقیه ایرانی ها تقریبا خوبه :

توی دوتا2 : میانگین 150
توی بتلفیلد 3 : سرورای آلمان 110
سی اس گو : 150 - 200

ریجن بازی رو باید بذارم روی آسیا ؟ الان روی اروپا هستش

mnime

کاربر سایت
May 23, 2011
213
برای کسایی که Hero League بازی می کنن یا حتی واسه اونایی که دوست دارن Hero های قوی بخرن به ترتیب قوی بودن فعلا توی این پچ :

Tier 1

فوق العاده روی روند بازی تاثیر دارن و میتونن با Spell هاشون نتیجه Team Fight ها رو رقم بزنن.

Tyrande - Stitches - Rehgar - Illidan - E.T.C

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tier 2

تاثیر عالی روی بازی دارن، Spell هاشون کمک خیلی بزرگی به تیم می کنه.

Chen - Diablo - Jaina - Malfurion - Sgt. Hammer - Sylvanas - Tassador - The Lost Vikings - Uther - Valla - Zagara - Zeratul

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tier 3

قوی هستن اما نه به اندازه 1 و 2 ، باید خیلی خیلی خوب بازی کنید که باهاشون تاثیر گذار باشید.

Azmodan - Brightwing - Falstad - Kerrigan - Muradin - Nazeebo - Sonya - Thrall - Tychus - Tyrael

Tier 4

زیاد روشون حساب نکنید، حتی اگه خیلی خیلی هم خوب بازی کنید تاثیری که میذارید در حد و اندازه Tier های قبل نیست.

Abathur - Anub'arak - Arthas - Li Li - Nova - Raynor

Tier 5

اصلا طرفشون نرید که Troll حسابتون می کنن.

Gazlowe - Murky

این لیست رو چند تا از بزرگترین تیم های حرفه ای دنیا تایید کردن که آخرین به روز رسانیش مال همین امروزه.
اما یادتون نره که این لیست فقط وقتی کارایی داره که شما با Hero آشنا باشی و بدونی باید از Talent ها و Spell هاش چجوری استفاده کنی.

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
برای کسایی که Hero League بازی می کنن یا حتی واسه اونایی که دوست دارن Hero های قوی بخرن به ترتیب قوی بودن فعلا توی این پچ :

Tier 1

فوق العاده روی روند بازی تاثیر دارن و میتونن با Spell هاشون نتیجه Team Fight ها رو رقم بزنن.

Tier 2

Chen - Diablo - Jaina - Malfurion - Sgt. Hammer - Sylvanas - Tassador - The Lost Vikings - Uther - Valla - Zagara - Zeratul

Tier 3

قوی هستن اما نه به اندازه 1 و 2 ، باید خیلی خیلی خوب بازی کنید که باهاشون تاثیر گذار باشید.

Azmodan - Brightwing - Falstad - Kerrigan - Muradin - Nazeebo - Sonya - Thrall - Tychus - Tyrael

Tier 4

زیاد روشون حساب نکنید، حتی اگه خیلی خیلی هم خوب بازی کنید تاثیری که میذارید در حد و اندازه Tier های قبل نیست.

Tier 5

Gazlowe - Murky

این لیست رو چند تا از بزرگترین تیم های حرفه ای دنیا تایید کردن که آخرین به روز رسانیش مال همین امروزه.
اما یادتون نره که این لیست فقط وقتی کارایی داره که شما با Hero آشنا باشی و بدونی باید از Talent ها و Spell هاش چجوری استفاده کنی.
تو بازی های MOBA اصلا چیزی به نام هیروی ضعیف وجود نداره'بلکه هر هیرویی روش کنترل و مبارزه ی متفاوتی داره که باید به درستی اونا رو اجرا کرد و همچنین اسپل ها را متناسب با کاربدشان و در جای مخصوشان زد '
و اینکه شما لیست رو بر اساس اسپل هیرو ها تهیه کردی 'و در نتیجه بر اساس اون گفتید کی قوی تره و کی ضعیف تره که اصلا این طوری نیست 'اگه یک هیرویی اسپل های ضعیفی داشته'متناسب با ان ممکنه دمیج یا چیز های دیگش قوی باشه'
پس اصلا این لیست لیستی درست نیست

- - -ویرایش - - -

[

آخرین ویرایش:

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin

Tier 1

Tier 2

Tier 3

Tier 4

Tier 5

Gazlowe - Murky

خوبه اولین جک جدید سال رو هم شنیدیم . جدیدا lili تاثیر زیادی رو بازی نداره و gazlow هم تروله ؟؟
خوب بود موجبات خنده امروز ما فراهم شد :))
پ.ن : آرتاس هم که بوق حساب شده این وسط . درباره tyrael هم که حرف نمیزنم دیگه ...

یعنی اون تیمی که اینو نوشته باس انداخت تو سطل آشغال
اصن به هیرو ها ربطی نداره هر مپ یه سری هیروی خاص توش خوب هستن ولی healer ها و spec ها اکثرا تو همه مپ ها کاربرد دارن خصوصا لیلی

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
خب دوستان بعد از حدود 5 ساعت بازی کردن
میتونم بگم بازی نکنید بهتره :D
بدجوری اعتیاد آوره ... عاقا خیلی خفنه بازیش
سبکش هم با دوتا2 فرق داره
من هر دو رو دوست دارم و واقعا حالا از یکنواختی درمیام چون قبلا فقط دوتا بازی میکردم
دوستانی که هنوز بازی نکردن تو دانلودش شک نکنن
واقعا شاهکاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر