Heroes Of The Storm

33676607799821730898.jpg

ناشر : Blizzard Entertainment
سبک : Hero Brawler
تاریخ انتشار : 2nd June 2015

بلیزارد سال گذشته در BlizzCon بازی MOBA خود را با نام Blizzard Dota معرفی کرد ، چند روز پیش این شرکت اعلام کرد که نام بازی از Blizzard Dota به Heroes of the storm تغییر نام پیدا کرد . و صفحه ای مختص به بازی در وبسایت خود راه اندازی کرد .

Blizzard Entertainment: Heroes of the Storm

لیست Hero ها :
Warcraft Heroes
Arthas
Brightwing
Chen
E.T.C
Falstad
Tyrande
Illidan
Malfurion
Lili
Muradin
Stitches
Uther
Gazlowe
Murky
Rehgar
Sylvanas
Thrall
Jaina Proudmoore
Starcraft Heroes
Jim raynor
Abathur
Nova
Tassadar
Kerrrigan
Zeratul
Zagara
sgt hammer
Tychus
Diablo Heroes
Nazeebo
Azmodan
Tyreal
Valla
Butcher
Leoric The skeleton king
Sonia
Diablo
Other Heroes
The Lost Vikings

ویدئو های بازی :
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Cinematic_Trailer_%5B tag22%5D.mp4[/video]
[video]fs2.filegir.com/makan.net/Heroes_of_the_Storm%E2%84%A2_Gameplay_Sneak_Peek_% 5Btag22%5D.mp4[/video]

تصاویر بازی :

فهرست اعضای بازیسنتر:

کاربرBattle.net ID
Grey WardenGreyWarden#2415
naruto22 milad#2946
SushaChocolate#2586
AhmadGrAhmad#2524
Damnraven#24741
Good Guy GregAryanath#2642
Amin1FeArLesS#2693
MrGagaMrGaga#2690
Ghasede_DelGhasedak#2381
Abdolrahim.TAbdolrahimT#2462
idden]-[KASRA#2465
.PARS.PARS#2171
l3estl3est#2420
BlurBlur#2611
SlipkboySlipkboy#2341
Vamptacosvamptacos#2475
shp AliShp#2847
arninovondelus#2199
lich_kingsamanbargi#2643
killenkill3n#2235
Wrath-MaNkingwrath#2556
mikelwarmikelwar#2346
msd7372 MSD7372#2289
ヽ(。_°)ノErgmX#2625
Khashayar91KhashayarEm#2966
naruto22 milad#2946
sushaChocolate#2586
woooo
woooo639#2344
Mahdee

Mahdi#2211

Bestboyiran

BlackWolf#2516

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
کی حوصله بازی کردن داره زدن gold reward های lvl 25 30 35 20 برداشتن ، سیستم gold earning بازی اصلا خوب نیست . از طرفی قرار نبود تو بتا بیان acount wipe کنند ! هنگام open beta و release رسمی هم دو بار دیگه acount wipe می کنند . :| خب چه کاریه من که منتظر عرضه رسمی می مونم . :D

لول، واقعا acount wipe می کنن؟؟؟
با این Latency بالا، بازی نکنیم سنگین تریم پس!!!

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
کی حوصله بازی کردن داره زدن gold reward های lvl 25 30 35 20 برداشتن ، سیستم gold earning بازی اصلا خوب نیست . از طرفی قرار نبود تو بتا بیان acount wipe کنند ! هنگام open beta و release رسمی هم دو بار دیگه acount wipe می کنند . :| خب چه کاریه من که منتظر عرضه رسمی می مونم . :D
اکانت وایپ کردن ، ولی هیرو ها هستند.هیروهایی که قبلن داشتین.گولد هم درسته کمتر کردن برای لول هایی که بالا گفتین ولی در عوض کوست های روزانه رو از 1 ـی کردند 3 تا ! خوب شما قبلا" روزی 200 تا گولد میگرفتی.الان 800 تا گلد ! یعنی توی 20 روز همون مقدار گولدی که توی اون 5-6 تا لول بهت می داد گولد می ده :D
حالا شما به من بگو بتونی روزی 800 تا گولد بگیری بهتره ، یا توی 5-6 تا لول خاص 2500-3000 تا گولد ؟
طبعا در کوتاه مدت اون 5-6 تا لول بهتره ، ولی اینطور بازی هارو شما فقط برای یک روز دو روز نمی خوای ، برای چندسال یا حتی ممکنه مثل بقیه بازی های بلیز برای یک دهه :D بازی کنی.پس این شیوه جدید چندین برابر گولد بیشتر بهتون میده.
من که امیدوارم همین شیوه توی نسخه نهایی هم باشه.

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
اون daily quest ها کلا جک هستند ، الان بهترین راه فارم گلد lvl 5 کردن هیرو هاس توی یه روز میشه 2000 راحت جمع کرد . هر پنج لول هم 3000 تا می دادن تو دو هفته میشد نصف هیرو های بازی رو unlock کرد . اون gold earning win و quest رو از اول هم باید زیاد می کردند ،البته بنظرم هنوز هم خیلی خیلی کمه ، وقتی یه هیرو میدن تا 14 روز قراره توی شاپ 15000 gold باشه . یه قرون دو قرونی که میدن به هیچ دردی نمی خوره . و از اون جایی که روال شاپ LOL رو در دست گرفتند ، دلتون رو خوش نکنید که دیگه هیرو 2000 تایی ببینید .

پ ن : حدود دو هفته دیگه بازی میره فاز Closed beta ، یه هفته ای کلا بازی Down میشه کلا اکانت progress ها حذف میشه ، طوری که لاگ این کردید تو بازی باید از اول tutorial برید ، دیگه نمی دونم چطوری account wipe رو توضیح بدم :D

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
GOOD NEWS EVERYONE :D

بازی از 29 سپتامبر تا 9 اکتبر Down میشه . و از سرور های بتا به سرور های اروپا ، امریکا ، استرالیا و ... انتقال داده میشه . سپس از فاز آلفا وارد فاز closed beta میشه . بلیزارد اعلام کرد از این به بعد دیگه Acount wipe در کار نخواهد بود و 9 اکتبر نقطه شروع برای سرور های اروپا می باشد ( بقیه سرور ها 7 اکتبر) .
دو هیرو Azmodan و anub'arak نیز همزمان به بازی اضافه خواهند شد ، بخش custom game و replay و watch نیز به بازی اضافه خواهد شد .چت بازی به battle.net اضافه خواهد شد و کلاینت لوگوی هیروز رو هنگام بازی کردن نمایش خواهد داد .

مهمترین قسمت خبر : بعد از انتقال سرور های بازی و تغیر فاز بازی ، قراره invite های زیادی به بقیه پلیر هایی که درخواست beta کرده بودند بفرستند .

P S : keep your fingers crossed :D

Hands-Fingers-Crossed.jpg

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر

بازی از 29 سپتامبر تا 9 اکتبر Down میشه . و از سرور های بتا به سرور های اروپا ، امریکا ، استرالیا و ... انتقال داده میشه . سپس از فاز آلفا وارد فاز closed beta میشه . بلیزارد اعلام کرد از این به بعد دیگه Acount wipe در کار نخواهد بود و 9 اکتبر نقطه شروع برای سرور های اروپا می باشد ( بقیه سرور ها 7 اکتبر) .
دو هیرو Azmodan و anub'arak نیز همزمان به بازی اضافه خواهند شد ، بخش custom game و replay و watch نیز به بازی اضافه خواهد شد .چت بازی به battle.net اضافه خواهد شد و کلاینت لوگوی هیروز رو هنگام بازی کردن نمایش خواهد داد .

مهمترین قسمت خبر : بعد از انتقال سرور های بازی و تغیر فاز بازی ، قراره invite های زیادی به بقیه پلیر هایی که درخواست beta کرده بودند بفرستند .

والا من بهترین moba که بازی کردم اول LOL بود بعد dota 2... امیدوارم اینم قشنگ باشه

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی

بزرگترین ظلمی که بیلیزارد می تونه به بقیه بکنه همینه که قبل از عرضه رسمی اکانت وایپ نده. کسی که مثلا 6 ماه بتا بازی کرده چرا باید با کسی که روز عرضه می خواد شروع کنه به بازی کردن فرق بکنه؟ بتا در اصل برای تست و فید بک هست نه برای progress...

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
533
نام
مسعود

Battle.net

یه اکانت battle.net با مشخصات دقیق بساز (secuirty question یه چیزی بزار یادت نره) .
کشور هم ایران می تونی بزاری البته اگه ایران بزاری از یه سری چیز ها محروم میشی مثلا recruit a friend .
بعد از لینک زیر بتا پروفایل خودتو اپدیت کن و گزینه هایی که می خوای توی early access ـشون شرکت کنی رو انتخاب کن .
www.eu.battle.net/account/management/beta-profile.html

پ ن : بازی توی فاز آلفاست .
پ ن 2 : بعد از انجام کارهای بالا ، باید منتظر wave بعدی invite ها باشی .

recruit a friend یعنی چی؟
بعدش امکانش هست که کشور رو عوض کرد؟
ممنون

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
بزرگترین ظلمی که بیلیزارد می تونه به بقیه بکنه همینه که قبل از عرضه رسمی اکانت وایپ نده. کسی که مثلا 6 ماه بتا بازی کرده چرا باید با کسی که روز عرضه می خواد شروع کنه به بازی کردن فرق بکنه؟ بتا در اصل برای تست و فید بک هست نه برای progress...

Once the next major patch launches, we will no longer wipe real money or gold purchases. All purchases from that point on are considered final.

خیلی از پلیر های آلفا سر همین قضیه دیگه بازی نکردند ، فارم گلد توی آلفا بیش از حد grinding بود ، با وجود پچ قبلی و افزایش درآمد گلد بازم بهتر نشد . پلیر های آلفا پس از صرف زمان زیادی بازی کردن و هیرو های مختلف رو خریدن و تست کردند ، کل اکانتشون وایپ شده ، در حالی که قرار بود فقط موقع Live شدن بازی اینکار انجام بشه . با اینکار دیگه کسی حوصله تکرار این پروسه رو نداره ، من خودم شخصا حوصله بازی کردن تا live شدن رو نداشتم .
progress خاصی به اونصورت در کار نیست ، lvl cap پروفایل 40 ـه . تنها تفاوت beta player ها موقع live توی بهترین حالت:

beta players :
level 40
all heroes unlocked
all hero levels capped to 10
a lot of gold :D

new players :
level 0
0 hero unlocked
all hero levels 0
gold 0

recruit a friend یعنی چی؟
بعدش امکانش هست که کشور رو عوض کرد؟
ممنون

همون ایران رو انتخاب کنید ، محدودیت Raf برداشته شده .

آخرین ویرایش:

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
The game is back online, acount proggress wipe هنوز کاملا مشخص نیست گفتند تا حد زیادی سعی می کنند دیگه وایپ پیش نیاد مگه اینکه واقعا راهی وجود نداشته باشه و مجبور باشند .

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
یه یکی دو ماهی بود که بازیش نکرده بودم ( بیشتر به خاطر لگ سرورهای US ) , اما امروز که دوباره رفتم سراغش واقعا ادم احساس میکنه که بازی خیلی بهتر شده نسبت به قبل با اینکه همچنان تو فاز الفاس ! در کل پیشرفتش کاملا محسوسه .
مهمترین ویژگی جدیدش هم همین اضافه شدن سرورهای اروپاس که دیگه لگ رو برای ما به حداقل رسونده .
فقط امیدوارم حتی الامکان سعی کنن که اکانت ها رو نترکونن دیگه :D

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
یه یکی دو ماهی بود که بازیش نکرده بودم ( بیشتر به خاطر لگ سرورهای US ) , اما امروز که دوباره رفتم سراغش واقعا ادم احساس میکنه که بازی خیلی بهتر شده نسبت به قبل با اینکه همچنان تو فاز الفاس ! در کل پیشرفتش کاملا محسوسه .
مهمترین ویژگی جدیدش هم همین اضافه شدن سرورهای اروپاس که دیگه لگ رو برای ما به حداقل رسونده .
فقط امیدوارم حتی الامکان سعی کنن که اکانت ها رو نترکونن دیگه :D

سلام،

خب منم دوباره بعد از مدتی Offline بودن سرورهاش شروع کردم جمعه به بازی کردن. باید بگم بازی خیلی خیلی بهتر شده.
دو تا کارکتر جدید اضافه شده.
البته کلا من با سیستم Gold Farming بازی مشکل دارم. داره یه کاری می کنه که ملت مجبور شن با پول بخرن. جون به لب می کنه تا Gold بده.
در ضمن، توی این فاز، اعلام شده رسما توی بازی اگه news بازی رو ببینید، دیگه Account Wipe در کار نخواهد بود. کلا اونایی که خودشون رو خفه کنن و لول آپ کنن کارکترهاشون رو دیگه نخواهد پرید. پس با آرامش بازی کنید. من الان کارکترم لول 10ـه.

بازی با Malfurian رو خیلی دوست دارم، هم Heal خوبی داره هم DoT خوبی می ده. بازی با Vella رو اصلا و ابدا دوست ندارم. خیلی کند Attack میده. نمی دونم به نظرم Dmg Spell هاش یکم بد چیده شده است. Arthas هم خوبه، ولی من فعلا عاشق Malfurian شدم.

یاعلی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر