Heroes Of The Storm

33676607799821730898.jpg

ناشر : Blizzard Entertainment
سبک : Hero Brawler
تاریخ انتشار : 2nd June 2015

بلیزارد سال گذشته در BlizzCon بازی MOBA خود را با نام Blizzard Dota معرفی کرد ، چند روز پیش این شرکت اعلام کرد که نام بازی از Blizzard Dota به Heroes of the storm تغییر نام پیدا کرد . و صفحه ای مختص به بازی در وبسایت خود راه اندازی کرد .

Blizzard Entertainment: Heroes of the Storm

لیست Hero ها :
Warcraft Heroes
Arthas
Brightwing
Chen
E.T.C
Falstad
Tyrande
Illidan
Malfurion
Lili
Muradin
Stitches
Uther
Gazlowe
Murky
Rehgar
Sylvanas
Thrall
Jaina Proudmoore
Starcraft Heroes
Jim raynor
Abathur
Nova
Tassadar
Kerrrigan
Zeratul
Zagara
sgt hammer
Tychus
Diablo Heroes
Nazeebo
Azmodan
Tyreal
Valla
Butcher
Leoric The skeleton king
Sonia
Diablo
Other Heroes
The Lost Vikings

ویدئو های بازی :
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Cinematic_Trailer_%5B tag22%5D.mp4[/video]
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Gameplay_Sneak_Peek_% 5Btag22%5D.mp4[/video]

تصاویر بازی :

فهرست اعضای بازیسنتر:

کاربرBattle.net ID
Grey WardenGreyWarden#2415
naruto22 milad#2946
SushaChocolate#2586
AhmadGrAhmad#2524
Damnraven#24741
Good Guy GregAryanath#2642
Amin1FeArLesS#2693
MrGagaMrGaga#2690
Ghasede_DelGhasedak#2381
Abdolrahim.TAbdolrahimT#2462
idden]-[KASRA#2465
.PARS.PARS#2171
l3estl3est#2420
BlurBlur#2611
SlipkboySlipkboy#2341
Vamptacosvamptacos#2475
shp AliShp#2847
arninovondelus#2199
lich_kingsamanbargi#2643
killenkill3n#2235
Wrath-MaNkingwrath#2556
mikelwarmikelwar#2346
msd7372 MSD7372#2289
ヽ(。_°)ノErgmX#2625
Khashayar91KhashayarEm#2966
naruto22 milad#2946
sushaChocolate#2586
woooo
woooo639#2344
Mahdee

Mahdi#2211

Bestboyiran

BlackWolf#2516

آخرین ویرایش:

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
من چون بخاطر Hearthstone اومدم و پینگ توش مهم نبود, کشور رو امریکا زدم و تو همون امریکا هم بازی میکنم. الان اگر وارد closed beta این بازی بشم, فقط باید تو امریکا بازی کنم یا میتونم اگر پینگ بد بود به اروپا تغییرش بدم؟ (فقط همین بازی رو نه کشور)
نه نمیشه ریجن رو تغییر داد تا ریلیز نهایی بازی و بهت پیشنهاد میدم اشتباه منو تکرار نکن و کشور رو عوض نکن مگر اینکه بازی دیگه ای نداشته باشی و یکی دیگه اکانت بسازی و هلند با آلمان رو انتخاب کنی

.:God of War:.

کاربر سایت
Dec 20, 2014
35
نه نمیشه ریجن رو تغییر داد تا ریلیز نهایی بازی و بهت پیشنهاد میدم اشتباه منو تکرار نکن و کشور رو عوض نکن مگر اینکه بازی دیگه ای نداشته باشی و یکی دیگه اکانت بسازی و هلند با آلمان رو انتخاب کنی
من فقط همین Hearthstone رو دارم و چیزی نیست که نشه جبرانش کرد (3ماه دارم بازی می کنم) شما که هم امریکا بازی کردی هم اروپا, وضع پینگ امریکا تاثیر گذار هست؟ تو فروم بلیزارد اکثرآ از دست روس ها شاکین, این بازی هم که تیمی هست و...

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
من فقط همین Hearthstone رو دارم و چیزی نیست که نشه جبرانش کرد (3ماه دارم بازی می کنم) شما که هم امریکا بازی کردی هم اروپا, وضع پینگ امریکا تاثیر گذار هست؟ تو فروم بلیزارد اکثرآ از دست روس ها شاکین, این بازی هم که تیمی هست و...
پینگ که آره خب تو آمریکا خیلی اذیت میکنه ولی آمریکایی ها هم همچین مالی نیستن و سطح بازیشون خیلی پایینه به عبارت خودمونی (گ.....اد ) هستن . من خودم به شخصه روس هایی که حتی نمیتونن انگلیسی صحبت کنن رو به آمریکایی ها ترجیح میدم بازیشونو
و من الان تو اروپا اکثر بازیهامو میبرم و اون مشکلات رو نداشتم ولی تو آمریکا خیلی زیاد میباختم

.PARS.

کاربر سایت
Jan 21, 2015
52
خب تیم از همه نظر امادست از نظر اسم-لوگو-بنر-پرچم-تو رنکینگ gosugamers هم ثبت شده رنک 22
فقط مونده 4 تا پلیر خوب
اگه هم ایرانی ها نیان کشورشو میکنم اروپا و 4 تا اروپایی جمع میکنم
5e8bba523b8b68388869ef43330060048f9ff8ad.png

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
بچه ها تا حالا با Murky بازی کردین؟
خیلی هیرو باحالیه امروز خریدمش انیمیشن باحالی هم داره. معمولا تو کل بازی باهاش نمیمیرم.
trait اش اینه که هروقت مرد بعد 5 ثانیه از جایی که egg گذاشتی زنده میشه و به حریف xp و برا شما death نمیده :d
مانا هم کلا نداره و اسپل هاش رو میشه اسپم کرد. siege damage از azmodan هم بیشتر میشه داد

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
فری هست البته در آینده چی‌ می‌شه معلوم نیست
این پول دادن هم واسه اشخاصی‌ هست که نمیتونن صبر کنن تا بلز بهشون دعوت بفرسته و یا منتظر شن بازی از اپن بتا در بیاد
( البته آخرین بار ۶۰۰ عدد دعوتنامه فرستاد که واقعا خنده دار بود ۶۰۰ تا مگه چی‌ هست !!
این بتا , پولی‌ ها هم ۲ نو هستن. اونی که سی‌دی کی‌ هست و سایتای ایرانی‌ هم میفروشن code هست که بلیزاد واسه سعیت‌های معتبر و بعضی‌ پلیر‌ها فرستاده یعنی‌ مفتی هست ولی‌ اینا دارن با پول میروشن البته این روال تو سایت‌های خارجی هم هست یعنی‌ بتا کی‌ رو که مفت به دست آوردن میفروشن یه راه پول در آوردن هست
این بتا (heroes-of-the-storm-founders-pack ) هم که خود شاپ بلیزارد میفروش مزیت‌هایی‌ داره و اگه روزی هم بازی پولی‌ شه این بازی واسه شما ثبت می‌شه و دیگه نیاز نیست پولی‌ اضافی دیگری بدید و یه سری امتیاز‌های دیگر مثل ۳ تا hiro مجانی‌ و ..

و در آخر بازی خیلی خوب هست ( یعنی‌ این نبود آیتم بستن و همچنین خود بازی جوری هست که هی‌ باهم درگیر میشین و خیلی باحاله ) فقط نمدینم چرا با ispهای من مشکل داره البته ارزش ۳۵ یورو رو نداره !! البته هیرو‌های بازی هم بیش از حد گرون هستن در مقایسه با سایر بازی‌هایmoba

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
بچه ها تا حالا با Murky بازی کردین؟
خیلی هیرو باحالیه امروز خریدمش انیمیشن باحالی هم داره. معمولا تو کل بازی باهاش نمیمیرم.
trait اش اینه که هروقت مرد بعد 5 ثانیه از جایی که egg گذاشتی زنده میشه و به حریف xp و برا شما death نمیده :d
مانا هم کلا نداره و اسپل هاش رو میشه اسپم کرد. siege damage از azmodan هم بیشتر میشه داد
آره برا push دادن به furt ها خیلی خوبه ولی تو تیم فایت نمیتونه شرکت کنه و عملا جنگها 4v5 میشه اگه دوستات نوب باشن و تیم حریف abathur داشته باشه دیگه باس فاتحه رو خوند و هیچ راهی نداره

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
Page فسیبوک بازی 25,000 کی بتا گذاشته و 20 ام هم فرستاده میشه اگه میخواین ثبت نام کنید ;)
اگه درخواست بیشار از 25K بشه قرعه کشی میشه

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
منم لاگ دارم کاهش پینگ می‌زنم. با این که کلا از کاهش پینگ متنفرم:(این آی‌اس‌پی‌ها با این بازی جور نیستن !!!

شاتل

های وب
بلوط( داتک)

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
WoW Stable at 10+ Million Subscribers
Blizzard had their Q4 2014 earnings call today, announcing that WoW was still at 10+ million subscribers at the end of 2014. This is the same as the mid November announcement that listed WoW at 10+ million subscribers.

• Subscriber numbers are expected to decline, just like after the release of every other expansion. Asia is expected to have a larger decline, as subscriber numbers there are more fluid.
  • Hearthstone has over 25 million registered players
  • Heroes of the Storm has 9 million users registered for beta

http://www.mmo-champion.com/content/4526-WoW-Up-to-10-Million-Subscribers

- - -ویرایش - - -

۹ میلیون واسه بتا Heroes of the Stormثبت نام کردن !! دعوت نامه‌های بلیزارد در مقابل این رقم چزیی نیست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر